„ A czy znasz ty, bracie młody, twoje ziemie, twoje wody?
Z czego słyną, kiedy giną, w jakim kraju i dunaju?
I czy znasz ty bracie młody, twojej ziemi bujne płody,
Twe kurhany i mogiły, i twe dzieje, co się ścmiły?”
z „Pieśń ziemi naszej” Wincentego Pola 1835

SEZON 2009

Statystyka <<<<<<<<<<<<<<<< Lista uczestników i trasy >>>>>>>>>>>>>>>> Osiągnięcia

Dzień I – 05 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Denkówek –  Jędrzejów – Miłków – Poręba  – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Poręba – Ostrowiec Św. ~ 30 km.

 

01/001. 001 Banaczek Kazimierz

02/002. 002 Bzymek Lidia

03/003. 003 Bzymek Andrzej

04/004. 001 Duda Dariusz

05/005. 002 Durys Teresa

06/006. 003 Gatkowski Andrzej

07/007. 004 Heba Grażyna

08/008. 004 Karpiński Krzysztof

09/009. 005 Krawętkowski Tadeusz

10/010. 006 Lasota Witold (30 km.)

11/011. 005 Lisowski Jacek

12/012. 007 Marczyński Marcin

13/013. 006 Műller Lilianna

14/014. 008 Przybytniewska Barbara

15/015. 009 Skrok Waldemar

16/016. 010 Szczykutowicz Roman

17/017. 007 Tąporowska Agata

18/018. 011 Tworzewska Lidia

19/019. 012 Uchański Wojciech

20/020. 013 Wesołowski Jan

21/021. 014 Wilczyński Kazimierz

—————————————————————————————————————-

Dzień II – 19 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Witulin – Ostrowiec Św. ~ 46 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 35 km.

 

01/022. 015 Banaczek Kazimierz

02/023. 016 Bzymek Andzrzej

03/024. 017 Bzymek Lidia

04/025. 018 Chyba Tomasz

05/026. 008 Durys Teresa

06/027. 009 Gatkowski Andrzej

07/028. 010 Gordon Ewa

08/029. 011 Gordon Natalia

09/030. 012 Jezierska Jadwiga

10/031. 019 Karpiński Krzysztof

11/032. 020 Krajewska Bożena

12/033. 021 Krajewski Józef

13/034. 022 Lasota Witold

14/035. 013 Lisowski Jacek

15/036. 023 Łukaszewski Zbigniew

16/037. 024 Moskalik Andrzej

17/038. 014 Műller Lilianna

18/039. 025 Pora Grzegorz

19/040. 026 Przybytniewska Barbara

20/021. 015 Rabczyński Stanisław

21/042. 016 Szczepanowska Tamara

22/043. 027 Szczykutowicz Roman

23/044. 017 Tąporowska Agata

24/045. 028 Tworzewska Lidia

25/046. 029 Uchańska Jadwiga

26/047. 030 Uchański Wojciech

27/048. 031 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

 

Dzień III – 26 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Bałtów – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 35 km.

 

01/049. 032 Banaczek Kazimierz

02/050. 018 Durys Teresa

03/051. 033 Gatkowski Andrzej

04/052. 034 Ginter Juliusz

05/053. 019 Heba Grażyna

06/054. 035 Janik Stanisław

07/055. 036 Karpiński Krzysztof

08/056. 037 Krajewska Bożena

09/057. 038 Krajewski Józef

10/058. 039 Krawętkowski Tadeusz

11/059. 040 Król Małgorzata

12/060. 041 Kucharski Krzysztof

13/061. 042 Kulczycki Michał

14/062. 020 Lisowski Jacek

15/063. 043 Łukaszewski Zbigniew

16/064. 044 Marczyński Marcin

17/065. 045 Pawlik Zbigniew

18/066. 046 Przybytniewska Barbara

19/067. 021 Rabczyński Stanisław

20/068. 047 Skrok Waldemar

21/069. 022 Szczepanowska Tamara

22/070. 023 Szczepanowski Jerzy

23/071. 048 Szczykutowicz Roman

24/072. 049 Teresiński Longin

25/073. 050 Tworzewska Lidia

26/074. 051 Uchańska Jadwiga

27/075. 052 Uchański Wojciech

28/076. 053 Wesołowski Jan

29/077. 054 Wilczyński Kazimierz

30/078. 055 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień IV – 01 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 54 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 30 km.

 

01/079. 056 Banaczek Kazimierz

02/080. 057 Cieplińska Monika (42 km.)

03/081. 058 Ciepliński Karol (42 km.)

04/082. 024 Duda Dariusz

05/083. 059 Dunin-Borkowski Stanisław (42 km.)

06/084. 025 Durys Teresa

07/085. 026 Gatkowski Andrzej

08/086. 027 Heba Grażyna

09/087. 028 Jezierska Jadwiga

10/088. 060 Karpińska Katarzyna (35 km.)

11/089. 061 Karpiński Krzysztof (35 km.)

12/090. 062 Krawętkowski Tadeusz

13/091. 029 Kucharski Krzysztof

14/092. 030 Lisowski Jacek

15/093. 031 Miller Agnieszka

16/094. 032 Műller Lilianna

17/095. 063 Przybytniewska Barbara

18/096. 033 Rabczyński Stanisław

19/097. 034 Szczepanowska Tamara

20/098. 035 Szczepanowski Jerzy

21/099. 064 Szczykutowicz Roman

22/100. 065 Uchański Wojciech

23/101. 066 Wesołowski Jan

24/102. 067 Wesołowska Agnieszka

—————————————————————————————————————-

Dzień V – 02 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

 

01/103. 068 Cieplińska Monika

02/104. 069 Ciepliński Karol

03/105. 070 Karpiński Krzysztof

04/106. 071 Krawętkowski Tadeusz

05/107. 072 Przybytniewska Barbara

06/108. 073 Szczykutowicz Roman

07/109. 074 Wesołowska Agnieszka

09/110. 075 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień VI – 03 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Krzemionki – Ostrowiec Św. ~ 50 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – – Ostrowiec Św. ~ 54 km.

 

01/111. 076 Banaczek Kazimierz

02/112. 036 Durys Teresa

03/113. 037 Heba Grażyna

04/114. 077 Janik Stanisław (28 km.)

05/115. 038 Jezierska Jadwiga

06/116. 078 Karpiński Krzysztof

07/117. 079 Krawętkowski Tadeusz

08/118. 039 Kucharski Krzysztof

09/119. 080 Lasota Witold (35 km.)

10/120. 040 Lisowski Jacek

11/121. 081 Przybytniewska Barbara

12/122. 041 Rabczyński Stanisław

13/123. 042 Szczepanowska Tamara

14/124. 043 Tąporowski Karol

15/125. 082 Tworzewska Lidia

16/126. 083 Uchańska Jadwiga

17/127. 084 Uchański Wojciech

18/128. 085 Wesołowska Agnieszka

19/129. 086 Wesołowski Jan

20/130. 087 Wilczyński Kazimierz

—————————————————————————————————————-

Dzień VII – 10 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Kunów – Ostrowiec Św. ~ 49 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – – Ostrowiec Św. ~ 41 km.

 

01/131. 044 Gatkowski Andrzej (25 km.)

02/132. 088 Ginter Juliusz

03/133. 045 Heba Grażyna

04/134. 046 Jezierska Jadwiga

05/135. 089 Karpińska Katarzyna

06/136. 090 Karpiński Krzysztof

07/167. 091 Kotwica Zbigniew

08/138. 092 Krawętkowski Tadeusz

09/139. 093 Król Małgorzata

10/140. 047 Lisowski Jacek

11/141. 094 Marczyński Marcin (28 km.)

12/142. 095 Przybytniewska Barbara

13/143. 048 Szczepanowska Tamara

14/144. 096 Teresiński Longin

15/145. 097 Tworzewska Lidia

16/146. 098 Wesołowski Jan

17/147. 099 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień VIII – 17 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 65 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 40 km.

 

01/148. 100 Banaczek Kazimierz (28 km.)

02/149. 049 Duda Dariusz

03/150. 050 Durys Teresa

04/151. 051 Gatkowski Andrzej

05/152. 101 Janik Stanisław

06/153. 052 Jezierska Jadwiga

07/154. 102 Karpiński Krzysztof

08/155. 103 Krajewska Bożena

09/156. 104 Krajewski Józef

10/157. 105 Krawętkowski Tadeusz

11/158. 053 Lisowski Jacek

12/159. 106 Łukaszewski Zbigniew (38 km.)

13/160. 107 Maj Piotr

14/161. 108 Przybytniewska Barbara

15/162. 054 Rabczyński Stanisław

16/163. 109 Skrok Waldemar

17/164. 055 Szczepanowska Tamara

18/165. 056 Szczepanowski Jerzy

19/166. 110 Szczykutowicz Roman

20/167. 111 Tworzewska Lidia

21/168. 112 Uchański Wojciech

22/169. 113 Wanat Andrzej

23/170. 114 Wesołowski Jan

24/171. 115 Wilczyński Kazimierz

25/172. 116 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień IX – 24 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Skarbka – Ostrowiec Św. ~ 82 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 54 km.

 

01/173. 057 Aksanowski Lech

02/174. 117 Banaczek Kazimierz

03/175. 058 Heba Grażyna

04/176. 118 Janik Stanisław

05/177. 119 Karpińska Katarzyna

06/178. 120 Karpiński Krzysztof

07/179. 121 Krajewska Bożena

08/180. 122 Krajewski Józef

09/181. 123 Krawętkowski Tadeusz

10/182. 059 Lisowski Jacek

11/183. 124 Marczyński Marcin

12/184. 125 Przybytniewska Barbara

13/185. 126 Szczykutowicz Roman

14/186. 127 Teresiński Longin

15/187. 128 Tworzewska Lidia

16/188. 129 Uchańska Jadwiga

17/189. 130 Uchański Wojciech

18/190. 131 Wesołowski Jan

19/191. 132 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień X – 31 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Ujazd – Ostrowiec Św. – 89 km.

 

01/192. 133 Janik Stanisław

02/193. 134 Karpiński Krzysztof

03/194. 135 Maj Piotr

04/195. 136 Wanat Andrzej

05/196. 137 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień XI – 07 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Brody – Ostrowiec Św. ~ 72 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Bałtów – Ostrowiec  Św. ~ 65 km.

 

01/197. 138 Banaczek Kazimierz

02/198. 060 Heba Grażyna

03/199. 139 Janik Stanisław (65 km.)

04/200. 140 Karpiński Krzysztof (65 km.)

05/201. 141 Kotwica Zbigniew

06/202. 142 Krawętkowski Tadeusz (61 km.)

07/203. 143 Przybytniewska Barbara

08/204. 061 Szczepanowska Tamara

09/205. 144 Szczykutowicz Roman (65 km.)

10/206. 145 Tworzewska Lidia

11/207. 146 Uchańska Jadwiga

12/208. 147 Uchański Wojciech

13/209. 148 Wanat Andrzej (65 km.)

14/210. 149 Wesołowska Agnieszka

15/211. 150 Wesołowski Jan

16/212. 151 Wilczyński Kazimierz (65 km.)

17/213. 152 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XII – 11 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Marcule – Ostrowiec Św. ~ 70 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Ruda Kościelna – Ostrowiec Św. ~ 40 km.

 

01/214. 062 Heba Grażyna

02/215. 153 Janik Stanisław

03/216. 154 Karpiński Krzysztof

04/217. 155 Krawętkowski Tadeusz

05/218. 063 Lisowski Jacek

06/219. 156 Przybytniewska Barbara

07/220. 064 Szczepanowska Tamara

08/221. 065 Szczepanowski Jerzy

09/222. 157 Szczykutowicz Roman

10/223. 158 Tworzewska Lidia

11/224. 159 Uchański Wojciech

12/225. 160 Wesołowska Agnieszka

13/226. 161 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień XIII – 14 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Bodzentyn – Ostrowiec Św. ~ 117 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Kałków – Ostrowiec Św. ~ 60 km.

 

01/227. 066 Heba Grażyna

02/228. 162 Janik Stanisław

03/229. 163 Karpiński Krzysztof

04/230. 067 Lisowski Jacek

05/231. 164 Przybytniewska Barbara

06/232. 068 Szczepanowska Tamara

07/233. 165 Szczykutowicz Roman

08/234. 166 Teresiński Longin

09/235. 167 Tworzewska Lidia

10/236. 168 Uchański Wojciech

11/237. 169 Wesołowska Agnieszka

12/238. 170 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień XIV – 20 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Przyborów – Bodzechów – Małoszyce – Ćmielów – Opatów – Ostrowiec Św. ~  56 km.

 

01/239. 171 Janik Stanisław (35 km.)

02/240. 172 Karpiński Krzysztof

03/241. 173 Krawętkowski Tadeusz

04/242. 174 Przybytniewska Barbara

05/243. 175 Szczykutowicz Roman

—————————————————————————————————————-

Dzień XV – 21 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 63 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 40 km.

 

01/244. 176 Banaczek Kazimierz

02/245. 069 Durys Teresa

03/246. 070 Gatkowski Andrzej

04/247. 071 Heba Grażyna

05/248. 177 Janik Stanisław

06/249. 178 Karpiński Krzysztof

07/250. 179 Krawętkowski Tadeusz

08/251. 072 Lisowski Jacek

09/252. 180 Mazur Tomasz (35 km.)

10/253. 181 Moroń Izabela

11/254. 182 Przybytniewska Barbara

12/255. 073 Szczepanowska Tamara

13/256. 183 Szczykutowicz Roman

14/257. 184 Teresiński Longin

15/258. 185 Tworzewska Lidia

16/259. 186 Uchańska Jadwiga

17/260. 187 Uchański Wojciech

18/261. 188 Wojton Arkadiusz

19/262. 189 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XVI – 28 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 72 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – – Ostrowiec Św. ~ 30 km.

 

01/263. 074 Durys Teresa

02/264. 190 Janik Stanisław (30 km.)

03/265. 075 Jezierska Jadwiga

04/266. 191 Karpiński Krzysztof

05/267. 192 Krawętkowski Tadeusz

06/268. 193 Moroń Izabela

07/269. 194 Przybytniewska Barbara

08/270. 076 Szczepanowska Tamara

09/271. 195 Szczykutowicz Roman (30 km.)

10/272. 196 Tworzewska Lidia

11/273. 197 Uchańska Jadwiga

12/274. 198 Uchański Wojciech

13/275. 199 Wesołowska Agnieszka

14/276. 200 Wesołowski Jan

15/277. 201 Wilczyński Kazimierz

—————————————————————————————————————-

Dzień XVII – 05 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Szydłowiec – Ostrowiec Św. ~ 107 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Boria – Ostrowiec Św. ~ 55 km.

 

01/278. 202 Czajka Bogdan

02/279. 077 Czechowska Agnieszka

03/280. 078 Gatkowski Andrzej

04/281. 203 Janik Stanisław

05/282. 204 Karpiński Krzysztof

06/283. 205 Krawętkowski Tadeusz

07/284. 079 Lisowski Jacek

08/285. 206 Moroń Izabela

09/286. 080 Pora Jolanta

10/287. 207 Przybytniewska Barbara

11/288. 081 Skrok Waldemar

12/289. 082 Szczepanowska Anna

13/290. 083 Szczepanowska Tamara

14/291. 208 Tworzewska Lidia

15/292. 209 Uchańska Jadwiga

16/293. 210 Uchański Wojciech

17/294. 211 Wesołowski Jan

18/295. 084 Wilczyński Kazimierz

—————————————————————————————————————-

Dzień XVIII – 12 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. – „Piekło Pod Niekłaniem” – Ostrowiec Św. ~ 80 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Sienno – Ostrowiec Św. ~ 50 km

 

01/296. 212 Czajka Bogdan

02/297. 085 Durys Teresa

03/298. 213 Karcz Kazimierz

04/299. 086 Karpiński Krzysztof

05/300. 214 Krawętkowski Tadeusz

06/301. 087 Lisowski Jacek

07/302. 215 Matuszczak Wojciech

08/303. 216 Moroń Izabela

09/304. 217 Przybytniewska Barbara

10/305. 088 Skrok Waldemar

11/306. 218 Szczykutowicz Roman

12/307. 219 Tworzewska Lidia

13/308. 220 Uchański Wojciech

14/309. 221 Wesołowska Agnieszka

15/310. 222 Wesołowski Jan

16/311. 089 Wilczyński Kazimierz

17/312. 090 Zarzycka Bożena

18/313. 091 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XIX – 26 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 121 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 55 km.

 

01/314. 223 Czajka Bogdan

02/315. 224 Ginter Juliusz (56 km.)

03/316. 225 Karcz Kazimierz

04/317. 092 Karpiński Krzysztof (30 km.)

05/318. 226 Krawętkowski Tadeusz

06/319. 093 Lisowski Jacek

07/320. 227 Moroń Izabela

08/321. 228 Przybytniewska Barbara

09/322. 094 Skrok Waldemar

10/323. 095 Szczepanowska Tamara

11/324. 096 Szczepanowski Jerzy

12/325. 229 Szczykutowicz Roman

13/326. 230 Tworzewska Lidia (56 km.)

14/327. 231 Uchańska Jadwiga

15/328. 232  Uchański Wojciech

16/329. 233 Wesołowska Agnieszka

17/330. 234 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień XX – 02 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 115 km.

 

01/331. 235 Czajka Bogdan

02/332. 236 Karpiński Krzysztof

03/333. 237 Krawętkowski Tadeusz (21 km.)

04/334. 238 Moroń Izabela

05/335. 239 Przybytniewska Barbara

06/336. 240 Szczykutowicz Roman

07/337. 241 Tworzewska Lidia

08/338. 242 Uchański Wojciech

09/339. 243 Wesołowska Agnieszka

10/340. 244 Wesołowski Jan

11/341. 245 Zarzycka Bożena (24 km.)

12/342. 246 Zarzycki Stefan (24 km.)

—————————————————————————————————————-

Dzień XXI – 09 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Wąchock – Ostrowiec Św. ~ 74 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – – Ostrowiec Św. ~ 65 km.

 

01/343. 097 Banaczek Kazimierz

02/344. 098 Gatkowski Andrzej

03/345. 099 Gruszczyńska Jadwiga

04/346. 100 Heba Grażyna

05/347. 101 Jezierska Jadwiga

06/348. 247 Karcz Kazimierz

07/349. 248 Karpiński Krzysztof

08/350. 102 Kotowska Halina

09/351. 249 Kotwica Zbigniew

10/352. 250 Krawętkowski Tadeusz (51 km.)

11/353. 103 Kucharski Krzysztof

12/354. 251 Moroń Izabela

13/355. 104 Szczepanowska Tamara

14/356. 105 Szczepanowski Jerzy

15/357. 252 Tworzewska Lidia (51 km.)

16/358. 253 Uchańska Jadwiga

17/359. 254 Uchański Wojciech

18/360. 255 Wesołowska Agnieszka

19/361. 256 Wesołowski Jan

20/362. 257 Winiarska Iwona

21/363. 258 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXII – 15 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 99 km.

 

01/364. 259 Banaczek Kazimierz (40 km.)

02/365. 260 Duda Dariusz (40 km.)

03/366. 261 Karpiński Krzysztof

04/367. 262 Krawętkowski Tadeusz

05/368. 263 Moroń Izabela

06/369. 264 Szczykutowicz Roman

07/370. 265 Teresiński Longin

08/371. 266 Tworzewska Lidia

09/372. 267 Uchański Wojciech

10/373. 268 Wesołowski Jan (40 km.)

11/374. 269 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXIII – 16 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 58 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

 

01/375. 270 Banaczek Kazimierz

02/376. 271 Ginter Juliusz

03/377. 272 Karcz Kazimierz

04/378. 273 Karpinski Krzysztof

05/379. 274 Krawętkowski Tadeusz

06/380. 106 Rabczyński Stanisław

07/381. 107 Redlich Reomuald

08/382. 275 Sadrak Krystyna

09/383. 276 Sadrak Wenancjusz

10/384. 108 Skrok Waldemar

11/385. 277 Tworzewska Lidia

12/386. 278 Uchański Wojciech

13/387. 279 Wilczyński Kazimierz

14/388. 109 Winiarska Iwona

15/389. 110 Winiarski Sławomir

16/390. 280 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXIV – 30 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Kazanów – Ostrowiec Św. ~ 92 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. – Pętkowice – Ostrowiec Św. ~ 50 km.

 

01/391. 111 Ginter Juliusz

02/392. 112 Heba Grażyna

03/393. 281 Karcz Kazimierz

04/394. 282 Karpiński Krzysztof

05/395. 113 Kotwica Zbigniew

06/396. 283 Krawętkowski Tadeusz

07/397. 114 Król Małgorzata

08/398. 115 Kryczka-Kotwica Małgorzata

09/399. 284 Marczyński Marcin

10/400. 285 Moroń Izabela

11/401. 116 Redlich Romuald

12/402. 117 Skrok Waldemar

13/403. 118 Szczepanowska Tamara

14/404. 286 Szczykutowicz Roman

15/405. 287 Tworzewska Lidia

16/406. 288 Uchańska Jadwiga

17/407. 289 Uchański Wojciech

18/408. 290 Wesołowska Agnieszka

19/409. 291 Wesołowski Jan

20/410. 292 Wilczyński Kazimierz

21/411. 119 Zarzycka Bożena

22/412. 120 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXV – 06 września

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 103 km.

 

01/413. 293 Karpiński Krzysztof

02/414. 294 Krawętkowski Tadeusz

03/415. 295 Marczyński Marcin (53 km.)

04/416. 296 Moroń Izabela

05/417. 297 Szczykutowicz Roman

06/418. 298 Tworzewska Lidia

07/419. 299 Uchańska Jadwiga

08/420. 300 Uchański Wojciech

09/421. 301 Wesołowska Agnieszka

10/422. 302 Wesołowski Jan

11/423. 303 Wilczyński Kazimierz

12/424. 304 Winiarska Iwona

—————————————————————————————————————-

Dzień XXVI – 13 września

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 87 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

 

01/425. 305 Banaczek Kazimierz (31 km.)

02/426. 121 Gatkowski Andrzej

03/427. 122 Heba Grażyna

04/428. 306 Karcz Kazimierz

05/429. 307 Karpinski Krzysztof

06/430. 308 Kotwica Zbigniew (31 km.)

07/431. 123 Kucharski Krzysztof

08/432. 309 Moroń Izabela

09/433. 310 Przybytniewska Barbara

10/434. 124 Rabczyński Stanisław

11/435. 311 Uchańska Jadwiga

12/436. 312 Uchański Wojciech

13/437. 313 Wesołowska Agnieszka

14/438. 314 Wesołowski Jan

15/439. 315 Wojton Arkadiusz

16/440. 316 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXVII – 20 września

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 93 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 68 km.

 

01/441. 125 Gatkowski Andrzej

02/442. 126 Heba Grażyna

03/443. 317 Karcz Kazimierz

04/444. 318 Karpiński Krzysztof

05/445. 319 Kotwica Zbigniew (19 km.)

06/446. 320 Kryczka-Kotwica Małgorzata (19 km.)

07/447. 321 Lisowski Bogdan

08/448. 322 Moroń Izabela

09/449. 323 Piwnik Wojciech

10/450. 324 Przybytniewska Barbara

11/451. 127 Redlich Romuald

12/452. 128 Skrok Waldemar

13/453. 325  Tworzewska Lidia

14/454. 326 Uchański Wojciech

15/455. 327 Wilczyński Kazimierz

16/456. 328 Wojton Arkadiusz (67 km.)

17/457. 329 Zarzycka Bożena (32 km.)

18/458. 330 Zarzycki Stefan (32 km.)

—————————————————————————————————————-

Dzień XXVIII – 27 września

Trasa W: Ostrowiec Św. – Włostów – Ostrowiec Św. ~ 93 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 65 km.

 

01/459. 129 Ginter Juliusz

02/460. 130 Heba Grażyna

03/461. 131 Jezierska Jadwiga

04/462. 331 Karcz Kazimierz

05/463. 132 Karpiński Krzysztof (24 km.)

06/464. 332 Kotwica Zbigniew (32 km.)

07/465. 133 Król Małgorzata

08/466. 134 Marczyński Marcin (24 km.)

09/467. 333 Moroń Izabela

10/468. 334 Piwnik Wojciech

11/469. 335 Przybytniewska Barbara

12/470. 135 Rabczyński Stanisław

13/471. 136 Redlich Romuald

14/472. 137 Sadrak Krystyna

15/473. 138 Sadrak Wenancjusz

16/474. 139 Skrok Waldemar

17/475. 140 Szczepanowska Tamara

18/476. 336 Szczykutowicz Roman

19/477. 337 Tworzewska Lidia

20/478. 338 Uchański Wojciech

21/479. 339 Wesołowska Agnieszka (32 km.)

22/480. 340 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXIX – 04 października

Trasa W: Ostrowiec Św. – Stara Dębowa Wola – Jeleniec – Kaplica – Bór Kunowski – Brody – Styków – „Skały Pod Adamowem” – Henryk – Zawały – Kutery – Kaplica – Miłkowska Karczma – Ostrowiec Św. ~ 68 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 52 km.

 

01/481. 341 Banaczek Kazimierz (22 km.)

02/482. 141 Gatkowski Andrzej

03/483. 142 Heba Grażyna

04/484. 342 Karpiński Krzysztof

05/485. 343 Moroń Izabela

06/486. 344 Piwnik Wojciech

07/487. 345 Przybytniewska Barbara

08/488. 143 Rabczyński Stanisław

09/489. 144 Skrok Waldemar

10/490. 145 Szczepanowska Tamara

11/491. 346 Uchański Wojciech

12/492. 347 Wesołowski Jan

13/493. 348 Wilczyński Kazimierz

14/494. 349 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXX – 11 października

Trasa W: Ostrowiec Św. – Małoszyce – Ostrowiec Św. ~ 41 km.

 

01/495. 350 Karpiński Krzysztof

02/496. 351 Marczyński Marcin

03/497. 352 Piwnik Wojciech

04/498. 353 Przybytniewska Barbara

—————————————————————————————————————-

Dzień XXXI – 25 października

Trasa S: Ostrowiec Św. – Swirna – Jędrzejowice – Szwarszowice – Kosowice – Momina – Worowice – Zwola – Czerwona Góra – Ruszkowiec – Sadowie – Jacentów – „Ptasia Dolina” – Gromadzice – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 48 km.

 

01/499. 146 Banach Jolanta

02/500. 147 Gatkowski Andrzej (8 km.)

03/501. 148 Kaczmarska Bożena

04/502. 149 Karcz Kazimierz

05/503. 150 Karpiński Krzysztof

06/504. 151 Krawętkowski Tadeusz

07/505. 152 Marczyński Marcin

08/506. 153 Moroń Izabela

09/507. 154 Moskalik Andrzej

10/508. 155 Pękala Zbigniew

11/509. 156 Piwnik Wojciech

12/510. 157 Przybytniewska Barbara

13/511. 158 Redlich Romuald

14/512. 159 Skrok Waldemar

15/513. 160 Smolińska Anna

16/514. 161 Tworzewska Lidia

17/515. 162 Wesołowski Jan

18/516. 163 Wilczyński Kazimierz

19/517. 164 Zarzycki Stefan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXXII – 08 Listopada

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Bodzechów – Ćmielów – Jastków – Buszkowice – Przeuszyn – Rosochy – Ptkanów – Podole – Lipowa – Opatów – Porudzie – Truskolasy – Janowice – Garbacz – Momina – Szwarszowice – Jędrzejowice – Świrna – Ostrowiec Św. ~ 66 km.

Trasa S: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 52 km.

 

01/518. 354 Karpiński Krzysztof

02/519. 165 Moroń Izabela

03/520. 166 Przybytniewska Barbara

04/521. 167 Tworzewska Lidia

05/522. 355 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXXIII – 15 listopada

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sudół – Magonie – Podgórze – Stoki Duże – Stare Stoki – Ruda Kościelna – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie – Przyborów – Denków – Ostrowiec Św. ~ 36 km.

 

01/523. 356 Karpiński Krzysztof

02/524. 357 Krawętkowski Tadeusz

03/525. 358 Moroń Izabela

04/526. 359 Przybytniewska Barbara

05/527. 360 Tworzewska Lidia

06/528. 361 Wesołowski Jan

—————————————————————————————————————-

Dzień XXXIV – 22 listopada

Trasa W: Ostrowiec Św. – Tarłów – Ostrowiec Św. ~ 69 km.

 

01/529. 362 Karcz Kazimierz

02/530. 363 Karpiński Krzysztof

03/531. 364 Marczyński Marcin

04/532. 365 Moroń Izabela

05/533. 366 Przybytniewska Barbara

06/534. 367 Tworzewska Lidia

07/535. 368 Wesołowski Jan

08/536. 369 Winiarski Sławomir

—————————————————————————————————————-

Dzień XXXV – 29 listopada

Trasa W: Ostrowiec Św. – Klepacze – Ostrowiec Św. ~ 49 km.

 

01/537. 370 Karpiński Krzysztof

02/538. 371 Moroń Izabela

03/539. 372 Przybytniewska Barbara

04/540. 373 Tworzewska Lidia

05/541. 374 Wesołowska Agnieszka

06/542. 375 Wesołowski Jan

07/543. 376 Winiarski Sławomir

==============================================================