„ A czy znasz ty, bracie młody, twoje ziemie, twoje wody?
Z czego słyną, kiedy giną, w jakim kraju i dunaju?
I czy znasz ty bracie młody, twojej ziemi bujne płody,
Twe kurhany i mogiły, i twe dzieje, co się ścmiły?”
z „Pieśń ziemi naszej” Wincentego Pola 1835

SEZON 2011

 

Statystyka <<<<<<<<<<<<<<<< Lista uczestników i trasy >>>>>>>>>>>>>>>> Osiągnięcia

 

Dzień I – 03 kwietnia

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Szewna – Czerwony Szlak im. M. Radwana – Denków – Gutwin – Szewna ~ 31 km.

 

01/001. 001 Banach Jolanta

02/002. 002 Banaczek Kazimierz

03/003. 003 Bzymek Lidia

04/004. 004 Chrzanowska Lucyna

05/005. 005 Czajka Bogdan

06/006. 006 Czarnecka-Duda Monika

07/007. 007 Długosz Marcin

08/008. 008 Duda Dariusz

09/009. 009 Ginter Juliusz

10/010. 010 Karpińska Katarzyna

11/011. 011 Karpiński Krzysztof

12/012. 012 Krawętkowski Tadeusz

13/013. 013 Kubicki Zbigniew

14/014. 014 Leśkiewicz Cezary

15/015. 015 Marczyński Marcin

16/016. 016 Moroń Izabela

17/017. 017 Piwnik Wojciech

18/018. 018 Redlich Romuald

19/019. 019 Sadrak Krystyna

20/020. 020 Sadrak Piotr

21/021. 021 Sadrak Urszula

22/022. 022 Sadrak Wenancjusz

23/023. 023 Skrok Waldemar

24/024. 024 Teresiński Longin

25/025. 025 Tworzewska Lidia

26/026. 026 Uchańska Jadwiga

27/027. 027 Uchański Wojciech

28/028. 028 Wesołowski Jan

29/029. 029 Wilczyński Kazimierz

30/030. 030 Winiarska Iwona

31/031. 031 Wójcik Wiesław

32/032. 032 Zarzycka Bożena

33/033. 033 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień II – 10 kwietnia

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Przyborów – Piaski Brzóstowskie – Brzóstowa – Ćmielów – Krzczonowice – Trębanów – Grocholice – Wrzechświęte – Rzuchów – Miłków – Poręba – Jędrzejów – Denkówek – Ostrowiec Św. ~ 47 km.

 

1/034. 001 Banaczek Kazimierz

2/035. 002 Karpiński Krzysztof

3/036. 003 Krawętkowski Tadeusz

4/037. 004 Moroń Izabela

5/038. 005 Piwnik Wojciech

6/039. 006 Tworzewska Lidia

7/040. 007 Wesołowski Jan

———————————————————————————————————

Dzień III – 17 kwietnia

 

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Częstocice – Świrna – Mychów – Bukowie – Chocimów – Prawęcin – Witulin – Nietulisko – Kolonia Piaski – Janik – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 46 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Częstocice – Świrna – Jędrzejowice – Mychów – Bukowie – Chocimów – Kunów – Udziców – Chmielów – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 26 km.

 

01/041. 034 Chrzanowska Lucyna

02/042. 008 Długosz Marcin

03/043. 009 Karpiński Krzysztof

04/044. 010 Krawętkowski Tadeusz

05/045. 011 Piwnik Wojciech

06/046. 035 Redlich Romuald

07/047. 036 Sadrak Piotr

08/048. 012 Tworzewska Lidia

09/049. 013 Uchańska Jadwiga

10/050. 014 Uchański Wojciech

11/051. 015 Wilczyński Kazimierz

12/052. 037 Winiarska Iwona

13/053. 016 Wesołowski Jan

14/054. 017 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień IV – 01 maja

 

 

Trasa R: Ostrowiec Św. – Mychów – Waśniów – Wojciechowice – Grzegorzowice – Nowa Słupia – Wał Małacentowski – Złota Woda – Sędek – Wąwóz Prągowiec – Łagów ~ 58 km.

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Przyborów – Piaski Brzóstowskie – Ćmielów – Ruda Kościelna – Boria – Magonie – Sudół – Ostrowiec Św. ~ 38km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Denków – Przyborów – Bodzechów – Ostrowiec Św. ~ 17 km.

 

01/055. 038 Banaczek Kazimierz

02/056. 039 Chrzanowska Lucyna

03/057. 018 Karpiński Krzysztof

04/058. 001 Krawętkowski Tadeusz

05/059. 002 Moroń Izabela

06/060. 019 Piwnik Wojciech

07/061. 040 Redlich Romuald

08/062. 041 Szczepanowska Tamara

09/063. 042 Szczepanowski Jerzy

10/064. 003 Uchańska Jadwiga

11/065. 004 Uchański Wojciech

12/066. 020 Wesołowska Agnieszka

13/067. 021 Wesołowski Jan

14/068. 022 Winiarska Iwona

15/069. 023 Wojton Arkadiusz

16/070. 024 Zarzycki Stefan

17/071. 043 Zieja Joanna

18/072. 044 Zieja Monika

19/073. 045 Zieja Sławomir

———————————————————————————————————

Dzień V – 02 maja

Trasa R: Łagów – Bardo – Rembów – Raków – Szumsko – Stara Zbelutka – Pipała – Melonek – Łagów ~ 57 km.

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Wymysłów – Bór Kunowski – Połągiew – Brody – Styków – Młynek – Kutery – Kaplica – Jeleniec – Dębowa Wola – Nadkoszary – Ostrowiec Św. ~ 59 km.

 

01/074. 005 Krawętkowski Tadeusz

02/075. 006 Moroń Izabela

03/076. 025 Piwnik Wojciech

04/077. 026 Redlich Romuald

05/078. 007 Uchańska Jadwiga

06/079. 008 Uchański Wojciech

07/080. 027 Wesołowska Agnieszka (21 km.)

08/081. 028 Wesołowski Jan (21 km.)

09/082. 029 Witecki Sławomir

10/083. 030 Wojton Arkadiusz

———————————————————————————————————

Dzień VI – 03 maja

 

Trasa R: Łagów – Iwaniska – Baranówek – Modliborzyce – Łężyce – Sadowie – Jacentów – Gromadzice – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 53 km.

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denkówek – Jedrzejów – Rzuchów – Grocholice – Małoszyce – Podole – Opatów – Wąworków – Karwów – Okalina – Czerników – Opatów – Zochcinek – Niemienice – Sadowie – Jacentów – Gromadzice – Szewna –  Ostrowiec Św. ~ 69 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Gutwin – Jeleniec – Sarnówek – Dąbrówka – Glina – Krzemionki – Sudół – Koszary – Ostrowiec Św. ~ 30 km.

 

01/084. 046 Chrzanowska Lucyna

02/085. 031 Długosz Marcin

03/086. 032 Karpiński Krzysztof

04/087. 009 Krawętkowski Tadeusz

05/088. 010 Moroń Izabela

06/089. 033 Piwnik Wojciech

07/090. 047 Redlich Romuald

08/091. 011 Uchańska Jadwiga

09/092. 012 Uchański Wojciech

10/093. 034 Witecki Sławomir

11/094. 035 Wojton Arkadiusz

12/095. 036 Zarzycki Stefan

13/096. 048 Zieja Joanna

14/097. 049 Zieja Monika

15/098. 050 Zieja Sławomir

———————————————————————————————————

Dzień VII – 08 maja

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Szewna – Gromadzice – Jacentów – Grocholice – Brzóstowa – Czarna Glina – Krzemionki – Jelenia Góra – Dunale – Dębowa Wola – Kurzacze – Sadłowizna – Kolonia Inwalidzaka – Nietulisko – Kunów – Chmielów – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 74 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Częstocice – Świrna – Mychów – Ostrowiec Św. ~ 44 km.

 

01/099. 037 Długosz Marcin

02/100. 051 Ginter Juliusz

03/101. 038 Kaczmarski Mateusz

04/102. 039 Karpiński Krzysztof

05/103. 040 Krawętkowski Tadeusz (34 km.)

06/104. 041 Moroń Izabela

07/105. 042 Piwnik Wojciech

08/106. 052 Redlich Romuald

09/107. 043 Suliga Michał

10/108. 044 Uchański Wojciech

11/109. 045 Wesołowski January

12/110. 046 Wojton Arkadiusz

13/111. 047 Zarzycki Stefan

————————————————————————————————-

Dzień VIII – 15 maja

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Goździelin – Grocholice – Małoszyce – Trębanów – Przeuszyn – Wojciechowice – Bidziny – Grochocice – Jakubowice – Przybysławice – Śmiłów – Chrapanów – Lasocin – Czachów – Ożarów – Ćmielów – Bodzechów – Ostrowiec Św. ~ 88 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Nadkoszary – Dębowa Wola – Jeleniec – Sadowizna – Kolonia Inwalidzka – Janik – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 33 km.

 

01/112. 048 Długosz Marcin

02/113. 053 Ginter Juliusz

03/114. 049 Karpiński Krzysztof

04/115. 050 Krawętkowski Tadeusz (19 km.)

05/116. 051 Piwnik Wojciechowice

06/117. 054 Redlich Romuald

07/118. 055 Szczepanowska Tamara

08/119. 052 Wesołowski Jan

09/120. 053 Winiarska Iwona

10/121. 054 Wojton Arkadiusz

———————————————————————————————————

Dzień IX – 22 maja

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Grabowiec – Rzechów – Pawliczka – Wyględów – Janów – Gozdawa – Wiśniówek – Józefów – Wygoda – Osówka – Hieronimów – Antoniów – Borcuchy – Eugeniów – Sarnówek – Ostrowiec Św. ~ 94 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Bór Kunowski – Staw Kunowski – Małachów – Nietulisko – Kunów – Udziców – Chmielów – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 43km.

 

01/122. 056 Borkowska Irena

02/123. 057 Borkowski Józef

03/124. 058 Chrzanowska Lucyna

04/125. 055 Długosz Marcin

05/126. 059 Ginter Juliusz

06/127. 056 Kaczmarski Mateusz

07/128. 057 Piwnik Wojciech

08/129. 060 Redlich Romuald

09/130. 061 Sadrak Wenancjusz

10/131. 062 Sadrak Krystyna

11/132. 058 Tworzewska Lidia

12/133. 059 Uchański Wojciech

13/134. 060 Wesołowski Jan

14/135. 061 Wilczyński Kazimierz

15/136. 062 Wojton Arkadiusz

16/137. 063 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień X – 29 maja

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Chmielów – Kunów – Prawęcin – Doły Biskupie – Kałków – Rzepin – Pawłów – Pokrzywnica – Wieloborowice – Szarotka – Boksyce – Momina – Kosowice – Mirkowice – Gromadzice – Ostrowiec Św. ~ 73 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Świrna – Bukowie – Piotrów – Małe Jodło – Kotarszyn – „Wióry” – Doły Biskupie – Nietulisko – Kunów – Chmielów – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 43 km.

 

01/138. 063 Długosz Marcin

02/139. 064 Dziedzic Lech

03/140. 065 Heba Grażyna

04/141. 066 Jabłoński Mariusz

05.142. 067 Kaczmarczyk Barbara

06/143. 064 Kalinowski Michał

07/144. 065 Karpiński Krzysztof

08/145. 068 Krzakowski Adam

09/146. 069 Moroń Izabela

10/147. 066 Piwnik Wojciech

11/148. 070 Redlich Romuald

12/149. 071 Szczepanowska Tamara

13/150. 067 Uchański Wojciech

14/151. 068 Wesołowski Jan

15/152. 072 Winiarska Iwona

16/153. 069 Wojton Arkadiusz (44 km.)

17/154. 070 Zarzrycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XI – 04 czerwca

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Dębowa Wola – Jeleniec – Kaplica – Bór Kunowski – Brody – Krynki – Godów – Prawęcin – Małe Jodło – Chocimów – Mychów – Czestocice – Ostrowiec Św ~ 63 km.

 

1/155. 071 Długosz Marcin

2/156. 072 Kaczmarski Mateusz

3/157. 073 Kalinowski Michał

4/158. 074 Karpiński Krzysztof

5/159. 075 Moroń Izabela

6/160. 076 Suliga Michał

7/161. 077 Uchański Wojciech

———————————————————————————————————

Dzień XII – 05 czerwca

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sienno – Grabowiec – Pastwiska – Iłża – Pakosław – Osina – Trębowiec – Mirzec – Lipie – Kutery – Kaplica – Miłkowska Karczma – Ostrowiec Św. ~ 113 km.

 

Trasa  S: Ostrowiec Św. – Gutwin – Nowa Dębowa Wola – Sudół – Czarna Glina – Piaski Brzustowskie – Topiołki – Przyborów – Denków – Ostrowiec Św. ~ 38 km.

 

01/162. 073 Banaczek Kazimierz (29 km.)

02/163. 078 Długosz Marcin

03/164. 074 Gatkowski Andrzej (29 km.)

04/165. 075 Heba Grażyna

05/166. 076 Jabłoński Mariusz

06/167. 079 Kalinowski Michał

07/168. 080 Karpiński Krzysztof

08/169. 081 Kisiel Zbigniew

09/170. 077 Krzakowski Adam

10/171. 082 Marczyński Marcin

11/172. 083 Moroń Izabela

12/173. 084 Piwnik Wojciech

13/174. 078 Rabczyński Stanisław (29 km.)

14/175. 079 Redlich Romuald

15/176. 080 Sadrak Krystyna

16/177. 081 Sadrak Wenancjusz

17/178. 085 Tworzewska Lidia

18/179. 086 Uchańska Jadwiga

19/180. 087 Uchański Wojciech

20/181. 088 Wesołowski Jan

21/182. 089 Wilczyński Kazimierz

22/183. 090 Wojton Arkadiusz

23/184. 082 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XIII – 12 czerwca

 

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Szewna – Jędrzejów – Rzuchów – Szczucice – Boguslawice – Opatów – Włostów – Goźlice – Osolin – Pęchów – Beradz – Mydłów – Kobylany – Modliborzyce – Oziembłów – Łężyce – Jacentów – Gromadzice – Ostrowiec Św.  ~ 103 km.

 

Trasa  S: Ostrowiec Św. – Świrna – Mychów – Sławęcice – Boksyce – Zajączkowice – Waśniów – Piotrów – Bukowie – Świrna – Ostrowiec Św. ~ 39km.

 

01/185. 091 Długosz Marcin (69 km.)

02/186. 083 Duda Dariusz

03/187. 092 Kaczmarski Mateusz (81 km.)

04/188. 093 Kalinowski Michał

05/189. 094 Karpinski Krzysztof

06/190. 084 Krzakowski Adam

07/191. 095 Moroń Izabela

08/192. 096 Piwnik Wojciech

09/193. 085 Rabczyński Stanisław

10/194. 086 Redlich Romuald

11/195. 087 Sadrak Wenancjusz

12/196. 097 Suliga Michał (81 km.)

13/197. 098 Tworzewska Lidia

14/198. 088 Uchańska Jadwiga

15/199. 099 Uchanski Wojciech

16/200. 100 Wilczyński Kazimierz (93 km.)

17/201. 101 Wojton Arkadiusz (81 km.)

18/202. 102 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XIV – 19 czerwca

 

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Goździelin – Grocholice – Bogusławice – Opatów – Karwów – Malice – Pielaszów – Wilczyce – Kichary – Dwikozy – Szczytnik – Wyspa – Stodoły – Wojciechowice – Drygulec – Ćmielów – Ostrowiec Św. ~ 115 km.

 

1/203. 103 Kalinowski Michał

2/204. 104 Kisiel Zbigniew

3/205. 105 Piwnik Wojciech

4/206. 106 Wesołowski Jan

———————————————————————————————————

Dzień XV – 23 czerwca

 

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Przyborów – Piaski Brzóstowskie – Ruda Kościelna – Teofilów – Brzozowa – Tarłów – Dorotka – Ciszyca – ujście Kamiennej – Pawłowice – Zemborzyn – Kostusin – Zapusta – Hieronimów – Borcuchy – Sarnówek –  Ostrowiec Św. ~ 112 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Dębowa Wola – Sarnówek – Dunale – Magonie – Czarna Glina – Przyborów – Denków – Ostrowiec Św. ~ 38 km.

 

01/207. 089 Chrzanowska Lucyna

02/208. 107 Kalinowski Michał

03/209. 108 Karpiński Krzysztof (39 km.)

04/210. 109 Kisiel Zbigniew

05/211. 110 Krawętkowski Tadeusz

06/212. 111 Moroń Izabela

07/213. 112 Przybytniewska Barbara

08/214. 090 Redlich Romuald

09/215. 113 Tworzewska Lidia

10/216. 114 Uchańska Jadwiga

11/217. 115 Uchański Wojciech

12/218. 116 Wesołowski Jan

13/219. 117 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XVI – 26 czerwca

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Nowa Słupia – Łagów – Złota Woda – Sędek – Wszachów – Baćkowice– Nieskurzów – Witosławice – Momina– Ostrowiec Św. ~ 105 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Przyborów – Piaski Brzóstowskie – Ćmielów – Krzczonowice – Trębanów – Małoszyce – Wszechświęte – Rzuchów – Jacentów – Zagaje – Gromadzice – Szewna – Ostrowiec Św.  ~ 43 km.

 

01/220. 118 Długosz Marcin

02/221. 091 Heba Grażyna

03/222. 092 Jabłoński Mariusz

04/223. 119 Kalinowski Michał

05/224. 120 Karpinski Krzysztof

06/225. 121 Kisiel Zbigniew

07/226. 122 Krawętkowski Tadeusz

08/227. 093 Krzakowski Adam

09/228. 123 Moroń Izabela

10/229. 124 Przybytniewska Barbara

11/230. 094 Redlich Romuald

12/231. 125 Teresiński Longin

13/232. 126 Tworzewska Lidia

14/233. 095 Uchańska Jadwiga

15/234. 127 Uchański Wojciech

16/235. 096 Winiarska Iwona

17/236. 128 Wojton Arkadiusz

18/237. 129 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XVII – 10 lipca

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sienno – Maruszów – Dziurków – Lipsko – Huta – Krępa – Gozdawa – Kadłubek – Praga – Borcuchy – Sarnówek – Ostrowiec Św. ~ 101 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Miłkowska Karczma – Kaplica – Dębowe Pole – Modrzejowa Wieś – Grabowiec – Krzyżanówka – Stara Wieś – Karolów – Olechów – Sarnówek Mały – Nowa Dębowa Wola – Ostrowiec Św. ~ 52 km.

 

01/228. 097 Banaczek Kazimierz

02/239. 098 Ginter Juliusz

03/240. 130 Kalinowski Michał

04/241. 131 Karpiński Krzysztof

05/242. 132 Krawętkowski Tadeusz

06/243. 099 Krzakowski Adam

07/244. 133 Moroń Izabela

08/245. 100 Moskalik Andrzej

09/246. 134 Piwnik Wojciech

10/247. 135 Przybytniewska Barbara

11/248. 101 Rabczyński Stanisław

12/249. 102 Redlich Romuald

13/250. 136 Tworzewska Lidia

14/251. 137 Uchańska Jadwiga

15/252. 138 Uchański Wojciech

16/253. 139 Wesołowski Jan

17/254. 103 Winiarska Iwona

18/255. 104 Zarzycka Bożena

19/256. 105 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XVIII – 17 lipca

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Przyborów – Ruda Kościelna – Gliniany – Ożarów – Szymanówka – Lasocin – Czyżów – Prusy – Grochocice – Stodoły – Kaliszany –  Rosochy – Trębanów – Małoszyce – Grocholice – Bodzechów – Goździelin – Denkówek – Ostrowiec Św. ~ 98 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Gutwin – Jeleniec – Dębowa Wola – Sarnówek – Adamów – Olechów – Borsuki – Wólka Bałtowska – Bałtów – Zarzecze – Dąbrówka – Sarnówek – Gutwin – Ostrowiec Św. ~ 48 km.

 

01/257. 106 Chrzanowska Lucyna

02/258. 140 Długosz Marcin

03/259. 141 Gajewski Grzegorz

04/260. 142 Kalinowski Michał

05/261. 143 Karpiński Krzysztof

06/262. 144 Kisiel Zbigniew

07/263. 107 Krzakowski Adam

08/264. 145 Marczyński Marcin

09/265. 146 Moroń Izabela

10/266. 147 Piwnik Wojciech

11/267. 148 Przybytniewska Barbara

12/268. 108 Redlich Romuald

13/269. 149 Teresiński Longin

14/270. 150 Tworzewska Lidia

15/271. 151 Uchańska Jadwiga

16/272. 152 Uchański Wojciech

17/273. 153 Wesołowski Jan

18/274. 154 Wilczyński Kazimierz

19/275. 155 Wójcik Andrzej

20/276. 109 Zarzycka Bożena

21/277. 110 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XIX – 24 lipca

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Świrna – Piotrów – Waśniów – Zajączkowice – Wronów – Nieskurzów – Baćkowice – Modliborzyce – Łężyce – Truskolasy – Czerwona Góra – Sadowie – Jędrzejów – Ostrowiec Św. ~ 81 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Świrna – Mychów – Śnieżkowice – Boksyce – Zajączkowice – Mirogonowice – Grzegorzowice – Skały – Prusinowice – Nosów – Piotrów – Chocimów – Kunów – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

 

01/278. 111 Chrzanowska Lucyna

02/279. 156 Długosz Marcin (59 km.)

03/280. 157 Gajewski Grzegorz

04/281. 112 Ginter Juliusz

05/282. 158 Kalinowski Michał

06/283. 113 Kotwica Zbigniew (38 km.)

07/284. 159 Krawętkowski Tadeusz

08/285. 114 Krzakowski Adam

09/286. 160 Piwnik Wojciech

10/287. 161 Przybytniewska Barbara

11/288. 115 Redlich Romuald

12/289. 162 Tworzewska Lidia

13/290. 116 Wesołowska Agnieszka (38 km.)

14/291. 117 Wesołowski Jan (38 km.)

15/292. 118 Winiarska Iwona

16/293. 119 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XX – 07 sierpnia

 

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Bór Kunowski – Brody – Styków – Dąbrowa – Rzepin – Radkowice – Śniadka – Sieradowice – Bodzentyn – Wola Szczygiełkowa – Jeziorko – Serwis –Sarnia Zwola – Jeżów – Garbacz – Momina – Kosowice – Jędrzejowice – Ostrowiec Św. ~ 102 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Denków – Jędrzejów – Rżuchów – Szczucice – Bogusławice – Opatów – Zochcin – Sadowie – Jacentów – Gromadzice – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

 

01/294. 120 Czarnecka-Duda Monika

02/295. 121 Duda Dariusz

03/296. 163 Gajewski Grzegorz

04/297. 122 Ginter Juliusz (9 km.)

05/298. 123 Jezierska Jadwiga

06/299. 124 Kaczmarska Marzena

07/300. 125 Kaczmarski Marek

08/301. 164  Karpiński Krzysztof

09/302. 165 Kisiel Zbigniew (41 km.)

10/303. 166 Krawętkowski Tadeusz

11/304. 126 Krzakowski Adam

12/305. 167 Piwnik Wujciech

13/306. 168 Przybytniewska Barbara

14/307. 127 Redlich Romuald

15/308. 128 Szczepanowska Tamara

16/309. 129 Szczepanowski Jerzy

17/310. 169 Tworzewska Lidia

18/311. 170 Uchańska Jadwiga

19/312. 171 Uchański Wojciech

20/313. 130 Wesołowska Agnieszka

21/314. 131 Wesołowski Jan

22/315. 132 Winiarska Iwona

23/316. 172 Witecki Sławomir

24/317. 133 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXI – 14 sierpnia

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Chmielów – Kunów – Nietulisko – Doły Biskupie – Krynki – Ruda – Adamów – Brody – Połągiew – Bór Kunowski – Ostrowiec Św. ~ 68 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Nowa Dębowa Wola – Sudół – Magonie – Podgórze – Ulów – Wólka Pętkowska – Bałtów – Maksymilianów – Dunale – Dębowa Wola – Ostrowiec Św. ~ 49 km.

 

01/318. 134 Czajka Bogdan (36 km.)

02/319. 173 Długosz Marcin

03/320. 174 Gajewski Grzegorz

04/321. 135 Heba Grażyna

05/322. 136 Jabłoński Mariusz

06/323. 175 Kalinowski Michał

07/324. 176 Karpiński Krzysztof

08/325. 177 Kisiel Zbigniew

09/326. 178 Krawętkowski Tadeusz

10/327. 137 Krzakowski Adam

11/328. 179 Moroń Izabela

12/329. 180 Piwnik Wojciech

13/330. 181 Przybytniewska Barbara

14/331. 138 Redlich Romuald

15/332. 139 Szczepanowska Tamara

16/333. 182 Tomaszewski Patryk

17/334. 183 Tworzewska Lidia

18/335. 184 Uchański Wojciech

19/336. 185 Wesołowski Jan (22 km.)

20/337. 186 Wilczyński Kazimierz

21/338. 140 Winiarska Iwona

22/339. 187 Witecki Sławomir

23/340. 188 Wojton Arkadiusz

———————————————————————————————————

Dzień XXII – 15 sierpnia

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Jędrzejów – Rżuchów – Szczucice – Bogusławice – Opatów – Czerników – Strzyżowice – Mydłów – Przepiórów – Ujazd – Iwaniska – Janczyce – Piskrzyn – Modliborzyce – Biskupice – Janowice – Momina – Sławęcice – Szwarszowice – Szyby – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 97 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św.  – Janik – Poręby – Kunów – Prawęcin – Witulin – Doły Biskupie – Godów – Kałków – Wióry – Doły Biskupie – Nietulisko – Kunów – Udziców – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 47 km.

 

01/341. 141 Banaczek Kazimierz

02/342. 189 Długosz Marcin (74 km.)

03/343. 190 Gajewski Grzegorz

04/344. 142 Heba Grażyna

05/345. 143 Jabłoński Mariusz

06/346. 191 Kalinowski Michał

07/347. 192 Karpiński Krzysztof

08/348. 193 Kisiel Zbigniew

09/349. 194 Krawętkowski Tadeusz

10/350. 144 Krzakowski Adam

11/351. 195 Moroń Izabela

12/352. 196 Piwnik Wojciech

13/353. 197 Przybytniewska Barbara

14/354. 145 Redlich Romuald

15/355. 146 Sadrak Krystyna

16/356. 147 Sadrak Wenancjusz

17/357. 198 Uchański Wojciech

18/358. 148 Winiarska Iwona

19/359. 199 Witecki Sławomir

20/360. 200 Wojton Arkadiusz

———————————————————————————————————

Dzień XXIII – 21 sierpnia

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Świrna – Piotrów – Boleszyn – Czażów – Włochy – Cząstków – Pokrzywianka Górna – Chełmowa Góra – Nowa Słupia – Wólka Milanowska– Kunin – Nowy Skoszyn – Nagorzyce – Janowice – Garbacz – Stryczowice – Momina – Sławęcice – Mychów – Ostrowiec Św. ~ 76km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Dębowa Wola – Sudół – Magonie – Czarna Glina – Ruda Kościelna – Borownia – Ożarów – Gliniany – Teofilów – Boria – Sudół – Ostrowiec Św. ~ 71 km.

 

01/361. 149 Czajka Bogdan (30 km.)

02/362. 201 Długosz Marcin

03/363. 202 Gajewski Grzegorz

04/364. 150 Heba Grażyna

05/365. 203 Kalinowski Mchał

06/366. 204 Karpiński Krzysztof

07/367. 205 Kotwica Wojciech

08/368. 206 Krawętkowski Tadeusz

09/369. 151 Krzakowski Adam

10/370. 207 Moroń Izabela

11/371. 208 Piwnik Wojciech

12/372. 209 Przybytniewska Barbara

13/373. 152 Rabczyński Stanisław

14/374. 153 Redlich Romuald

15/375. 154 Sadrak Piotr

16/376. 210 Uchański Wojciech

17/377. 155 Wesołowska Agnieszka

18/378. 156 Wesołowski Jan

19/379. 157 Winiarska Iwona (30 km.)

20/380. 211 Wojton Arkadiusz (42 km.)

————————————————————————————————-

Dzień XXIV – 28 sierpnia

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sienno – Marianów – Kowalków – Kazanów – Ciepielów – Wólka Dąbrowska – Podolany – Jawor Solecki – Sienno – Ostrowiec Św. ~ 112 km.

 

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Jędrzejowice – Kosowice – Momina – Garbacz – Jeżów – Mirogonowice – Sarnia Zwola – Nowa Słupia – Stara Słupia – Cząstków – Włochy – Czażów – Prusinowice – Nosów – Piotrów – Chocimów – Kunów – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 65 km.

 

01/381. 158 Chrzanowska Lucyna (8 km.)

02/382. 212 Czajka Bogdan

03/383. 159 Długosz Marcin (51 km.)

04/384. 160 Gajewski Grzegorz (26 km.)

05/385. 161 Heba Grażyna

06/386. 162 Kalinowski Michał

07/387. 163 Karpiński Krzysztof (51 km.)

08/388. 164 Kisiel Zbigniew

09/389. 213 Krawętkowski Tadeusz

10/390. 165 Krzakowski Adam

11/391. 214 Moroń Izabela

12/392. 215 Piwnik Wojciech

13/393. 216 Przybytniewska Barbara

14/394. 166 Rabczyński Stanisław (51 km.)

15/395. 167 Redlich Romuald

16/396. 168 Sadrak Piotr (33 km.)

17/397. 169 Szczepanowska Tamara

18/398. 217 Uchański Wojciech

19/399. 218 Wesołowska Agnieszka

20/400. 219 Wesołowski Jan

21/401. 170 Zarzycki Stefan0 (21 km.)

————————————————————————————————————

Dzień XXV – 03 września

 

Trasa R: Ostrowiec Św. – Sienno – Jawor Solecki – Bąkowa – Ciepielów – Celiny – Górki – Kresy – Chotcza – Kłudzie – Solec nad Wisłą ~ 89 km.

 

1/402. 013 Kalinowski Michał (64 km.)

2/403. 014 Kisiel Zbigniew (64 km.)

3/404. 015 Krawętkowski Tadeusz

4/405. 016 Piwnik Wojciech (64 km.)

5/406. 017 Uchański Wojciech

6/407. 018 Wesołowska Agnieszka

7/408. 019 Wesołowski Jan

———————————————————————————————————

Dzień XXVI – 04 września

 

Trasa R: Solec nad Wisłą –  Glina – Zemborzyn – Tarłów – Potoczek – Wólka Pętkowska – Ulów – Podgórze – Ruda Kościelna – Ćmielów – Bodzechów – Ostrowiec św. ~ 70 km.

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sudół – Magonie – Podgórze – Wiktoryn – Duranów – Potok – Łubowa – Mieczysławów – Tadeuszów – Słupia Nadbrzeżna – Wesołówka – Sulejów – Tarłów – Potoczek – Wólka Pętkowska – Ulów – Podgórze – Ruda Kościelna – Ćmielów – Bodzechów – Ostrowiec św. ~87 km.

 

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Gutwin – Koszary – Sudół – Magonie – Boria – Podgórze – Wiktoryn – Brzozowa – Tarłów – Potoczek – Wólka Pętkowska – Skarbka – Bałtów – Dąbrówka – Aleksandrów – Sarnówek – Dębowa Wola – Gutwin – Ostrowiec Św. ~ 64 km.

 

01/409. 220 Czajka Bogdan

02/410. 171 Duda Dariusz

03/411. 221 Gajewski Grzegorz

04/412. 172 Janiszewski Andrzej

05/413. 222 Kalinowski Michał

06/414. 223 Karpiński Krzysztof

07/415. 224 Kisiel Zbigniew

08/416. 020 Krawętkowski Tadeusz

09/417. 225 Moroń Izabela

10/418. 226 Piwnik Wojciech

11/419. 227 Przybytniewska Barbara

12/420. 173 Rabczyński Stanisław

13/421. 174 Redlich Romuald

14/422. 228 Teresiński Longin

15/423. 229 Tworzewska Lidia

16/424. 021 Uchański Wojciech

17/425. 022 Wesołowska Agnieszka

18/426. 023 Wesołowski Jan

19/427. 175 Winiarska Iwona

20/428. 230 Witecki Sławomir

———————————————————————————————————

Dzień XXVII – 11 września

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Mychów – Momina – Janowice – Witosławice – Nieskurzów – Piórków – Jeleniów – Nowa Słupia – Baszowice – Serwis – Cząstków – Pokrzywianka – Włochy – Skały – Czażów – Boleszyn – Kotarszyn – zapora Wióry – Doły Biskupie – Nietulisko – Kunów – Janik – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 102 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Świrna – Mychów – Sławęcice – Momina – Janowice – Czerwona Góra – Sadowie – Gromadzice – Ostrowiec Św. ~ 47 km.

 

01/429. 176 Banach Jolanta

02/430. 177 Heba Grażyna

03/431. 178 Jezierska Jadwiga

04/432. 179 Kaczmarska Marzena

05/433. 180 Kaczmarski Marek

06/434. 231 Kalinowski Michał

07/435. 232 Kisiel Zbigniew

08/436. 181 Krzakowski Adam

09/437. 182 Moskalik Andrzej (14 km.)

10/438. 233 Piwnik Wojciech

11/439. 234 Przybytniewska Barbara

12/440. 183 Redlich Romuald

13/441. 235 Teresiński Longin

14/442. 184 Wesołowska Agnieszka

15/443. 185 Winiarska Iwona

16/444. 236 Witecki Sławomir

17/445. 237 Wójcik Andrzej

18/446. 238 Zarzycki Stefan

————————————————————————————————-

Dzień XXVIII – 18 września

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Miłkowska Karczma – Kutery – Lipie – Wąchock – Marcinków – Michałów – Mostki – Bronkowice – Rzepin – Dąbrowa – Kałków – Nietulisko – Kunów – Ostrowiec Św. ~ 110 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Denków – Piaski Brzóstowskie – Ćmielów –Jastków – Przeuszyn – Rosochy – Ptkanów – Podole – Małoszyce – Grocholice – Rżuchów – Gromadzice – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 51 km.

 

01/447. 186 Banach Jolanta

02/448. 187 Banaczek Kazimierz

03/449. 188 Czajka Bogdan

04/450. 239 Długosz Marcin

05/451. 240 Gajewski Grzegorz

06/452. 189 Ginter Juliusz

07/453. 190 Heba Grażyna

08/454. 191 Janiszewski Andrzej

09/455. 241 Kalinowski Michał

10/456. 242 Karpiński Krzysztof (42 km.)

11/457. 243 Kisiel Zbigniew

12/458. 192 Kostkowski Rafał

13/459. 244 Krawętkowski Tadeusz

14/460. 193 Krzakowski Adam

15/461. 245 Marczyński Marcin (42 km.)

16/462. 246 Moroń Izabela

17/463. 194 Moskalik Andrzej

18/464. 247 Piwnik Wojciech

19/465. 248 Przybytniewska Barbara

20/466. 195 Redlich Romuald

21/467. 249 Tworzewska Lidia

22/468. 250 Uchański Wojciech

23/469. 196 Winiarska Iwona

24/470. 251 Witecki Sławomir

25/471. 252 Wojton Arkadiusz (42 km.)

26/472. 253 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXIX – 25 września

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Bodzechów – Małoszyce – Ćmielów – Bidziny – Chrapanów – Lasocin – Czachów – Karsy – Gliniany – Teofilów – Magonie – Ostrowiec Św. ~ 87 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Bór Kunowski – Połągiew – Brody – zapora – Krynki – Gębice – Doły Biskupie – Nietulisko – Małachów – Kunów – Janik – Ostrowiec Św. ~ 55 km.

 

01/473. 197 Aksanowski Lech

02/474. 198 Czajka Bogdan

03/475. 254 Długosz Marcin (62 km.)

04/476. 255 Gajewski Grzegorz

05/477. 199 Ginter Juliusz

06/478. 200 Heba Grażyna

07/479. 201 Jabłoński Mariusz (14 km.)

08/480. 202 Jezierska Jadwiga

09/481. 256 Kalinowski Michał

10/482. 257 Karpiński Krzysztof (9 km.)

11/483. 258 Kisiel Zbigniew

12/484. 203 Kostkowski Rafał

13/485. 259 Krawętkowski Tadeusz (68 km.)

14/486. 204 Krzakowski Adam (20 km.)

15/487. 260 Moroń Izabela

16/488. 205 Moskalik Andrzej (14 km.)

17/489. 261 Piwnik Wojciech

18/490. 262 Przybytniewska Barbara

19/491. 206 Redlich Romuald

20/492. 207 Szczepanowska Tamara

21/493. 208 Szczepanowski Jerzy

22/494. 263 Tworzewska Lidia

23/495. 264 Uchański Wojciech

24/496. 209 Winiarska Iwona

25/497. 265 Witecki Sławomir

26/498. 210 Zarzycka Bożena

27/499. 211 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXX – 02 października

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sienno – Grabowiec – Iłża – Piotrowe Pole – Kutery – Klepacze – Bór Kunowski – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 90 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Miłkowska Karczma – Kaplica – Piotrowe Pole – Borcuchy – Grabowiec – Olechów – Sarnówek – Ostrowiec Św. ~ 62 km.

 

01/500. 212 Banaczek Kazimierz (22 km.)

02/501. 213 Czajka Bogdan

03/502. 214 Duda Dariusz

04/503. 215 Ginter Juliusz

05/504. 216 Heba Grażyna

06/505. 217 Jabłoński Mariusz

07/506. 218 Janiszewski Andrzej

08/507. 219 Jezierska Jadwiga

09/508. 266 Kalinowski Michał

10/509. 267 Karpinski Krzysztof

11/510. 268 Kotwica Wojciech (62 km.)

12/511. 220 Kotwica Zbigniew (22 km.)

13/512. 221 Krzakowski Adam

14/513. 269 Moroń Izabela

15/514. 270 Piwnik Wojciech

16/515. 222 Redlich Romuald

17/516. 223 Sadrak Krystyna

18/517. 224 Sadrak Wenancjusz

19/518. 225 Szczepanowski Jerzy

20/519. 226 Teresiński Longin (22 km.)

21/520. 271 Tworzewska Lidia

22/521. 272 Wesołowski Jan

23/522. 227 Winiarska Iwona

24/523. 273 Witecki Sławomir

25/524. 228 Zarzycka Bożena

26/525. 229 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXXI – 09 października

Trasa W: Ostrowiec Św. – Skarżysko – Wąchock – Rataje – Starachowice – Adamów – Brody – Ostrowiec Św. ~ 72 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Jeleniec – Nowa Dębowa Wola – Sarnówek –  Adamów – Olechów – Sienno – Trzemcha – Bałtów – Glina – Dunale – Dębowa Wola – Ostrowiec Św. ~ 51 km.

 

01/526. 230 Banaczek Kazimierz

02/527. 231 Czarnecka-Duda Monika

03/528. 274 Długosz Marcin (46 km.)

04/529. 232 Duda Dariusz

05/530. 275 Gajewski Grzrgorz (28 km.)

06/531. 233 Ginter Juliusz

07/532. 234 Janiszewski Andrzej

08/533. 276 Kalinowski Michał

09/534. 277 Karpiński Krzysztof (46 km.)

10/535. 235 Kostkowski Rafał

11/536. 278 Krawętkowski Tadeusz

12/537. 236 Krzakowski Adam

13/538. 279 Moroń Izabela

14/539. 280 Piwnik Wojciech

15/540. 281 Przybytniewska Barbara

16/541. 237 Redlich Romuald

17/542. 238 Sadrak Krystyna

18/543. 239 Sadrak Wenancjusz

19/544. 282 Teresiński Lohgin

20/545. 283 Tworzewska Lidia

21/546. 284 Uchański Wojciech

22/547. 285 Wesołowska Agnieszka (46 km.)

23/548. 286 Wesołowski Jan (46 km.)

24/549. 287 Winiarska Iwona

25/550. 288 Witecki Sławomir

———————————————————————————————————

Dzień XXXII – 16 października

 

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Gromadzice – Mirkowice – Momina – Garbacz – Jeżów – Mirogonowice – Sarnia Zwola – Grzegorzowice – Skały – Boleszyn – Kotarszyn – Prawęcin – Doły Biskupie – Nietulisko – Kolonia Piaski – Janik – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 63 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Gutwin – Dębowa Wola – Nadkoszary – Sudół – Czarna Glina – Piaski Brzustowskie – Brzustowa – Drzonkowice – Wrzechświęte – Rżuchów – Zagaje – Gromadzice – Ostrowiec Św. ~ 48 km.

 

01/551. 289 Czajka Bogdan

02/552. 240 Janiszewski Andrzej

03/553. 290 Kalinowski Michał

04/554. 291 Karpiński Krzysztof

05/555. 292 Kisiel Zbigniew

06/556. 293 Krawętkowski Tadeusz

07/557. 241 Krzakowski Adam

08/558. 294 Moroń Izabela

09/559. 295 Piwnik Wojciech

10.560. 296 Przybytniewska Barbara

11/561. 242 Redlich Romuald

12/562. 297 Wesołowska Agnieszka

13/563. 298 Wesołowski Jan

14/564. 243 Zarzycka Bożena

———————————————————————————————————

Dzień XXXIII – 23 października

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Miłkowska Karczma – Kaplica – Kutery – Zębiec – Marcule – Myszki – Klepacze – Bór Kunowski – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 72 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Wymysłów – Boksycka – Chmielów – Świrna – Biechów – Piotrów – Waśniów – Zajączkowice – Garbacz – Momina – Kosowice – Podszkodzie – Gromadzice – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 48 km.

 

01/565. 244 Czajka Bogdan

02/566. 245 Heba Grażyna

03/567. 246 Jabłoński Mariusz

04/568. 299 Kalinowski Michał

05/569. 300 Karpiński Krzysztof (21 km.)

06/570. 247 Kostkowski Rafał

07/571. 301 Krawętkowski Tadeusz

08/572. 248 Krzakowski Adam

09/573. 302 Moroń Izabela

10/574. 303 Piwnik Wojciech

11/575. 304 Przybytniewska Barbara

12/576. 249 Redlich Romuald

13/577. 305 Tworzewska Lidia

14/578. 306 Wesołowska Agnieszka

15/579. 307 Wesołowski Jan

16/580. 308 Witecki Sławomir

17/580. 250 Zarzycka Bożena

18/582. 251 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXXIV – 30 października

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Gromadzice – Jacentów – Sadowie – Zochcin – Opatów – Podole – Małoszyce – Grocholice – Rżuchów – Jędrzejów – Ostrowiec Św. ~ 53 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. –  Miłkowska Karczma – Kaplica – Dębowe Pole – Kaplica – Jeleniec – Nowa Dębowa Wola – Gutwin – Ostrowiec Św. ~ 47km.

 

01/583. 309 Czajka Bogdan

02/584. 252 Czarnecka-Duda Monika

03/585. 310 Długosz Marcin

04/586. 253 Duda Dariusz

05/587. 254 Heba Grażyna

06/588. 255 Jabłoński Mariusz

07/589. 256 Jezierska Jadwiga

08/590. 311 Kalinowski Michał

09/591. 312 Karpiński Krzysztof

10/592. 313 Kisiel Zbigniew

11/593. 257 Krzakowski Adam

12/594. 314 Moroń Izabela

13/595. 315 Piwnik Wojciech

14/596. 316 Przybytniewska Barbara

15/597. 258 Redlich Romuald

16/598. 317 Teresiński Longin

17/599. 318 Wesołowski Jan

18/600. 259 Winiarska Iwona

19/601. 260 Zarzycka Bożena

20/602. 261 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Janik – Kunów – Nietulisko – Doły Biskupie – Kałków – „Wióry” – Witulin – Prawęcin – Kunów – Udziców – Chmielów – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 47 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Nowa  Dębowa Wola – Sarnówek – Eugeniów – Górki – Bałtów – Magonie – Krzemionki  – Ostrowiec Św. ~ 48 km.

 

01/603. 319 Długosz Marcin

02/604. 262 Heba Grażyna

03/605. 263 Jabłoński Mariusz

04/606. 264 Janiszewski Andrzej

05/607. 320 Kalinowski Michał

06/608. 321 Karpiński Krzysztof

07/609. 322 Kisiel Zbigniew

08/610. 323 Krawętkowski Tadeusz

09/611. 265 Krzakowski Adam

10/612. 324 Marczyński Marcin

11/613. 325 Moroń Izabela

12/614. 266 Moskalik Andrzej

13/615. 326 Piwnik Wojciech

14/616. 327 Przybytniewska Barbara

15/617. 267 Szczepanowski Jerzy

16/618. 328 Teresiński Longin

17/619. 329 Tworzewska Lidia

18/620. 330 Wesołowski Jan

19/621. 268 Zarzycka Bożena

20/622. 269 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXXVI – 11 listopada

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sudół – Magonie – Podgórze – Ulów – Wólka Pętkowska – Potoczek – Tarłów – Brzozowa – Potok – Borownia – Piaski Brzóstowskie – Czarna Glina – Przyborów – Ostrowiec Św. ~ 64 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Jeleniec – Kaplica – dąb Maciek – Klepacze – Budy Brodzkie – Połągiew – Staw Kunowski – Syberia – Kolonia Piaski  Kunowskie – Kolonia Inwalidzka – Janik Poręby – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 46 km.

 

01/623. 331 Gajewski Grzegorz

02/624. 270 Heba Grażyna

03/625. 271 Jabłoński Mariusz

04/626. 332 Kalinowski Michał

05/627. 333 Karpiński Krzysztof

06/628. 334 Kisiel Zbigniew

07/629. 335 Moroń Izabela

08/630. 336 Piwnik Wojciech

09/631. 337 Przybytniewska Barbara

10/632. 272 Redlich Romuald

11/633. 338 Tworzewska Lidia

12/634. 339 Wesołowska Agnieszka

13/635. 340 Wesołowski Jan

14/636. 273 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXXVII – 12 listopada

 

Trasa W: Ostrowiec Św. –  Gromadzice – Rżuchów – Grocholice – Krzczonowice – Ćmielów – Brzóstowa – Piaski Brzóstowskie – Czarna Glina – Przyborów – Ostrowiec Św. ~ 52 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Wymysłów – Janik – Kunów – Chocimów – Małe Jodło – Prawęcin Dolny – Doły Biskupie – Nietulisko Górne – Prawęcin Górny – Kunów – Udziców – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 44 km.

 

01/637. 341 Gajewski Grzegorz

02/638. 342 Kalinowski Michał

03/639. 343 Karpiński Krzysztof

04/640. 344 Kisiel Zbigniew

05/641. 345 Moroń Izabela

06/642. 346 Piwnik Wojciech

07/643. 347 Przybytniewska Barbara

08/644. 274 Redlich Romuald

09/645. 348 Wesołowska Agnieszka

10/646. 349 Wesołowski Jan

11/647. 275 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXXVIII – 13 listopada

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Miłkowska Karczma – Kaplica – Zawały – Dębowe Pole – Krzyżanówka – Sienno – Trzemcha – Antoniów – Bałtów – Lemierze – Ostrowiec Św. ~ 71 km.

 

Trasa S: Ostrowiec Św. – Gutwin – Koszary – KątyDenkowskie – Przyborów – Piaski Brzóstowskie – Topiołki – Ruda Kościelna – Podgórze – Lemierze – Bałtów – Maksymiljanów – Sudół – Ostrowiec Św. ~ 54 km.

 

01/648. 350 Długosz Marcin

02/649. 351 Gajewski Grzegorz

03/650. 276 Heba Grażyna

04/651. 277 Jabłoński Mariusz

05/652. 352 Kalinowski Michał

06/653. 353 Karpiński Krzysztof (53 km.)

07/654. 278 Krzakowski Adam

08/655. 354 Moroń Izabela (53 km.)

09/656. 355 Piwnik Wojciech

10/657. 356 Przybytniewska Barbara

11/658. 279 Redlich Romuald

12/659. 357 Teresiński Longin

13/660. 358 Tworzewska Lidia

14/661. 359 Wesołowska Agnieszka

15/662. 360 Wesołowski Jan

16/663. 361 Witecki Sławomir

17/664. 280 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————————

Dzień XXXIX – 20 listopada

 

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sarnówek – Nowa Dębowa Wola – Jeleniec – Kaplica – Bór Kunowski – Staw Kunowski – Kolonia Piaski – Kunów – Wymysłów  – Ostrowiec Św. ~ 47 km.

 

1/665. 362 Ginter Juliusz

2/666. 363 Kalinowski Michał

3/667. 364 Karpiński Krzysztof

4/668. 365 Moroń Izabela

5/669. 366 Przybytniewska Barbara

6/670. 367 Teresiński Longin

7/671. 368 Tworzewska Lidia

8/672. 369 Wesołowska Agnieszka

9/673. 370 Wesołowski Jan

————————————————————————————————-

Dzień XL – 27 listopada

Trasa S: Ostrowiec Św. – Denków – Wólka Bodzechowska – Przyborów – Kąty Denkowskie – Ostrowiec Św. ~ 23 km.

 

01/674. 281 Długosz Marcin

02/675. 282 Gajewski Grzegorz

03/676. 283 Kalinowski Michał

04/677. 284 Karpiński Krzysztof

05/678. 285 Kisiel Zbigniew

06/679. 286 Krzakowski Adam

07/680. 287 Moroń Izabela

08/681. 288 Piwnik Wojciech

09/682. 289 Przybytniewska Barbara

10/682. 290 Tworzewska Lidia

11/684. 291 Wesołowska Agnieszka

12/685. 292 Wesołowski Jan

13/686. 293 Zarzycki Stefan

============================================================