„ A czy znasz ty, bracie młody, twoje ziemie, twoje wody?
Z czego słyną, kiedy giną, w jakim kraju i dunaju?
I czy znasz ty bracie młody, twojej ziemi bujne płody,
Twe kurhany i mogiły, i twe dzieje, co się ścmiły?”
z „Pieśń ziemi naszej” Wincentego Pola 1835

SEZON 2014

Statystyka <<<<<<<<<<<<<< Lista uczestników i trasy >>>>>>>>>>>>>> Osiągnięcia

 

(il.uczest./il.uczest. od początku roku/il.uczest. spaceru lub wycieczki/nazwisko i imię/km)

6 kwietnia

S – Ostrowiec Św. – Denków – Przyborów – Sowia Góra(ognisko) – Sudół – Koszary – Ostrowiec Św. – 23 km

Lista uczestników:

1. /001/001/Ginter Juliusz

2./002/002/ Kisiel Zbigniew

3. /003/003/Bartos Stanisław

4. /004/004/Fronczek Jerzy

5. /005/005/Janiszewski Andrzej

6. /006/006/Jędrzejczyk Wojciech

7. /007/007/Winiarska Iwona

8. /008/008/Kalinowski Michał

 

13 kwietnia

S- Ostrowiec Św. – Nowa Dębowa Wola – Sarnówek – Eugeniów – Borcuchy Wólka Bałtowska – Bałtów – Dąbrówka – Sarnówek – Nowa Dębowa Wola – Kurzacze – Karczma Miłkowska – Ostrowiec Św. (51 km)

W-Ostrowiec  Św. – Gutwin – Jeleniec – Kaplica – Bór Kunowski – Staw Kunowski – Rudnik – Krynki – Gębice – Godów – Kałków – Doły Biskupie – Nietulisko Duże – Kunów – Udziców – Chmielów – Ostrowiec Św. (63 km)

Lista uczestników:

1./009/009/Banaczek Kazimierz

2./010/001/Bartos Stanisław

3./011/010/Chrzanowska Lucyna

4./012/002/Długosz Marcin

5./013/003/Fronczek Jerzy

6./014/011/Gierczak Wiesław

7./015/012/Heba Grażyna

8./016/004/Jędrzejczak Wojciech

9./017/005/Kalinowski Michał

10./018/006/Karpiński Krzysztof- 34 km

11./019/007/Kisiel Zbigniew

12./020/008/Krawętkowski Tadeusz

13./021/013/Mazur Gustaw

14./022/009/Moroń Izabela

15./023/014/Mroczek Adam

16./024/010/Piwnik Wojciech

17./025/015/Polak Waldemar

18./026/011/Przybytniewska Barbara

19./027/016/Szemraj Zdzisław

20./028/012/Teresiński Longin

21./029/013/Uchański Wojciech

22./030/014/Wesołowski Jan

23./031/015/Witecki Sławomir

24./032/017/Zarzycka Bożena

25./033/018/Zarzycki Stefan

 

27 kwietnia

S – Ostrowiec Św., ul. Ilżecka, Karczma Miłkowska, Sadłowizna, Kol. Inwalidzka, Kunów Małachów, Nietulisko Małe, Nietulisko Górne, Kunów, Udziców, Chmielów, Ostrowiec Św – 38 km

W – Ostrowiec Św,  Świrna, Biechów, Bukowie, Piotrów, Małe Jodło, Kotarszyn, Boleszyn, Wieloborowice, Pokrzywnica, Pawłów, Rzepin Kol, Radkowice, Rzepin, Starachowice, Adamów, Brody, Bór Kunowski, Ostrowiec Św. – 85 km

Lista uczestników:

1./034/019/Banaczek Kazimierz

2./035/016/Barczyński Michał

3./036/020/Bryła-Mazurkiewicz Monika

4./037/021/Długosz Marcin

5./038/017/Dyk Stanisław – 44 km

6./039/018/Fronczek Jerzy

7./040/019/Gajewski Grzegorz

8./041/020/Gierczak Wiesław

9./042/022/Heba Grażyna- 23 km

10./043/023/Jabłońska Krystyna

11./044/024/Janiszewski Andrzej

12./045/025/Jezierska Jadwiga

13./046/021/Jędrzejczyk Wojciech

14./047/022/Kalinowski Michał

15./048/023/Karpiński Krzysztof – 44 km

16./049/026/Krawętkowski Tadeusz

17./050/027/Mazur Gustaw

18./051/024/Moroń Izabela

19./052/028/Mroczek Adam

20./053/029/Olczak Anna

21./054/025/Piwnik Wojciech

22./055/026/Polak Waldemar

23./056/030/Redlich Romuald

24./057/027/Słapek Andrzej

25./058/031/Szemraj Zdzisław

26./059/028/Uchański Wojciech

27./060/029/Wasiek Alina – 32 km

28./061/030/Wesołowski Jan

29./062/032/Wierzbicki Piotr

30./063/031/Wilczyński Kazimierz

31./064/032/Zarzycki Stefan

 

 

1 maja 2014

S – Lidl, Denków, Goździelin, Bodzechów, Grocholice, Romanów, Rzuchów, Gromadzice, Paulinów, Lidl – 35 km

W – Lidl, Przyborów, Topiołki, Borownia, Śródborze, Wojciechówka, Gliniany, Potok, Duranów, Brzozowa, Tarłów, Kozłówek, Reifilów, Ruda Kościelna, Czarna Glina, Sudół, Lidl

R – Krzecięcice, Mieronice, Chrobierz, Zagość Stara, Skorocice, Chotelek Zielony, Busko Zdrój, Chrobierz – 98 km

Lista uczestników:

1./065/033/Banaczek Kazimierz

2./066/034/Chrzanowska Lucyna

3./067/001/Długosz Marcin

4./068/035/Dyk Stanisław

5./069/033/Fronczek Jerzy

6./070/036/Gierczak Wiesław

7./071/037/Ginter Juliusz

8./072/038/Heba Grażyna

9./073/002/Kalinowski Michał

10./074/039/Mazur Gustaw

11./075/003/Moroń Izabela

12./076/040/Mroczek Adam

13./077/034/Piwnik Wojciech

14./078/041/Polak Waldemar

15./079/004/Przybytniewska Barbara

16./080/042/Redlich Romuald

17./081/043/Słapek Andrzej

18./082/005/Uchański Wojciech

19./083/006/Wesołowska Agnieszka

20./084/007/Wesołowski Jan

21./085/035/Wierzbicka Ewelina

22/086/036/Wierzbicki Piotr

23./087/037/Wilczyński Kazimierz

24./088/044/Winiarska Iwona

25./089/045/Zarzycka Bożena

26./090/046/Zarzycki Stefan

 

2 maj

S – Lidl, Dębowa Wola, Sarnówek, Dąbrówka, Aleksandrów, Bałtów, Grzęda Bałtowska, Bałtów-Kraina Koni, Sudół, Lidl – 39 km

R – Chrobierz, Wola Zagojska, Chotel Czerwony, Wiślica, Bejsce, Rachwałowice, Gorzków, Kazimierza Wielka, Cudzynowice, Topola, Stradów, Chrobierz – 102 km

Lista Uczestników:

1./091/047/Chrzanowska Lucyna

2./092/008/Długosz Marcin

3./093/048/Ginter Juliusz

4./094/009/Kalinowski Michał

5./095/010/Moroń Izabela

6./096/049/Piwnik Wojciech

7./097/050/Polak Waldemar

8./098/011/Przybytniewska Barbara

9./099/051/Redlich Romuald

10./100/012/Uchański Wojciech

11./101/013/Wesołowska Agnieszka

12./102/014/Wesołowski Jan

13./103/052/Winiarska Iwona

14./104/053/Zarzycka Bożena

15./105/054/Zarzycki Stefan

 

3 maj

S – Lidl, Kaplica, Kutery, Dąb Maciek, Klepacze, Budy Brodzkie, Połagiew, Staw Kunowski, Syberia, Kolonia Inwalidzka, Janik-Kozianka, Wymysłów, kolonia Robotnicza, ul. Iłzecka, Lidl – 43 km

W – Lidl, Chmielów, Świrna, Jędrzejowice, Mychów, Szwarszowice, Podszkodzie, Gromadzice, Ruszków, Jacentów, Sadowie, Bogusławice, Grocholice, Małoszyce, Podole, Ptkanów, Rosochy, Przeuszyn, Ćmielów, Ruda Kościelna, Bałtów, Antoniów, Borcuchy, Eugeniów, Sarnówek, Nowa Dębowa Wola, Gutwin, Lidl – 93 km

S – Chrobierz, Wiślica, Solec Zdrój, Świniary, Pacanów, Zborówek, Beszowa, Połaniec, Niekrasów, Strzegom, Oleśnica, Stopnica, Rdzanów, Chrobierz – 123 km

Lista Uczestników:

1./106/038/Bartos Stanisław

2./107/055/Borkowska Bożena

3./108/056/Borkowski Krzysztof

4./109/015/Długosz Marcin

5./110/039/Fronczek Jerzy

6./111/057/Heba Grażyna

7./112/058/Janiszewski Andrzej

8./113/059/Jędrzejczyk Wojciech

9./114/016/Kalinowski Michał

10./115/040/Karpiński Krzysztof – 18 km

11./116/060/Mazur Gustaw

12./117/017/Moroń Izabela

13./118/041/Piwnik Wojciech

14./119/061/Polak Waldemar

15./120/018/Przybytniewska Barbara

16./121/062/Redlich Romuald

17./122/063/Słapek Andrzej

18./123/019/Uchański Wojciech

19./124/020/Wesołowska Agnieszka

20/125/021/Wesołowski Jan

21./126/064/Zarzycka Bożena

22./127/065/Zarzycki Stefan

 

4 maj

S – Lidl, Gutwin, Nowa Dębowa Wola, Adamów, Olechów, Sienno, Wólka Bałtowska, Bałtów, Maksymilianów, Krzemionki, Sudół, ul. Bałtowska, Lidl – 48 km

W – Lidl, Świrna, Biechów, Piotrów, Nosów, Kotarszyn, Wieloborowice, Chybice, Cząstków, Stara Słupia, Nowa Słupia, Jeleniów, Wałsnów, Sarnia Zwola, Mirogonowice, Garbacz, Momina, Kosowice, Szwarszowice, Świrna, Lidl. – 79 km

R – Chrobierz, Młodzawy, Pińczów, Mierzwin, Opatkowice, Jędrzejów PKP – 53 km

 Lista Uczestników:

1./128/066/Banaczek Kazimierz

2./129/042/Barczyński Michał – 39 km

3./130/043/Bartos Stanisław – 43 km

4./131/022/Długosz Marcin

5./132/044/Fronczek Jerzy

6./133/067/Gierczak Wiesław

7./134/068/Heba Grażyna

8./135/069/Janiszewski Andrzej

9./136/070/Jędrzejczyk Wojciech

10./137/023/Kalinowski Michał

11./138/045/Karpiński Krzysztof – 43 km

12./139/071/Mazur Gustaw

13./140/024/Moroń Izabela

14./141/046/Piwnik Wojciech

15./142/072/Polak Waldemar

16./143/025/Przybytniewska Barbara

17./144/073/Redlich Romuald

18./145/047/Teresiński Longin

19./146/026/Uchański Wojciech

20./147/027/Wesołowska Agnieszka

21./148/028/Wesołowski Jan

22./149/048/Wilczyński Kazimierz

23./150/074/Winiarska Iwona

24./151/075/Zarzycka Bożena

25./152/076/Zarzycki Stefan

 

10 maj

W – Ostrowiec, Sienno, Rzeczniów – V Rzeczniowski Rajd Rowerowy „Ty i Ja. Rowery Dwa”, Grabowiec, Krzyżanówka, Stara wieś, Sarnówek, Kurzacze, Karczma Miłkowska, Ostrowiec – 72 km

Lista uczestników:

1./153/049/Bartos Stanisław

2./154/050/Długosz Marcin

3./155/051/Fronczek Jerzy

4./156/052/Kalinowski Michał

5./157/053/Karpiński Krzysztof

6./158/054/Kisiel Zbigniew

7./159/055/Moroń Izabela

8./160/056/Piwnik Wojciech

9./161/057/Przybytniewska Barbara

10./162/058/Teresiński Longin

11./163/059/Uchański Wojciech

12./164/060/Wierzbicka Ewelina

13./165/061/Wilczyński Kazimierz – 42 km

14./166/062/Zarzycka Bożena

15./167/063/Zarzycki Stefan

 

 11 maj 

S –  Lidl, Świrna, Biechów, Bukowie, Prawęcin Dolny, Doły Biskupie, Nietulisko, Kunów Fabryczny, Janik Poręby, Kolonia Robotnicza, ul. Długa, Lidl – 38 km

W – Lidl, Denków, „Szlak zielony im. W.Gombrowicza”, Przybysławice, Ożarów,  Stróża, Sródborze, Borownia, Topiołki, Przyborów, Wólka Bodzechowska, Denków, Lidl – 85 km

Lista uczestników:

1./168/077/Banaczek Kazimierz

2./169/064/Bartos Stanisław

3./170/078/Borkowska Irena

4./171/079/Borkowski Krzysztof

5./172/080/Chrzanowska Lucyna

6./173/081/Długosz Marcin

7./174/065/Fronczek Jerzy

8./175/066/Gajewski Grzegorz

9./176/082/Gierczak Wiesław

10./177/083/Heba Grażyna

11./178/067/Kalinowski Michał

12./179/084/Karpiński Krzysztof

13./180/068/Kisiel Zbigniew

14./181/085/Krawętkowski Tadeusz

15./182/086/Mazur Gustaw

16./183/087/Mroczek Adam

17./184/069/Piwnik Wojciech

18./185/088/Polak Waldemar

19./186/070/Przybytniewska Barbara

20./187/089/Redlich Romuald

21./188/090/Słapek Andrzej

22./189/091/Szczepanowski Jerzy

23./190/071/Uchański Wojciech

24./191/092/Winiarska Iwona

25./192/093/Zarzycka Bożena

26./193/094/Zarzycki Stefan

 

18 maj

S – Lidl, Koszary, Kąty Denkowskie, Przyborów, Bodzechów, Grocholice, Wszechświęte, Rzuchów, Gromadzice, Szewna Dolna, Zakanale, Częstocice,  Lidl –  39 km

W – Lidl, Denków, Bodzechów, Grocholice, Małoszyce, Podole, Rosochy, Doły, Gierczyce, Lisów, Sadłowice, Stodoły, Grocholice, Bidziny, Jasice, Smugi, Julianów, Śródborze, Borownia, Ruda Koscielna, Boria, Sudół, Nowa Dębowa Wola, Lidl – 91 km

Lista uczestników:

1./194/095/Banaczek Kazimierz – 25 km

2./195/096/Borkowska Irena

3./196/097/Borkowski Krzysztof

4./197/072/Długosz Marcin

5./198/073/Fronczek Jerzy

6./199/098/Gierczak Wiesław

7./200/099/Heba Grazyna

8./201/074/Jabłońska Krystyna

9./202/100/Jezierska Jadwiga

10./203/075/Kalinowski Michał

11./204/101/Karpiński Krzysztof

12./205/102/Kisiel Zbigniew

13./206/103/Mazur Gustaw

14./207/076/Moroń Izabela

15./208/104/Mroczek Adam

16./209/077/Piwnik Wojciech

17./210/105/Polak Waldemar

18./211/078/Przybytniewska Barbara

19./212/106/Redlich Romuald

20./213/079/Teresiński Longin

21./214/107/Tworzewska Lidia

22./215/080/Uchański Wojciech

23./216/108/Wierzbicki Piotr

24./217/109/Winiarska Iwona

 

25 maj

S – Lidl, Dębowa Wola, Glina, Magonie, Boria, Ruda Kościelna, Topiołki, Piaski Brzustowskie, Denków, Lidl – 42 km

W- Lidl, Świrna, Mychów, Śnieżkowice, Boksyce, Garbacz, Janowice, Nagorzyce, Witosławice, Nieskurzów Stary, Pastwiska, Gołoszyce, Bukowiany, Łużyce, Niemienice, Sadowie, Obręczna, Romanów, Jędrzejów, Lidl

Lista uczestników:

1./218/110/Banaczek Kazimierz

2./219/081/Bartkowiak Bogusław -28 km

3./220/082/Bartos Stanisław

4./221/111/Bryła-Mazurkiewicz Monika

5./222/083/Długosz Marcin – 60 km

6./223/084/Fronczek Jerzy

7./224/085/Gajewski Grzegorz – 18 km

8./225/112/Gierczak Wiesław

9./226/113/Ginter Juliusz

10./227/114/Heba Grażyna

11./228/086/Jabłońska Krystyna – 28 km

12./229/115/Janiszewski Andrzej

13./230/087/Kalinowski Michał

14./231/088/Karpiński Krzysztof – 28 km

15./232/116/Krawętkowski Tadeusz

16./233/117/Kupracz Teresa

17./234/089/Lisowski Bogdan – 18 km

18./235/118/Mazur Gustaw

19./236/090/Moroń Izabela

20./237/119/Myśliwska Ewa

21./238/091/Piwnik Wojciech

22./239/092/Polak Waldemar

23./240/093/Przybytniewska Barbara

24./241/120/Redlich Romuald

25./242/094/Słapek Andrzej

26./243/121/Szczepanowski Jerzy

27./244/122/Szemraj Zdzisław

28./245/095/Tworzewska Lidia

29./246/096/Uchański Wojciech

30./247/097/Wesołowski Jan

31./248/098/Wierzbicka Ewelina

32./249/123/Wierzbicki Piotr

33./250/124/Wójcik Andrzej

34./251/099/Zarzycki Stefan

35./252/100/Zychowicz Andrzej – 28

 

1 czerwiec

S -Lidl, Kol. Robotnicza, Wymysłów, Bór Kunowski, Staw Kunowski, Krynki, Gębice, Kałków, Boły Biskupie, Nietulisko, Kunów, Chmielów, Paulinów, Lidl – 51 km

W – Lidl, Mychów, Waśniów, Skały, Pokrzywianka Górna, Góra Chełmowa, Sosnówka, Włochy, Wieloborowice, Boleszyn, Kotarszyn, Wióry, Nietulisko, Kolonia Inwalidzka, Janik, Wymysłów, Lidl -85 km

Lista uczestników:

1./253/125/Banaczek Kazimierz

2./254/101/Bartkowiak Bogusław – 31 km

3./255/126/Borkowska Irena

4./256/127/Borkowski Krzysztof

5./257/128/Bryła-Mazurkiewicz Monika

6./258/102/Długosz Marcin

7./259/103/Fronczek Jerzy

8./260/129/Gierczak Wiesław

9./261/130/Ginter Juliusz

10./262/131/Heba Grażyna

11./263/132/Jabłońska Krystyna

12./264/104/Kalinowski Michał

13./265/105/Kargul Stanisław

14./266/133/Karpiński Krzysztof – 27 km

15./267/134/Krawętkowski Krzysztof

16./268/135/Kurzyńska Dorota – 21 km

17./269/136/Mazur Gustaw

18./270/106/Moroń Izabela

19./271/137/Myśliwska Ewa

20./272/107/Piwnik Wojciech

21./273/138/Polak Waldemar

22./274/139/Redlich Romuald

23./275/140/Słapek Andrzej

24./276/141/Szczepanowski Jerzy

25./277/142/Szemraj Zdzisław

26./278/108/Teresiński Longin

27./279/109/Tworzewska Lidia

28./280/110/Uchański Wojciech

29./281/143/Wesołowska Agnieszka

30./282/144/Wesołowski Jan

31./283/145/Wierzbicki Piotr

32./284/146/Winiarska Iwona

33/285/147/Zarzycka Bożena

34./286/148/Zarzycki Stefan

35./287/149/Zychowicz Andrzej

 

7 czerwiec

W – Kielce PKP, Marzysz, Trzemosna, Smyków, Korzenno, Widełki, Daleszyce, Brzechów, Niestachów

Lista uczestników:

1./288/111/Czosnacki Ryszard

2./289/112/Długosz Marcin

3./290/113/Fronczek Jerzy

4./291/114/Jabłońska Krystyna

5./292/115/Nóżka Bartosz

6./293/116/Piwowarski Piotr

7./294/117/Seliga Krzysztof

8./295/118/Tobiasz Kamil

9./296/119/Wierzbicka Ewelina

10./297/120/Wierzbicki Piotr

11./298/121/Zychowicz Andrzej

 

8 czerwiec 2014

S – Lidl, Kaplica, Mołdawa, Krzyżanówka, Sienno, Praga Górna, Hieronomów, Antoniów Duży, Bałtów, Sudół, Koszary, Lidl

W- Lidl, Sudół, Podgórze, Teofilów, Gliniany, Ożarów, Czyzów Szlachecki, Zawichost, Dziurów, Pisary, Przybysławice, Bidziny, Jasice, Smugi, Ćmielów, Bodzechów, Lidl

Lista uczestników:

1./299/150/Bartkowiak Bogusław

2/300/122/Bartos Stanisław

3./301/151/Borkowski Krzysztof

4./302/152/Chrzanowska Lucyna

5./303/123/Długosz Marcin

6./304/124/Fronczek Jerzy

7/305/125/Gierczak Wiesław

8./306/153/Heba Erwin

9./307/154/Heba Grażyna

10./308/155/Jabłońska Krystyna – 17 km

11./309/156/Janiszewski Andrzej

12./310/157/Janiszewski Lech – 30 km

13./311/158/Jezierska Jadwiga – 20 km

14./312/126/Kalinowski Michał

15./313/127/Kargul Stanisław

16./314/128/Karpiński Krzysztof

17./315/159/Kisiel Zbigniew

18./316/129/Kotwica Wojciech – 23 km

19./317/160/Kurzyńska Dorota

20./318/161/Mazur Gustaw

21./319/130/Moroń Izabela

22/320/162/Mroczek Adam

23./321/163/Myśliwska Ewa

24./322/164/Olczak Anna – 17 km

25./323/131/Piwnik Wojciech

26./324/132/Polak Waldemar

27./325/133/Przybytniewska Barbara

28./326/165/Redlich Romuald

29./327/166/Sadrak Krystyna – 20 km

30./328/167/Sadrak Wenencjusz – 20 km

31./329/134/Słapek Andrzej

32./330/135/Teresiński Longin

33./331/136/Tworzewska Lidia

34./332/137/Wesołowska Agnieszka

35./333/138/Wesołowski Jan

36./334/168/Winiarska Iwona

37./335/169/Zarzycka Bożena – 20 km

38./336/170/Zarzycki Stefan – 20 km

 

13 czerwiec 2013

W – Lipsko -RAJD  „Na Szlakach Przygody” – 88 km

Lista uczestników:

1./337/139/Bartos Stanisław

2./338/140/Fronczek Jerzy

3./339/141/Gajewski Grzegorz

4./340/142/Jabłońska Krystyna

5./341/143/Kalinowski Michał

6./342/144/Moroń Izabela/

7./343/145/Piwnik Wojciech

8./344/146/Przybytniewska Barbara

9./345/147/Uchański Wojciech

10./346/148/Wesołowka Agnieszka

11./347/149/Wesołowski Jan

12./348/150/Zychowicz Andrzej

 

14 czerwiec

W – RAJD PAPIESKI ROWEROWY – Sandomierz – 116 km

Lista uczestników:

1./349/151/Bartos Stanisław

2./350/152 Fronczek Jerzy

3./351/153/Kalinowski Michał

4./352/154/Kargul Stanisław

5./353/155/Moroń Izabela

6./354/156/Piwnik Wojciech

7./355/157/Przybytniewska Barbara

8./356/158/Teresiński Longin

9./357/159/Wesołowski Jan

10./358/160/Zarzycka Bożena

11./359/161/Zarzycki Stefan

 

14 czerwiec

W- XV Jubileuszowy Rajd Rowerowy”

Skarżysko-Kamienna, Rejów, Stokowiec, Suchedniów, Raszów, Majków, Skarżysko – 50 km

Lista uczestników:

1./360/162/Jabłońska Krystyna

2./361/163/Janiszewski Andrzej

3./362/164/Olczyk Anna

4./363/165/Zychowicz Andrzej

W – Skarżysko-Kamienna, Brzusle, Majdów, Ciechostowice, Hucisko, Łazy, Bukowa Góra, Skarzysko-Kamienna – 54 km

1./364/166/Długosz Marcin

2./365/167/Piwowarski Piotr

3./366/168/Seliga Krzysztof

 

15 czerwiec

S – Lidl, Denków, Przyborów, Piaski Brzustowskie, Brzustowa, Wola Grójecka, Drzenkowice, Rżuchów, Miłków-Poręba, Szewna, Lidl – 38 km

W – Lidl, Chmielów, Kunów, Prawęcin Górny, Witulin, Krynki, Brody, Bór Kunowski, Kaplica, Nowa Dębowa Wola, Sarnówek, Bałtów, Pętkowice, Ulów, Podgórze, Magonie, Sudół, Ostrowiec – 95 km

Lista uczestników:

1./367/171/Banaczek Kazimierz

2./368/169/Bartkowiak Bogusław – 50 km

3./369/170/Bartos Stanisław

4./370/172/Długosz Marcin

5./371/171/Fronczek Jerzy

6./372/173/Gierczak Wiesław

7./373/174/Heba Grażyna

8./374/175/Janiszewski Andezj

9./375/176/Jezierska Jadwiga

10./376/172/Kalinowski Michał

11./377/173/Kargul Stanisław

12./378/174/ Karpiński Krzysztof – 50 km

13./379/177/Mazur Gustaw

14./380/175/Moroń Izabela

15./381/178/Mroczek Adam

16./382/179/Pacelt Zbigniw

17./383/176/Piwnik Wojciech

18./384/180/Polak Waldemar

19./385/177/Przybytniewska Barbara

20./386/181/Redlich Romuald

21./387/182/Sadrak Krystyna

22./388/183/Sadrak Wenencjusz

23./389/178/Słapek Andrzej

24./390/184/Sroka Ryszard

25./391/179/Tworzewska Lidia

26./392/180/Uchański Wojciech

27./393/181/Wesołowska Agnieszka – 50 km

28./394/182/Wesołowki Jan

29./395/185/Wierzbicki Piotr

30./396/186/Winiarska Iwona

31./397/183/Zarzycki Stefan – 50 km

 

19 czerwiec

S – – Lidl, Piaski Brzustowskie, Ćmielów, Krzczonowice, Małoszyce, Grocholice, Okręglica, Rzuchów, Gromadzice, Szewna, Paulinów, Lidl – 52 km

W – Ostrowiec Św. , Sudół , Bałtów, Czekarzewice , Zemborzyn, Solec n. Wisłą,  Glina,  Zemborzyn , Tarłów , Brzozowa, Podgórze,  Magonie , Sudół , Ostrowiec Św. – 101 km

Lista uczestników:

1./398/187/Banaczek Kazimierz

2./399/184/Bartkowiak Bogusław – 58 km

3./400/185/Bartos Stanisław

4./401/186/Długosz Marcin

5./402/188/Dyk Stanisław

6./403/187/Fronczek Jerzy

7./404./189/Janiszewski Andrzej

8./405/188/Kalinowski Michał

9./406/189/Karpiński Krzysztof

10./407/190/Krawętkowski Tadeusz

11./408/191/Mroczek Adam

12./409/190/Polak Waldemar

13./410/191/Przybytniewska Barbara

14./411/192/Redlich Romuald

15./412/192/Teresiński Longin

16./413/193/Tworzewska Lidia

17./414/194/Uchański Wojciech

18./415/195/Wesołowska Agnieszka

19./416/196/Wesołowski Jan

20./417/197//Zarzycki Stefan

 

22 czerwiec 

S  – Lidl, ul. Mickiewicza, obwodnica, Denkówek, Jędrzejów, Obręczna, Szczucice, Bogusławice, Kornacice, Opatów-Rynek, Zochcinek, Sadowie, Rzuchów, Miłków, ul. Wiejska, St. Zakład, Paulinów, Lidl – 49 km

W – Ostrowiec, Świrna, Śnieżkowice , Waśniów , Wojciechowice,  Grzegorzowice , Podchełmie , Serwis , Mirocice , Dębno, Wola  Szczygiełkowa,  Celiny , Bodzentyn (SAD), Tarczek(SAD), Trzcianka , Radkowice(SAD), Rzepin,  Styków, Brody, Bór Kunowski – Kaplica – Jeleniec – Gutwin – O-c – 105 km

Lista uczestników:

1./418/193/Banaczek Kazimierz

2./419/198/Bartos Stanisław

3./420/194/Borkowska Irena

4./421/195/Borkowski Krzysztof

5./422/196/Czajka Bogdan

6./423/199/Długosz Marcin

7./424/197/Dyk Stanisław

8./425/200/Fronczek Jerzy

9./426/201/Gierczak Wiesław

10./427/198/Heba Grażyna

11./428/202/Kalinowski Michał

12./429/203/Kargul Stanisław

13./430/199/Karpiński Krzysztof

14./431/200/Krawętkowski Tadeusz

15./432/201/Kupracz Teresa

16./433/202/Mazur Gustaw

17./434/203/Mroczek Adam

18./435/204/Piwnik Wojciech

19./436/205/Polak Waldemar

20./437/206/Przybytniewska Barbara

21./438/204/Redlich Romuald

22./439/205/Sadrak Piotr

23./440/207/Słapek Andrzej

24./441/206/Sroka Ryszard

25./442/207/Tworzewska Lidia

26./443/208/Uchański Wojciech

27./444/209/Wesołowska Agnieszka

28./445/210/Wesołowski Jan

29./446/211/Wierzbicka Ewelina

30./447/212/Wierzbicki Piotr

31./448/208/Winiarska Iwona

32./449/209/Wójcik Andrzej

 

28 czerwiec

W – Ostrowiec, Sienno, Grabowiec, Prędocin, Iłża, – IV Rajd Legionu Puławskiego- Iłża, Jowieniec, Zębiec, Kutery, Kaplica, Karczma Miłkowska, Ostrowiec – 104 km

Lista uczestników;

1./450/213/Bartkowiak Bogusław

2./451/214/Bartos Stanisław

3./452/215/Długosz Marcin

4./453/216/Fronczek Jerzy

5./454/217/Gierczak Wiesław

6./455/218/Kalinowski Michał

7./456/219/Kargul Stanisław

8./457/220/Karpiński Krzysztof

9./458/221/Moroń Izabela

10./459/222/Piwnik Wojciech

11./460/223/Polak Waldemar

12./461/224/Przybytniewska Barbara

13./462/225/Słapek Andrzej

14./463/226/Uchański Wojciech

15./464/227/Wesołowska Agnieszka

16./465/228/Wesołowski Jan

17./466/229/Wierzbicka Ewelina

18./467/230/Wierzbicki Piotr

19./468/231/Zarzycki Stefan

 

29 czerwiec

S – Ostrowiec, Karczma Miłkowska, Kaplica, Marcule, Zębiec, Kaplica, Karczma Miłkowska, Ostrowiec – 52 km

W – Ostrowiec, Sadowie, Modliborzyce, Rudniki, Iwaniska, Wygiezłów, Kiełczyna, Bogoria, Zimnowoda, Wiśniówka, Strzegom (SAD), Mucharzów, Niekrasów (SAD), Skrzeczów, Jurkowice, Witowice, Ułanowice, Konary, Kamieniec, Przepiórów, Mydłów, Ublinek, Gojców, Tudorów, Karwów, Pobroszyn, Rosochy, Krzczonowice, Brzóstowa, Bodzechów, Ostrowiec  –  165 km

W II – Ostrowiec, Kaplica, Borcuchy, Grabowiec, Rzeczniów, Rzeczniówek, Chwałowice, Sienno, Ostrowiec  – 110 km

Lista uczestników:

1./469/232/Bartos Stanisław

2./470/210/Borkowski Krzysztof

3./471/233/Długosz Marcin – 110 km

4./472/234/Fronczek Jerzy

5./473/235/Gajewski Grzegorz – 141 km

6./474/211/Gierczak Wiesław

7./475/212/Heba Grażyna

8./476/213/Janiszewski Andrzej

9./477/236/Kalinowski Michał

10./478/237/Kargul Stanisław – 110 km

11./479/214/Karpiński Krzysztof – 26 km

12./480/238/Krawętkowski Tadeusz – 110 km

13./481/215/Mazur Gustaw

14./482/239/Moroń Izabela

15./483/216/Mroczek Adam

16./484/240/Piwnik Wojciech

17./485/241/Polak Waldemar

18./486/242/Przybytniewska Barbara

19./487/217/Redlich Romuald

20./488/218/Sadrak Piotr

21./489/219/Sadrak Urszula

22./490/243/Słapek Andrzej

23./491/220/Sroka Ryszard

24./492/221/Szczepanowski Jerzy

25./493/222/Szemraj Zdzisław

26./494/223/Tworzewska Lidia

27./495/224/Uchańska Jadwiga

28./496/244/Uchański Wojciech

29./497/245/Wesołowska Agnieszka

30./498/246/Wesołowski Jan

31./499/247/Wierzbicka Ewelina – 110 km

32./500/225/Winiarska Iwona

33./501/248/Zarzycki Stefan

 

6 lipiec

S –  Lidl, Sienno-Stara Wieś (pasieka), Tarnówek, Karolów, Olechów, Adamów, Sarnówek Mały, Dębowa Wola, Gutwin, Lidl – 44 km

W – Ostrowiec (PKP – wyjazd g. 5.10) – Kielce (PKP – przyjazd 6.48) , Kielce ul. Urzędnicza (SAD),  Kielce Dworek Laszczyków (SAD),  Kielce Dyminy (SAD),  Kielce Białogon (SAD), Kielce Dąbrowa (SAD), Wola Kopcowa (SAD),  Kielce Zagórze (SAD), Mójcza (SAD), Cedzyna, Leszczyny, Bęczków, Krajno, Porąbki , Kakonin (SAD), Podłysica, Św. Krzyż , Wólka Milanowska,  Stara Słupia , Grzegorzowice, Prusinowice, Nosów, Biechów, Świrna, Ostrowiec  –  117 km

Lista uczestników:

1./502/226/Banaczek Kazimierz

2./503/227/Bańkowska Ewa

3./504/228/Bańkowski Roman

4./505/229/Bartkowiak Bogusław

5./506/249/Bartos Stanisław

6./507/230/Borkowski Krzysztof

7./508/231/Bryła-Mazurkiewicz Monika – 33 km

8./509/232/Czajka Alicja – 28 km

9./510/233/Czajka Bogdan – 28 km

10./511/234/Długosz Marcin

11./512/235/Dyk Stanisław – 28 km

12./513/236/Fronczek Jerzy

13./514/237/Gierczak Malwina

14./515/238/Gierczak Wiesław

15./516/239/Ginter Juliusz

16./517/240/Heba Grażyna

17./518/250/Kalinowski Michał

18./519/241/Kargul Stanisław

19./520/242/Karpiński Krzysztof

20./521/251/Kotwica Zbigniew

21./522/243/Krawętkowski Tadeusz – 33 km

22./523/244/Mazur Gustaw

23./524/252/Moroń Izabela

24./525/245/Mroczek Adam

25./526/253/Orzeł Zdzisław – 61 mkm

26./527/246/Pałkiewicz Nina

27./528/254/Piwnik Wojciech

28./529/247//Poduszczek Waldemar

29./530/248/Polak Waldemar

30./531/255/Przybytniewska Barbara

31./532/249/Rdzanek Ryszard

32./533/250/Redlich Romuald

33./534/251/Sabat Małgorzata – 28 km

34./535/252/Sroka Ryszard

35./536/253/Swat Bogusław

36./537/254/Szczepanowski Jerzy

37./538/256/Teresiński Longin

38./539/255/Tworzewska Lidia

39./540/257/Uchański Wojciech

40./541/258/Wesołowska Agnieszka

41./542/259/Wesołowski Jan

42./543/256/Wierzbicka Ewelina

43./544/257/Wierzbicki Piotr

44./545/258/Winiarska Iwona

45./546/260/Zając Dawid

46./547/261/Zarzycka Bożena

47./548/262/Zarzycki Stefan

 

13 lipiec

S – Lidl, Koszary, Sudół, Magonie, Podgórze, Ulów, Wólka Pętkowska, Skarbka, Bałtów, Maksymilianów, Glina, Dunale, Dębowa Wola, Gutwin, Lidl – 50 km

W – Ostrowiec (PKP – wyjazd g. 5.10) – Wolica (PKP – przyjazd 7.13), Tokarnia (SAD), Sobków , Chomentów (SAD) , Drochów, Nida (SAD),  Morawica , Komórki, Borków,  Daleszyce , Napęków, Bieliny, Bartoszowiny,  Stara Słupia , Sarnia Zwola, Mirogonowice , Waśniów, Mychów , Ostrowiec – 167 km

Lista uczestników:

1./549/259/Banaczek Kazimierz

2./550/260/Bartkowiak Bogusław

3./551/263/Bartos Stanisław

4./552/261/Borkowski Krzysztof

5./553/262/Bryła-Mazurkiewicz Monika

6./554/263/Długosz Marcin

7./555./264/Dyk Stanisław

8./556/265/Fronczek Jerzy

9./557/266/Gierczak Wiesław

10./558/267/Ginter Juliusz

11./559/268/Heba Grażyna

12./560/269/Janiszewski Andrzej

13./561/270/Jezierska Jadwiaga – 27 km

14./562/264/Kalinowski Michał – 147 km

15./563/271/Kargul Stanisław

16./564/272/Karpiński Krzysztof – 33 km

17./565/273/Krawętkowski Tadeusz

18./566/274/Mazur Gustaw

19./567/265/Moroń Izabela – 147 km
20./568/275/Myśliwska Ewa

21./569/266/Piwnik Wojciech

22./570/276/Pouszczek Waldemar

23./571/277/Polak Waldemar

24./572/267/Przybytniewska Barbara – 147 km

25./573/278/Rachtan Jerzy

26./574/279/Redlich Romuald

27./575/280/Sroka Ryszard

28./576/281/Szemraj Zdzisław

29./577/268/Teresiński Longin – 147 km

30./578/282/Tworzewska Lidia

31./579/283/Uchańska Jawiga

32./580/269/Uchański Wojciech – 147 km

33./581/270/Wesołowska Agnieszka – 147 km

34/582/271/Wesołwski Jan – 147 km

35./583/284/Wierzbicka Ewelina

36./584/285/Wierzbicki Piotr

37./585/286/Winiarska Iwona

38./586/287/Zarzycka Bożena

39./587/272/Zarzycki Stefan

 

 20 lipiec

S – Lidl, Paulinów, Świrna, Mychów, Sławęcice, Momina, Kosowice, Broniszowice, Mirkowice, Gromadzice, Szewna Zakanale, ul. Wiejska, St. Zakład, Paulinów, Lidl –  37 km.

W – Ostrowiec, Przyborów, Piaski Brzóstowskie , Ruda Kościelna, Teofilów, Brzozowa, Tarłów, Dorotka, Ciszyca, ujście Kamiennej, Pawłowice, Zemborzyn, Kostusin, Zapusta, Hieronimów, Sarnówek, Ostrowiec – 115 km.

Lista uczestników:

1./588/288/Banaczek Kazimierz

2./589/276/Bartos Stanisław

3./590/289/Borkowska Irena

4./591/290/Borkowski Krzysztof

5./592/277/Fronczek Jerzy

6./593/278/Gierczak Wiesław

7./594/291/Heba Grażyna

8./595/292/Janiszewski Andrzej

9./596/279/Kargul Stanisław

10./597/280/Karpiński Krzysztof – 37 km

11./598/293/Mazur Gustaw

12./599/294/Myśliwska Ewa

13./600/281/Piwnik Wojciech

14./601/295/Poduszczek Waldemar

15./602/282/Polak Waldemar

16./603/283/Przybytniewska Barbara

17./604/296/Redlich Romuald

18./605/297/Sroka Ryszard

19./606/284/Uchański Wojciech

20./607/285/Wesołowska Agnieszka

21./608/286/Wierzbicka Ewelina

22./609/298/Wierzbicki Piotr

23./610/299/Winiarska Iwona

24./611/300/Zarzycka Bożena

25./612/287/Zarzycki Stefan

 

27 lipiec

S –  Lidl, Kol. Robotnicza, Janik Poręby, Kunów, Chocimów, Piotrów, Nosów, Prusinowice, Wojciechowice, Skały, Grzegorzowice, Sarnia Zwola, Mirogonowice, Jeżów, Garbacz, Momina, Szwarszowice, Szyby, Świrna, Paulinów, Lidl – 57 km

W- Lidl, Nowa Słupia, Łagów, Złota Woda, Sądek, Wąwóz Prągowiec, Mielonek, Wszachów, Baćkowice, Nieskurzów, Witosławice, Momina, Lidl – 113 km

1./613/301/Aksanowski Leszek

2./614/302/Banaczek Kazimierz

3./615/288/Bartos Stanisław

4./616/303/ Borkowski Krzysztof – 32 km

5./617/304/Bryła-Mazurkiewicz Monika

6./618/289/Długosz Marcin – 89 km

7./619/305/Dyk Stanisław – 32 km

8./620/290/Fronczek Jerzy

9./620/306/Heba Grażyna

10./621/307/Jabłońska Krystyna

11./622/308/Kaczmarczyk Janina

12./623/291/Kalinowski Michał

13./624/292/Kargul Stanisław

14./625/293/Kotwica Wojciech

15./626/309/Krawętkowski Tadeusz

16./627/310/Mazur Gustaw

17./628/311/Myśliwska Ewa

18./629/294/Piwnik Wojciech

19./630/312/Poduszczek Waldemar

20./631/295/Polak Waldemar

21./632/296/Przybytniewska Barbara

22./633/313/Rachtan Jerzy

23./634/314/Redlich Romuald

24./635/315/Sroka Ryszard

25./636/297/Swat Bogusław – 98 km

26./637/316/Szczepanowski Jerzy

27./638/317/Szemraj Zdzisław

28./639/318/Wesołowska Agnieszka – 32 km

29./640/319/Wesołowski Jan – 32 km

30./641/298/Wierzbicka Ewelina

31./642/320/Wierzbicki Piotr

32./643/321/Winiarska Iwona

33./644/322/Witek Ryszarda

34./645/323/Wójcik Andrzej

35./646/324/Zarzycka Bożena – 20 km

36./647/325/Zarzycki Stefan – 20 km

37./648/326/Zychowicz Andrzej – 52 km

 

03 sierpień

S – Lidl, Koszary, Kąty Denkowskie, Przyborów, Krasków, Ćmielów, Podgrodzie, Borownia, Ruda Kościelna, Magonie, Glina, Dunale, Dębowa Wola, Gutwin, Lid – 52 km

W – Ostrowiec (PKP – wyjazd g. 5.03),  Tumlin , Oblęgorek , Skoki, Radoszyce ,  Lipa (SAD), Ruda Maleniecka, Sielpia, Piekło,  Stara Kuźnica, Niekłań, Odrowąż (SAD), Mroczków (SAD),  Bliżyn (SAD),  Skarżysko Bzin (SAD), Skarżysko (PKP),  Ostrowiec – 187 km

Lista uczestników:

01./649/327/Banaczek Kzimierz

02./650/299/Bartos Stanisław

03./651/328/Borkowska Irena

04./652/329/Długosz Marcin

05./653/330/Dyk Stanisław

06./654/331/Ginter Juliusz

07./655/332/Grabowski Jerzy

08./656/333/Heba Grażyna

09./657/334/Jabłońska Krystyna

10./658/300/Kalinowski Michał

11./659/335/Karpiński Krzysztof – 23 km

12./660/336/Kotwica Zbigniew

13./661/337/Krawętkowski Tadeusz

14./662/338/Mazur Gustaw

15./663/339/Piasecki Andrzej

16./664/301/Piwnik Wojciech

17./665/340/Poduszczak Waldemar

18./666/341/Polak Waldemar

19./667/302/Przybytniewska Barbara

20./668/342/Redlich Romuald

21./669/343/Sroka Ryszard

22./670/303/Wesołowska Agnieszka

23./671/304/Wesołowski Jan

24./672/344/Wierzbicka Ewelina

25./673/345/Wierzbicki Piotr

26./674/346/Wójcik Andrzej

27./675/347/Zarzycka Bożena

28./676/305/Zarzycki Stefan

29./677/348/Zychowicz Andrzej

 

10 sierpień

S  – Lidl, Gutwin-staw, Jeleniec, Sarnówek, Adamów, Olechów, Borcuchy, Wólka Trzemecka, Kol. Wólka Bałtowska, Bałtów, Grzęda Bałtowska, Dąbrówka, Sarnówek, Dębowa Wola, Sienieńska, Lidl. – 53 km

W – Ostrowiec, Bór Kunowski ,  Brody,  Starachowice, Parszów(SAD), Skarżysko Bzin (SAD), Bliżyn (SAD), Mroczków (SAD),  Borki, Huta, Chlewiska („Święto Żelaza i Stali”), Szydłowiec, Mirów, Seredzice,  Marcule,  Kaplica, Ostrowiec – 166 km

Lista uczestników:

1./678/349/Banaczek Kazimierz

2./679/350/Borkowska Irena

3./680/351/Borkowski Krzysztof

4./681/306/Długosz Marcin

5./682/352/Dyk Stanisław

6./683/353/Janiszewski Andrzej

7./684/307/Jastrzębowski Wojciech-33 km

8./685/308/Kalinowski Michał

9./686/309/Kargul Stanisław

10./687/354/Karpiński Krzysztof – 19 km

11./688/355/Krawętkowski Tadeusz

12./689/356/Mazur Gustaw

13./690/357/Mroczek Adam

14./691/358/Piasecki Andrzej

15./692/310/Piwnik Wojciech

16./693/359/Poduszczak Waldemar

17./694/311/Polak Waldemar

18./695/312/Przybytniewska Barbara

19./696/360/Redlich Romuald

20./697/313/Słapek Andrzej

21./698/361/Sroka Ryszard

22./699/314/Sypuła Monika- 33km

23./700/315/Teresiński Longin

24./701/316/Wesołowska Agnieszka

25./702/317/Wesołowski Jan

26./703/318/Wierzbicka Ewelina

27./704/362/Wierzbicki Piotr

28./705/363/Winiarska Iwona

29./706/364/Zarzycka Bożena

30./707/319/Zarzycki Stefan

 

15 sierpień

R -PKP z Ostrowca  – Sędziszów, Krzelów, Węgrzynów ,  Obiechów (SAD), Gawrony,  Słupia, Sieńsko,  Trzciniec (SAD), Rakoszyn (SAD),  Nagłowice , Kossów, Oksa, Tyniec, Chorzewa, Lasków, Jędrzejów, Warzyn, Krzcięcice (SAD), Sędziszów, Krzelów –  91 km

S – Lidl, Kaplica, Kutery. Budy Brodzkie, Połągiew, Staw Kunowski, Kol. Inwalidzka, Janik, ul. Długa, Lidl – 49 km

W – Ostrowiec Gromadzice, Sadowie, ,Opatów, Marcinkowice, Jurkowice, Kochów, Kobylany, Wymysłów, Planta, Iwaniska,  Ujazd, Kamieniec, Przepiórów, Beradz, Górki Klimontowskie, Klimontów, Byszów , Dziewków, Ossolin, Betlejek,  Krobielice, Nasławice, Jugoszów,  Zdanów, Kleczanów, Międzygórz, Wesołówka, Męczennice Malice Kościelne, Nikisiałka Mała,(dworek), Nikisiałka Duża, Gierczyce, Kaliszany, Buszkowice, Jastków, Ćmielów, Ostrowiec –  132 km

Lista uczestników:

1./708/365/Banaczek Kazimierz

2./709/320/Długosz Marcin

3./710/366/Gierczak Wiesław

4./711/367/Heba Grażyna

5./712/321/Jabłońska Krystyna

6./713/368/Kaczmarczyk Barbara

7./714/029/Kalinowski Michał

8./715/369/Karpiński Krzysztof

9./716/030/Krawętkowski Tadeusz

10./717/370/Mazur Gustaw

11./718/031/Moroń Izabela

12./719/371/Mroczek Adam

13./720/372/Piasecki Andrzej

14./721/322/Piwnik Wojciech

15./722/373/Poduszczak Waldemar

16./723/323/Polak Waldemar

17./724/032/Przybytniewska Barbara

18./725/374/Redlich Romuald

19./726/324/Swat Bogusław

20./727/375/Tworzewska Lidia

21./728/033/Uchański Wojciech

22./729/034/Wesołowska Agnieszka

23./730/035/Wesołowski Jan

24./731/376/Winiarska Iwona

25./732/325/Wójcik Andrzej

26./733/377/Zarzycka Bożena

27./734/378/Zarzycki Stefan

28./735/326/Zychowicz Andrzej

 

16 sierpień

R – Krzelów, Raszków, Słupia, Moskorzew, Radków, Bebelno (SAD), Czarnca, Łachów, Kurzelów (SAD), Włoszczowa, Ludynia, Kozłów, Małogoszcz (SAD), Mieronice,  Rembieszyce (SAD), Chorzewa, Warzyn, Łowinia, Sędziszów, Krzelów – 139 km

Lista uczestników:

1./736/036/Kalinowski Michał

2./737/037/Krawętkowski Tadeusz

3./738/038/Moroń Izabela

4./739/039/Przybytniewska Barbara

5./740/040/Uchański Wojciech

6./741/041/Wesołowska Agnieszka

7./742/042/Wesołowski Jan

 

17 sierpień

R – Krzelów, Łazy Wielkie, Udórz, Pilica, Smoleń, Kąpiołki, Boża Wola, Żarnowiec, Krzelów, Sędziszów PKP – 83 km

S – Lidl, Paulinów, Świrna, Biechów, Śnieżkowice, Boksyce, Zajączkowice, Mirogonowice, Wronów, Witosławie, Nagorzyce, Wierzbatowice, Garbacz, Kosowice, Szwarszowice, Szyby, Świrna, Paulinów, Lidl – 54 km

W – Ostrowiec Św., Sarnówek, Karolów, Tarnówek, Stara Wieś, Grabowiec, Kolonia Rzechów, Płósy, Pasztowa Wola, Michałów, Pawliczka,  Czerwona, Kunegundów, Bąkowa, Wielgie, Ciepielów, Tymienica, Chotcza, Boiska, Solec n.Wisłą, Pawłowice, Czekarzewice, Bałtów, Ostrowiec Św – 143 km

Lista uczestników:

1./743/379/Banaczek Kazimierz

2./744/327/Bartos Stanisław

3./745/380/Borkowski Krzysztof

4./746/381/Dyk Stanisław

5./747/382/Gierczak Wiesław

6./748/383/Ginter Juliusz

7./749/384/Heba Grażyna

8./750/385/Janiszewski Andrzej

9./751/386/Kaczmarczyk Janina

10./752/043/Kalinowski Michał

11./753/328/Kargul Stanisław

12./754/044/Krawętkowski Tadeusz

13./755/045/Moroń Izabela

14./756/387/Mroczek Adam

15./757/388/Piasecki Andrzej

16./758/329/Piwnik Wojciech

17./759/389/Poduszczak Waldemar

18./760/330/Polak Waldemar

19./761/046/Przybytniewska Barbara

20./762/390/Rachtan Jerzy

21./763/391/Redlich Romuald

22./764/331/Teresiński Longin

23./765/332/Tworzewska Lidia

24./766/047/Uchański Wojciech

25./767/048/Wesołowska Agnieszka

26./768/049/Wesołowski Jan

27./769/333/Wójcik Andrzej

28./770/392/Zarzycka Bożena

29./771/393/Zarzycki Stefan

 

31 sierpień

S – Lidl, Paulinów, Szewna, Jacentów, Sadowiem Porudzie, Opatów, Wąworków, Pobroszyn, Karwów, Nikisiałka Mała – Dwór, Brzezie, Rosochy, Trębanów, Krzczonowice, Brzustowa, Krasków, Przyborów, Denków, Lidl – 67 km

W – Ostrowiec, Denków, Bodzechów (SAD), Małoszyce, Trębanów, Rosochy, Gierczyce (SAD), Malice, Kleczanów (SAD), Dobrocice, Pielaszów, Łopata, Stodoły (SAD), Koszyce, Mierzanowice, Wojnowice, Borownia, Ruda Kościelna (SAD), Kąty Denkowskie, Ostrowiec – 118 km

Lista uczestników:

1./772/394/Banaczek Kazimierz

2./773/334/Bartos Stanisław

3./774/395/Borkowska Irena

4./775/396/Borkowski Krzysztof

5./776/397/Chrzanowska Lucyna

6./777/398/Dyk Stanisław – 24 km

7./778/399/Gierczak Wiesław

8./779/400/Ginter Juliusz – 24 km

9./780/401/Heba Grażyna

10./781/335/Kalinowski Michał

11./782/336/Kargul Stanisław

12./783/402/Mazur Gustaw

13./784/403/Moroń Izabela

14./785/337/Pacelt Zbigniew – 16 km

15./786/404/Piasecki Andrzej

16./787/338/Piwnik Wojciech

17./788/405/Poduszczak Waldemar

18./789/339/Polak Waldemar

19./790/340/Przybytniewska Barbara

20./791/406/Redlich Romuald

21./792/341/Słapek Andrzej

22./793/342/Tworzewska Lidia

23./794/343/Uchański Wojciech

24./795/344/Wesołowska Agnieszka

25./796/345/Wesołowski Jan

26./797/407/Wierzbicka Ewelina

27./798/408/Wierzbicki Piotr

28./799/346/Wójcik Andrzej

29./800/409/Zarzycka Bożena

30./801/410/Zarzycki Stefan

 

6 wrzesień 2014

XXI Konecki Rajd Rowerowy

I trasa: Sielpia ,Radoszyce, Mnin, Sarbice , Kuźniaki , Grzymałków, Mniów , Serbinów, Krasna, Modrzewina, Cisownik, Miedzierza, Sielpia  –  95 km

II trasa; Sielpia,  Miedzierza, Mokra, Odrowąż, Szałas, Strawczyn, Łopuszno, Krasocin, Oleszno, Słupia, Radoszyce, Sielpia –  151 km 

III trasa : Sielpia, Miedzierza, Mokra, Odrowąż,  Szałas, Samsonów,  Piekoszów, Małogoszcz, Oksa, Włoszczowa, Oleszno,  Słupia, Radoszyce, Sielpia – 204 km

Lista uczestników:

1./802/347/Długosz Marcin – 204 km

2./803/348/Jabłońska Krystyna – 95 km

3./804/349/Kalinowski Michał – 204 km

4./805/350/Nóżka Bartosz – 151 km

5./806/351/Seliga Krzysztof – 151 km

6./807/352/Tobiasz Kamil – 151 km

7./808/353/Wierzbicka Ewelina – 95 km

8./809/354/Wierzbicki Piotr – 95 km

9./810/355/Zychowicz Andrzej – 95 km

 

7 wrzesień

S- Lidl, Koszary, Magonie, Boria, Podgórze, Wiktoryn, Teofilów, Duranów, Brzozowa, Kozłówek Ostrowiecki, Tarłów, Potoczek, Wólka Pętkowska, Skarbka, Bałtów, Maksymilianów, Dunale, Dębowa Wola, Gutwin, Lidl.- 58 km

W – Ostrowiec, Ćmielów, Przybysławice, Zawichost, Bębno, Słupia Nadbrzeżna, Wesołówka, Tarłów, Ulów, Ostrowiec – 128 km

Lista uczestników:

1./811/356/Bartos Stanisław

2./812/411/Borkowska Irena

3./813/412/Borkowski Krzysztof

4./814/357/Dyk Stanisław

5./815/413/Heba Grażyna

6./816/358/Kargul Stanisław

7./817/414/Mazur Gustaw

8./818/359/Moroń Izabela

9./819/360/Piwnik Wojciech

10./820/415/Poduszczak Waldemar

11./821/361/Polak Waldemar

12./822/362/Przybytniewska Barbara

13./823/416/Redlich Romuald

14./824/363/Słapek Andrzej

15./825/417/Sroka Ryszard

16./826/364/Teresiński Longin

17./827/365/Tworzewska Lidia

18./828/366/Uchański Wojciech

19./829/367/Wesołowska Agnieszka

20./830/368/Wesołowski Jan

21./831/369/Wilczyński Kazimierz

22./832/418/Wójcik Andrzej

23./833/419/Zarzycka Bożena

24./834/420/Zarzycki Stefan

 

13 wrzesień

W- Ostrowiec, Sienno, Rzeczniów, Pawliczka, Osinki, Ciecierówka, Pasztowa Wola, Podkowice, Rzechów kol., Rzeczniów, Grabowiec, Zawały, Kaplica, Karczma Miłkowska, Ostrowiec – 79 km

Lista uczestników:

1./835/370/Bartos Stanisław

2./836/371/Długosz Marcin

3./837/372/Dyk Stanisław

4./838/373/Jabłońska Krystyna

5./839/374/Kalinowski Michał

6./840/375/Kargul Stanisław

7./841/376/Karpiński Krzyszytof

8./842/377/Moroń Izabela

9./843/378/Piwnik Wojciech

10./844/379/Polak Waldemar

11./845/380/Sroka Ryszard

12./846/381/Teresiński Longin

13./847/382/Wesołowski Jan

14./848/383/Wierzbicka Ewelina

15./849/384/Wilczyński Kazimierz

16./850/385/Zarzycka Bożena

17./851/386/Zarzycki Stefan

 

14 wrzesień

S – Lidl, Kol. Robotnicza, Janik Poręby, Kunó, Małachów, Nietulisko, Doły Biskupie, Godów, Kałków, Zalew Brody, Krynki, Staw Kunowski, Kol. Inwalidzka, Wymysłów, ul. Długa, Lidl – 52 km

W – Lidl, Chmielów, Chocimów, Boleszyn, Włocgy, Stara Słupia, Nowa słupia, Dębniak, Jeleniów, Skoszyn, Janowice, Zwola, Sadowie, Gromadzice, Ostrowiec – 95 km

Lista uczestników:

1./852/421/Aksanowski Leszek

2./853/422/Banaczek Kazimierz

3./854/387/Bartos Stanisław

4./855/423/Borkowska  Irena

5./856/424/Borkowski Krzysztof

6./857/388/Długosz Marcin

7./858/425/Gierczak Wiesław

8./859/426/Heba Grażyna

9./860/427/Janiszewski Andrzej

10./861/389/Kalinowski Michał

11./862/390/Kargul Stanisław

12./863/428/Karpiński Krzysztof – 24 km

13./864/391/Kotwica Wojciech

14./865/429/Kupracz Teresa

15./866/430/Mazur Gustaw

16./867/392/Moroń Izabela

17./868/431/Myśliwska Ewa

18./869/432/Piasecki Andrzej

19./870/393/Piwnik Wojciech

20./871/433/Poduszczak Waldemar

21./872/394/Polak Waldemar

22./873/434/Rachtan Jerzy

23./874/435/Redlich Romuald

24./875/436/Rutkowski Krzysztof

25./876/437/Sadrak Krystyna

26./877/438/Sadrak Wenencjusz

27./878/395/Słapek Andrzej

28./879/396/Teresiński Longin

29./880/397/Tworzewska Lidia

30./881/398/Wesołowska Agnieszka

31./882/399/Wesołowski Jan

32./883/400/Wierzbicka Ewelina

33./884/439/Wierzbicki Piotr

34./885/401/Wilczyński Kazimierz

35./886/440/Winiarska Iwona

36./887/441/Wójcik Andrzej

37./888/442/Zarzycka Bożena

38./889/443/Zarzycki Stefan

 

21 wrzesień

S – Lidl, Denków, Ćmielów, Jastków, Przeuszyn, Ptkanów, Kornacice, Szczucice, Obręczna, Rżuchów, Miłków, ul. Wiejska, Paulinów, Lidl – 52 km
W –  Lidl, Truskolasy, Modliborzyce, Iwaniska, Radwan, Bogoria, Malkowice, Dziewiątle, Pipała, Zielonka, Zaldów, Baranówek, Oziembłów, Sadowie, Gromadzice, Lidl – 117 km

Lista uczestników:

1./890/444/Banaczek Kazimierz

2./891/402/Bartos Stanisław

3./892/403/Długosz Marcin – 59 km

4./893/445/Dyk Stanisław

5./894/404/Gierczak Wiesław

6./895/446/Heba Grażyna

7./896/405/Kalinowski Michał

8./897/406/Kargul Stanisław

9./898/407/Karpiński Krzysztof – 19 km

10./899/447/Krawętkowski Tadeusz

11./900/448/Kupracz Teresa

12./901/449/Mazur Gustaw

13./902/408/Moroń Izabela

14./903/450/Myśliwska Ewa

15./904/409/Piwnik Wojciech

16./905/451/Poduszczak Waldemar

17./906/410/Polak Waldemar

18./907/411/Przybytniewska Barbara

19./908/452/Redlich Waldemar

20./909/412/Słapek Andrzej

21./910/413/Uchański Wojciech

22./911/414/Wesołowska Agnieszka

23./912/415/Wesołowski Jan

24./913/416/Wierzbicka Ewelina

25./914/417/Wilczyński Kazimierz

26./915/453/Winiarska Iwona

27./916/454/Wójcik Andrzej

28./917/455/Zarzycka Bożena

29./918/418/Zarzycki Stefan – 28 km

 

26 wrzesień

W – Rajd „Złote Liście” – Ostrowiec, Krzemionki, Magonie, Ruda Kościelna,  Ćmielów, Przeuszyn, Rosochy, Ptkanów, Lipowa, Opatów – 58 km

Lista uczestników:

1./919/419/Długosz Marcin

2./920/420/Kalinowski Michał

3./921/421/Piwnik Wojciech

4./922/422/Wesołowska Agnieszka

5./923/423/Wesołowski Jan

 

28 wrzesień 2014

S- Lidl, Sienno, Stara Wieś, Krzyżanówka, Dębowe Pole, Gutwin, Lidl – 42 km

W -udział w VII Rajdzie Rowerowym „Szlakiem Iłżeckich Oddziałów Partyzanckich” – Iłża – Pomnik Partzantów AK – 107 km

Lista uczestników:

1./924/456/Banaczek Kazimierz

2./925/424/Bartos Stanisław

3./926/425/Budzeń Jacek

4./927/457/Czajka Bogdan

5./928/458/Długosz Marcin

6./929/459/Dyk Stanisław

7./930/426/Fronczek Jerzy

8./931/427/Gierczak Wiesław

9./932/460/Heba Grażyna

10./933/428/Jabłońska Krystna

11./934/461/Janiszewski Andrzej

12./935/462/Jezierska Jadwiga

13./936/429/Kalinowski Michał

14./937/430/Kargul Stanisław

15./938/431/Karpiński Krzysztof

16./939/432/Kotwica Wojciech

17./940/433/Kotwica Zbigniew

18./941/463/Kupracz Teresa

19./942/434/Moroń Izabela

20./943/464/Mroczek Adam

21./944/465/Myśliwska Ewa

22./945/466/Nowak Adam

23./946/435/Piwnik Wojciech

24./947/436/Poduszczak Waldemar

25./948/436/Polak Waldemar

26./949/437/Przybytniewska Barbara

27./950/467/Redlich Romuald

28./951/468/Sadrak Krystyna

29./952/469/Sadrak Wenencjusz

30./953/438/Słapek Andrzej

31./954/470/Sroka Ryszard

32./955/471/Szemraj Zdzisław

33./956/439/Tworzewska Lidia

34./957/440/Uchański Wojciech

35./958/441/Wesołowska Agnieszka

36./959/442/Wesołowski Jan

37./960/472/Wierzbicka Ewelina

38./961/443/Wilczyński Kazimierz

39./962/473/Winiarska Iwona

40./963/474/Wójcik Andrzej

41./964/475/Zarzycka Bożena

42./965/444/Zarzycki Stefan

43./966/445/Zychowicz Andrzej

 

5 październik

S – Lidl, Świrna, Mychów, Szwarszowice, Kosowice, Garbacz, Janowice, Zwola, Czerwona Góra, Ruszkowiec, Sadowie, Zagaje, Gromadzice, Szewna Dolna, Częstocice, Paulinów, Lidl. – 45 km

W – Lidl,  Denków, Goździelin, Grocholice, Małoszyce, Trębanów, Przeuszyn, Wojciechowice, Bidziny, Grochocice , Jakubowice, Przybysławice, Śmiłów, Chrapanów, Lasocin, Czachów , Ożarów , Ćmielów , Bodzechów, Lidl  – 102 km

Lista uczestników:

1./967/476/Banaczek Kazimierz

2./968/477/Borkowska Irena

3./969/478/Borkowski Krzysztof

4./970/479/Dyk Stanisław

5./971/446/Gajewski Grzegorz – 17 km

6./972/480/Gierczak Wiesław

7./973/447/Kalinowski Michał

8./974/448/Kargul Stanisław

9./975/449/Karpiński Krzysztof – 22 km

10./976/450/Kisiel Zbigniew

11./977/481/Kupracz Teresa

12./978/482/Mazur Gustaw

13./979/451/Moroń Izabela

14./980/483/Mroczek Adam

15./981/484/Myśliwska Ewa

16./982/485/Piasecki Andrzej

17./983/452/Piwnik Wojciech

18./984/486/Poduszczak Waldemar

19./985/453/Polak Waldemar

20./986/454/Przybytniewska Barbara

21./987/487/Redlich Romuald

22./988/488/Rutkowski Krzysztof

23./989/489/Sadrak Krystyna

24./990/490/Sadrak Wenencjusz

25./991/491/Słapek Andrzej

26./992/455/Teresiński Longin

27./993/456/Tworzewska Lidia

28./994/457/Uchański Wojciech

29./995/458/Wesołowska Agnieszka – 34 km

30./996/459/Wesołowski Jan

31./997/460/Wierzbicka Ewelina

32./998/492/Wierzbicki Piotr

33./999/461/Wilczyński Kazimierz

34./1000/493/Winiarska Iwona

25./1001/494/Wójcik Andrzej

26./1002/495/Zarzycka Bożena

27./1003/496/Zarzycki Stefan

12 październik

S – Lidl, Kunów, Nosów, Boleszyn, Wieloborowice, Pokrzywnica, Pawłów, Kałków, Doły Biskupie, Nietulisko, Kunów, Udziców, Paulinów, Lidl – 65 km

W – Ostrowiec, Zawały, Grabowiec, Rzeczniów, Pawliczka, Wyględów, Jawor Solecki, Janów, Gozdawa, Wiśniówek, Wygoda, Osówka, Hieronimów, Antoniów, Borcuchy, Eugeniów, Sarnówek, Ostrowiec – 93 km

Lista uczestników:

1./1004/497/Banaczek Kazimierz

2./1005/462/Bartos Stanisław

3./1006/498/Długosz Marcin

4./1007/499/Dyk Stanisław

5./1008/500/Gierczak Wiesław

6./1009/501/Ginter Juliusz

7./1010/502/Heba Grażyna

8./1011/463/Jabłońska Krystyna

9./1012/464/Kalinowski Michał

10./1013/465/Kargul Stanisław

11./1014/503/Karpiński Krzysztof – 20 km

12./1015/466/Kisiel Zbigniew

13./1016/504/Kupracz Teresa

14./1017/505/Mazur Gustaw

15./1018/467/Moroń Izabela

16./1019/506/Mroczek Adam

17./1020/507/Myśliwska Ewa

18./1021/508/Piasecki Andrzej

19./1022/468/Piwnik Wojciech

20./1023/509/Poduszczak Waldemar

21./1024/469/Polak Waldemar

22./1025/470/Przybytniewska Barbara

23./1026/510/Redlich Romuald

24./1027/511/Słapek Andrzej

25./1028/512/Sroka Ryszard

26./1029/471/Teresiński Longin

27./1030/472/Tworzewska Lidia

28./1031/473/Uchański Wojciech

29./1032/474/Wesołowska Agnieszka

30./1033/475/Wesołowski Jan

31./1034/513/Wierzbicki Piotr

32./1035/476/Wilczyński Kazimierz

33./1036/514/Winiarska Iwona

34./1037/515/Wójcik Andrzej

35./1038/516/Zarzycka Bożena

36./1039/517/Zarzycki Stefan

37./1040/477/Zychowicz Andrzej

 

19 październik

S –  Lidl, Kaplica, Zawały, Grabowiec, Rzeczniów, Sienno, Olechów, Sarnówek, Gutwin, ul. Sienieńska, Lidl

W – Ostrowiec-Sudół-Magonie-Podgórze-Wiktoryn-Brzozowa-Wólka Lipowa-Cegielnia-Julianów-Słupia Nadbrzeżna-Nowe-Janów-Lascin-Szymanówka-Ożarów-Drygulec-Ćmielów-Ostrowiec – 87 km

Lista uczestników:

1./1041/518/Banaczek Kazimierz

2./1042/478/Bartos Stanisław

3./1043/519/Borkowska Irena

4./1044/520/Borkowski Krzysztof

5./1045/479/Długosz Marcin

6./1046/480/Gajewski Grzegorz

7./1047/521/Ginter Juliusz

8./1048/481/Jabłońska Krystyna

9./1049/482/Kalinowski Michał

10./1050/483/Kargul Stanisław

11./1051/484/Karpiński Krzysztof

12./1052/522/Krawętkowski Tadeusz

13./1053/523/Kupracz Ewa

14./1054/524/Mazur Gustaw

15./1055/485/Moroń Izabela

16./1056/525/Mroczek Adam

17./1057/526/Myśliwska Ewa

18./1058/527/Nowak Marek

19./1059/528/Piasecki Andrzej

20./1060/486/Piwnik Wojciech

21./1061/529/Poduszczak Waldemar

22./1062/487/Polak Waldemar

23./1063/488/Przybytniewska Barbara

24./1064/530/Redlich Romuald

25./1065/531/Słapek Andrzej

26./1066/489/Tworzewska Lidia

27./1067/490/Wesołowska Agnieszka

28./1068/491/Wesołowski Jan

29./1069/492/Wierzbicka Ewelina

30./1070/532/Wierzbicki Piotr

31./1071/493/Wilczyński Kazimierz

32./1072/533/Winiarska Iwona

33./1073/534/Wójcik Andrzej

34./1074/535/Zarzycka Bożena

35./1075/536/Zarzycki Stefan

36./1076/494/Zychowicz Andrzej

 

26 październik

S – Lidl, Denków, Przyborów, Topiołki, Ruda Kościelna, Stoki Duże, Podgórze, Lemierze, Bałtów, Maksymilianów, Dunale, Dębowa Wola, ul. Sienieńska, Lidl – 55 km –

W – Ostrowiec, Sienno, Maruszów, Dziurków, Lipsko, Huta, Krępa, Gozdawa, Kadłubek, Praga, Borcuchy, Sarnówek, Ostrowiec – 109 km
Lista uczestników:

1./1077/537/Banaczek Kazimierz

2./1078/495/Bartos Stanisław

3./1079/538/Borkowska Irena

4./1080/539/Borkowski Krzysztof

5./1081/540/Długosz Marcin

6./1082/541/Dyk Stanisław

7./1083/496/Gajewski Grzegorz

8./1084/542/Gierczak Wiesław

9./1085/543/Heba Grażyna

10./1086/497/Jabłońska Krystyna

11./1087/498/Kalinowski Michał

12./1088/499/Kargul Stanisław

13./1089/500/Kisiel Zbigniew

14./1090/544/Mazur Gustaw

15./1091/501/Moroń Izabela

16./1092/545/Mroczek Adam

17./1093/546/Myśliwska Ewa

18./1094/502/Piwnik Wojciech

19./1095/547/Poduszczak Waldemar

20./1096/503/Polak Waldemar

21./1097/504/Przybytniewska Barbara

22./1098/548/Redlich Romuald

23./1099/505/Tworzewska Lidia

24./1100/506/Wesołowska Agnieszka

25./1101/507/Wesołowski Jan

26./1102/508/Wilczyński Kazimierz

27./1103/549/Winiarska Iwona

28./1104/550/Zarzycka Bożena

29./1105/509/Zarzycki Stefan

30./1106/510/Zychowicz Andrzej

 

 9 listopad

S – Lidl, Samsonowicza, Tomaszów, Przyborów, Bodzechów, Grocholice, Wszechświęte, Jacentów, Rżuchów, Poręba, Szewna, Paulinów,  Lidl – 39 km

W –  Chmielów, Udziców, Kunów, Chocimów, Śniezkowice, Boksyce, Momina, Garbacz, anowice, Michałów, Bukowiany, Łęzyce, Niemienice, Sadowie, Gromadzice, Szewna, Ostrowiec – 61 km
Lista uczestników:

1./1107/551/Banaczek Kazimierz

2./1108/552/Borkowska Irena

3./1109/553/Borkowski Krzysztof

4./1110/511/Długosz Marcin

5./1111/512/Fronczek Jerzy

6./1112/513/Gierczak Wiesław

7./1113/554/Heba Grażyna

8./1114/514/Kalinowski Michał

9./1115/515/Kargul Stanisław

10./1116/555/Krawętkowski Tadeusz

11./1117/556/Kupracz Teresa

12./1118/557/Mazur Gustaw

13./1119/516/Moroń Izabela

14./1120/558/Mroczek Adam

15./1121/559/Myśliwska Ewa

16./1122/560/Piasecki Andrzej

17./1123/517/Piwnik Wojciech

18./1124/561/Poduszczak Waldemar

19./1125/518/Polak Waldemar

20./1126/562/Redlich Romuald

21./1127/519/Słapek Andrzej

22./1128/520/Tworzewska Lidia

23./1129/521/Wesołowska Agnieszka

24./1130/522/Wesołowski Jan

25./1131/523/Wierzbicka Ewelina

26./1132/524/Wilczyński Kazimierz

27./1133/563/Winiarska Iwona

28./1134/564/Wójcik Andrzej

29./1135/525/Zarzycki Stefan

 

11 listopad

S  – Lidl, Gromadzice, Sadowie, Zochcinek, Opatów-Cmentarz, Kornacice, Bogusławice, Obręczna, Romanów, Goździelin, Denków, Lidl.- 48 km

W – Ostrowiec, Eugeniów, Borcuchy, WólkaBałtowska, Skarbka, Czekarzewice, Tarłów, Potoczek, Wólka Pętkowska, Ulów, Podgórze, Boria, Sudół, Ostrowiec – 83 km

Lista uczestników:

1./1136/565/Banaczek Kazimierz

2./1137/566/Borkowska Irena

3./1138/567/Borkowski Krzysztof

4./1139/568/Długosz Marcin

5./1140/569/Dyk Stanisław

6./1141/570/Fronczek Jerzy

7./1142/526/Gajewski Grzegorz – 38 km

8./1143/571/Gierczak Wiesław

9./1144/572/Heba Grażyna

10./1145/527/Kalinowski Michał

11./1146/528/Kisiel Zbigniew

12./1147/573/Krawętkowski Tadeusz

13./1148/574/Kupracz Teresa

14./1149/529/Lisowski Bogdan

15./1150/575/Mazur Gustaw

16./1151/530/Moroń Izabela

17./1152/576/Mroczek Adam

18./1153/577/Mysliwska Ewa

19./1154/531/Piwnik Wojciech

20./1155/578/Poduszczak Waldemar

21./1156/532/Polak Waldemar

22./1157/533/Przybytniewska Barbara

23./1158/579/Redlich Romuald

24./1159/580/Słapek Andrzej

25./1160/534/Swat Bogusław

26./1161/535/Tworzewska Lidia

27./1162/536/Wesołowska Agnieszka

28./1163/537/Wesołowski Jan

29./1164/538/Wilczyński Kazimierz

30./1165/581/Wójcik Andrzej

31./1166/582/Zarzycki Stefan

 

16 listopad

S  – Lidl, Sowia, Góra, Sudół, Nowa Dębowa Wola, Kurzacze, Lidl – 38 km

W – Lidl, Sowia Góra, Lidl – 24 km

Lista uczestników:

1./1167/583/Banaczek Kazimierz

2./1168/584/Borkowska Irena

3./1169/585/Borkowski Krzysztof

4./1170/539/Długosz Marcin

5./1170/586/Dyk Stanisław

6./1171/540/Fronczek Jerzy

7./1172/587/Gierczak Wiesław

8./1173/588/Ginter Juliusz

9./1174/589/Heba Grażyna

10./1175/541/Kalinowski Michał

11./1176/542/Kisiel Zbigniew

12./1177/590/Krawętkowski Tadeusz

13./1178/591/Kupracz Teresa

14./1179/592/Mazur Gustaw

15./1180/543/Moroń Izabela

16./1181/593/Mroczek Adam

17./1182/594/Myśliwska Ewa

18./1183/595/Pałkiewicz Nina

19./1184/596/Piasecki Andrzej

20./1185/597/Poduszczak Waldemar

21./1186/544/Polak Waldemar

22./1187/545/Przybytniewska Barbara

23./1188/598/Redlich Romuald

24./1189/599/Słapek Andrzej

25./1190/546/Tworzewska Lidia

26./1191/547/Uchański Wojciech

27./1192/548/Wesołowska Agnieszka

28./1193/549/Wesołowski Jan

29./1194/550/Wierzbicka Ewelina

30./1195/551/Wierzbicki Piotr

31./1196/552/Wilczyński Kazimierz

32./1197/600/Winiarska Iwona

33./1198/601/Wójcik Andrzej

34./1199/553/Zarzycki Stefan