„ A czy znasz ty, bracie młody, twoje ziemie, twoje wody?
Z czego słyną, kiedy giną, w jakim kraju i dunaju?
I czy znasz ty bracie młody, twojej ziemi bujne płody,
Twe kurhany i mogiły, i twe dzieje, co się ścmiły?”
z „Pieśń ziemi naszej” Wincentego Pola 1835

SEZON 2008

Statystyka <<<<<<<<<<<<<<<< Lista uczestników i trasy >>>>>>>>>>>>>>>> Osiągnięcia
Dzień    I – 06 kwietniaTrasa W: Ostrowiec Św. – Gutwin – Kolonia Robotnicza – Częstocice – Szewna – Gromadzice – Poręba – Rzuchów – Romanów – Moczydło – Goździelin – Denków – Ostrowiec Św. ~ 42 km.

01/001. 001 Banaczek Kazimierz
02/002. 002 Bzymek Lidia
03/003. 003 Ginter Juliusz
04/004. 004 Krajewska Bożena
05/005. 005 Krajewski Józef
06/006. 006 Kral Dariusz
07/007. 007 Krawętkowski Tadeusz
08/008. 008 Król Małgorzata
09/009. 009 Przybytniewska Barbara
10/010. 010 Uchańska Jadwiga
11/011. 011 Uchański Wojciech
12/012. 012 Wilczyński Kazimierz
—————————————————————————————————————-

Dzień    II – 13 kwietnia
Trasa W: Ostrowiec Św. – Chmielów – Kunów – Niettulisko – „Witulin” – Prawęcin Dolny – Chocimów – Biechów – Świrna – Ostrowiec Św. ~ 43 km.

01/013. 013 Banaczek Kazimierz
02/014. 014 Czajka Bogdan
03/015. 015 Ginter Juliusz
04/016. 016 Kostkowski Rafał
05/017. 017 Kral Dariusz
06/018. 018 Krawętkowski Tadeusz
07/019. 019 Król Małgorzata
08/020. 020 Przybytniewska Barbara
09/021. 021 Teresiński Longin
10/022. 022 Tworzewska Lidia
11/023. 023 Wilczyński Kazimierz
———————————————————————————————————

Dzień    III – 20 kwietnia
Trasa W: Ostrowiec Św. – Sienno – Bałtów – Kolonia Wólka Bałtowska – Bałtów – Sudół – Ostrowiec Św. ~ 55 km.

01/024. 024 Ginter Juliusz
02/025. 025 Kral Dariusz
03/026. 026 Krawętkowski Tadeusz
04/027. 027 Król Małgorzata
05/028. 028 Przybytniewska Barbara
06/029. 029 Uchańska Jadwiga
07/030. 030 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    IV – 27 kwietnia
Trasa W: Ostrowiec Św. – Przyborów – Piaski Brzóstowskie – Czarna Glina – Krzemionki – Dębowa Wola – Kurzacze – Miłkowska Karczma – Ostrowiec Św. ~ 48 km.

01/031. 031 Banaczek Kazimierz
02/032. 032 Bzymek Andrzej
03/033. 033 Bzymek Lidia
04/034. 034 Czajka Bogdan
05/035. 035 Ginter Juliusz
06/036. 036 Kowalski Marek
07/037. 037 Krajewska Bożena
08/038. 038 Krajewski Józef
09/039. 039 Kral Dariusz
10/040. 040 Kral Kinga
11/041. 041 Kral Marzena
12/042. 042 Krawętkowski Tadeusz
13/043. 043 Król Małgorzata
14/044. 044 Pałkiewicz Nina (40 km.)
15/045. 045 Przybytniewska Barbara
16/046. 046 Skrok Waldemar
17/047. 047 Teresiński Longin
18/048. 048 Uchańska Jadwiga
19/049. 049 Uchański Wojciech
20/050. 050 Wilczyński Kazimierz
21/051. 051 Zawadzka Elżbieta (40 km.)
———————————————————————————————————

Dzień    V – 01 maja
Trasa W: Ostrowiec Św. – Wymysłów – Janik – Podlubienik – Sadłowizna – Staw Kunowski – Nietulisko – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

01/052. 052 Banaczek Kazimierz
02/053. 053 Czajka Bogdan
03/054. 054 Kotwica Zbigniew
04/055. 055 Kral Dariusz
05/056. 056 Przybytniewska Barbara
06/057. 057 Rolska Anna
07/058. 058 Soja Marzena
08/059. 059 Wilczyński Kazimierz
——————————————————————————————————————————

Dzień    VI – 11 maja
Trasa W: Ostrowiec Św. – Świrna – Śnieżkowice – Boksyce – Jeżów – Witosławice – Czerwona
Góra – Poręba – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 58 km.

01/060. 060 Banaczek Kaximierz
02/061. 061 Kopała Konrad
03/062. 062 Kotwica Zbigniew
04/063. 063 Kral Dariusz
05/064. 064 Król Małgorzata
06/065. 065 Kuryga Marek
07/066. 066 Przybytniewska Barbara
08/067. 067 Skrok Waldemar
09/068. 068 Uchańska Jadwiga
10/069. 069 Uchański Wojciech
11/070. 070 Wilczyński Kazimierz
———————————————————————————————————

Dzień    VII – 18 maja
Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Przyborów – Piaski Brzóstowskie – „Topiołki” – Borownia –
Podgrodzie – Ćmielów – Brzóstowa – Drzonkowice – Grocholice – Wszechświęte – Jacentów – Gromadzice – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

01/071. 071 Banaczek Kazimierz
02/072. 072 Janik Hanna (20 km.)
03/073. 073 Janik Stanisław
04/074. 074 Krajewska Bożena
05/075. 075 Krajewski Józef
06/076. 076 Kral Dariusz
07/077. 077 Krawętkowski Tadeusz
08/078. 078 Przybytniewska Barbara
09/079. 079 Skrok Waldemar
10/080. 080 Tworzewska Lidia
11/081. 081 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    VIII – 22 maja
Trasa W: Ostrowiec Św. – Sarnówek – Borcuchy – Bałtów – Michałów – Okół – Potoczek –
Pętkowice – Podgórze – Ruda Kościelna – Denków – Ostrowiec Św. ~ 60 km.

01/082. 082 Skrok Waldemar
02/083. 083 Uchańska Jadwiga
03/084. 084 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    IX – 25 maja
Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Jędrzejów – Bogusławice – Opatów – Zochcinek – Zochcin –
Sadowie – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

01/085. 085 Banaczek Kazimierz
02/086. 086 Durys Teresa
03/087. 087 Kotwica Zbigniew
04/088. 088 Kral Dariusz
05/089. 089 Kryczka-Kotwica Małgorzata
06/090. 090 Kuryga Marek
07/091. 091 Pastuszka Wiesław
08/092. 092 Przybytniewska Barbara
09/093. 093 Tworzewska Lidia
———————————————————————————————————

Dzień    X – 01 czerwca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Gutwin – Sarnówek – Olechów – Eugeniów – Bałtów – Skarbka –
Lemierze – Podgórze – Ruda Kościelna – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie – Przyborów – Denków – Ostrowiec Św. ~ 74 km.

01/094. 094 Banaczek Kazimierz
02/095. 095 Czajka Bogdan
03/096. 096 Durys Teresa
04/097. 097 Ginter Juliusz (50 km.)
05/098. 098 Kotwica Zbigniew
06/099. 099 Kral Dariusz
07/100. 100 Krawętkowski Tadeusz
08/101. 101 Król Małgorzata
09/102. 102 Pawlik Zbigniew (12 km.)
10/103. 103 Przybytniewska Barbara
11/104. 104 Rolska Anna
12/105. 105 Soja Marzena
13/106. 106 Sosnowska-Zaremba Renata (12 km.)
14/107. 107 Sójka Marta (12 km.)
15/108. 108 Tworzewska Lidia
16/109. 109 Zaremba Rafał (12 km.)
17/110. 110 Zaremba Wojciech (12 km.)
———————————————————————————————————

Dzień    XI – 08 czerwca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Jelenia Góra – Bałtów – Michałów – Okół – Potoczek – Tarłów –
Gliniany – Śródborze – Borownia – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie – Przyborów – Denków – Ostrowiec Św. ~ 78 km.

01/111. 111 Banaczek Kazimierz
02/112. 112 Czajka Bogdan
03/113. 113 Durys Teresa
04/114. 114 Kotwica Zbigniew
05/115. 115 Kral Dariusz
06/116. 116 Krawętkowski Tadeusz
07/117. 117 Przybytniewska Barbara
08/118. 118 Rolska Anna
09/119. 119 Sadrak Krystyna
10/120. 120 Sadrak Wenancjusz
11/121. 121 Soja Marzena (40 km.)
12/122. 122 Tworzewska Lidia
13/123. 123 Uchanska Jadwiga
14/124. 124 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XII – 14 czerwca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Nowa Dębowa Wola – Jeleniec – Kaplica – Bór Kunowski – Tatry –
Brody – Kałków – Doły Biskupie – „Witulin” – Nietulisko Duże – Nietulisko Małe – Kunów – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 73 km.

01/125. 125 Durys Teresa
02/126. 126 Kotwica Zbigniew
03/127. 127 Kral Dariusz
04/128. 128 Krawętkowski Tadeusz
05/129. 129 Teresinski Longin
06/130. 130 Uchańska Jadwiga
07/131. 131 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XIII – 15 czerwca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Bodzechów – Goździelin – Grocholice – Małoszyce – Kornacice –
Sadowie – Gromadzice – Jędrzejowice – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 54 km.

01/132. 132 Banaczek Kazimierz
02/133. 133 Kotwica Zbigniew (45 km.)
03/134. 134 Kral Dariusz (45 km.)
04/135. 135 Krawętkowski Tadeusz
05/136. 136 Król Małgorzata
06/137. 137 Kryczka-Kotwica Małgorzata (45 km.)
07/138. 138 Przybytniewska Barbara
08/139. 139 Sadrak Krystyna (45 km.)
09/140. 140 Sadrak Wenancjusz (45 km.)
10/141. 141 Skrok Waldemar
11/142. 142 Uchańska Jadwiga (45 km.)
12/143. 143 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XIV – 22 czerwca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Świrna – Jędrzejowice – Szwarszowice – Momina – Garbacz – Jeżów – Nagorzyce – Mirogonowice – Wronów – Skoszyn – Jeleniów – Piórków – Nieskórzów Nowy – Baćkowice – Nieskórzów Mały – Podlesie – Witosławice – Janowice – Momina –  Kosowice – Jędrzejowice – Ostrowiec Św. ~ 70 km.

01/144. 144 Kopała Konrad
02/145. 145 Kotwica Zbigniew
03/146. 146 Król Małgorzata
04/147. 147 Przybytniewska Barbara
05/148. 148 Skrok Waldemar
06/149. 149 Tworzewska Lidia
07/150. 150 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XV – 29 czerwca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Ćmielów – Trębanów – Małoszyce – Grocholice – Rzuchów – Poręba – Szewna – Częstocice – Chmielów – Kunów – Janik – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 58 km.

01/151. 151 Banaczek Kazimierz (35 km.)
02/152. 152 Durys Teresa (38 km.)
03/153. 153 Krawętkowski Tadeusz
04/154. 154 Przybytniewska Barbara
05/155. 155 Syc Zbigniew
———————————————————————————————————

Dzień    XVI – 06 lipca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Sarnówek – Borcuchy – Bałtów – Lemierze – Ulów – Pętkowice –
Okół – Michałów – Zapusta – Sienno – Tarnówek – Karolów – Jeleniec – Ostrowiec Św. ~ 74 km.

01/156. 156 Banaczek Kazimierz
02/157. 157 Chrzanowski Leszek
03/158. 158 Chrzanowska Lucyna
04/159. 159 Ginter Juliusz
05/160. 160 Kotwica Zbigniew
06/161. 161 Krawętkowski Tadeusz
07/162. 162 Król Małgorzata
08/163. 163 Przybytniewska Barbara
09/164. 164 Sadrak Krystyna
10/165. 165 Sadrak Wenancjusz
11/166. 166 Skrok Waldemar
12/167. 167 Syc Krystian
13/168. 168 Syc Zbigniew
14/169. 169 Tworzewska Lidia
15/170. 170 Uchańska Jadwiga
16/171. 171 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XVII – 13 lipca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Boksycka – Serwitut Sławęcki – Janik Poręby – Kunów PKP –
Nietulisko Fabryczne – Doły Biskupie – Kałków – Dąbrowa – Styków – Brody – Bór Kunowski – Wymysłów – Ostrowiec Św. ~ 62 km.

01/172. 172 Banaczek Kazimierz
02/173. 173 Chrzanowska Lucyna
03/174. 174 Chrzanowski Leszek
04/175. 175 Durys Teresa
05/176. 176 Gaik Irena
06/177. 177 Kotwica Zbigniew
07/178. 178 Krawętkowski Tadeusz
08/179. 179 Przybytniewska Barbara
09/180. 180 Skrok Waldemar
10/181. 181 Tworzewska Lidia
11/182. 182 Uchańska Jadwiga
12/183. 183 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XVIII – 17 lipca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Ćhmielów – Kunów – Nietulisko – Doły Biskupie – Kałków – Doły
Biskupie – Nietulisko – Kunów – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 85 km.

01/184. 184 Krawętkowski Tadeusz
02/185. 185 Uchańska Jadwiga (65 km.)
03/186. 186 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XIX – 18 lipca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Sudół – Krzemionki – Boria – Stoki – Ruda Kościelna – Ćmielów – Krzczonowice – Trębanów – Podole – Lipowa – Opatów – Różal – Bogusławice – Gocholice – Bodzechów – Ostrowiec Św. ~ 72 km.

01/187. 187 Krawętkowski Tadeusz
02/188. 188 Uchańska Jadwiga
03/189. 189 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XX – 20 lipca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Ćmielów – Skała – Podgrodzie – Borownia – Stoki – Podgórze – Lemierze – Bałtów – Sienno – Sarnówek – Ostrowiec Św. ~68 km.

01/190. 190 Kotwica Zbigniew (44 km.)
02/191. 191 Krawętkowski Tadeusz
03/192. 192 Kusiak Angelika
04/193. 193 Kusiak Dawid
05/194. 194 Przybytniewska Barbara
06/195. 195 Skrok Waldemar
07/196. 196 Tworzewska Lidia
08/197. 197 Uchańska Jadwiga
09/198. 198 Uchański Wojciech
10/199. 199 Zugaj Aleksandra
———————————————————————————————————

Dzień    XXI – 27 lipca
Trasa W: Ostrowiec Św. – Bałtów – Pętkowice – Tarłów – Dorotka – Sulejów – Wesołówka –
Julianów – Cegielnia – Wólka Lipowa – Brzozowa – Teofilów – Wiktoryn –  Podgórze – Stoki – Ruda Kościelna – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie – Przyborów – Denków – Ostrowiec Św. ~ 100 km.

01/200. 200 Banaczek Kazimierz
02/201. 201 Kotwica Zbigniew
03/202. 202 Krawętkowski Tadeusz
04/203. 203 Skrok Waldemar
05/204. 204 Uchanska Jadwiga
06/205. 205 Uchański Wojciech
07/206. 206 Wesołowska Agnieszka
08/207. 207 Wesołowski Jan
09/208. 208 Wilczyński Kazimierz
———————————————————————————————————

Dzień    XXII – 03 sierpnia
Trasa W: Ostrowiec Św. – Miłkowska Karczma – Kaplica – Piotrowe Pole – Błaziny – Budki
Sieradzkie – Iłża – Pakosław – Gaworzyna – Krzyżanowice – Iłża – Piłatka – Prędocin – Rzeczniów – Sienno – Sarnówek – Ostrowiec Św. ~ 96 km.

01/209. 209 Bielańska Henryka
02/210. 210 Bielański Zbigniew
03/211. 211 Durys Teresa
04/212. 212 Janik Stanisław
05/213. 213 Kotwica Zbigniew
06/214. 214 Krawętkowski Tadeusz
07/215. 215 Król Małgorzata
08/216. 216 Tworzewska Lidia
09/217. 217 Uchański Wojciech
10/218. 218 Wesołowska Agnieszka
11/219. 219 Wesołowski Jan
12/220. 220 Wilczyński Kazimierz
———————————————————————————————————

Dzień    XXIII – 10 sierpnia
Trasa W: Ostrowiec Św. – Przyborów – Sowia Góra – Czarna Glina – Borownia – Śródborze –
Julianów – Mikułowice – Wojciechowice – Przeuszyn – Rosochy – Ptkanów – Podole – Małoszyce – Wszechświęte – Obręczna – Jacentów – Rzuchów – Miłków – Jędrzejów – Ostrowiec Św. ~ 76 km.

01/221. 221 Banaczek Kazimierz
02/222. 222 Kotwica Zbigniew
03/223. 223 Krawętkowski Tadeusz
04/224. 224 Król Małgorzata
05/225. 225 Uchański Wojciech
06/226. 226 Wilczyński Kazimierz
———————————————————————————————————

Dzień    XXIV – 15 sierpnia
Trasa R: Ostrowiec Św. – Gromadzice – Jacentów – Sadowie – Zochcin – Łężyce – Bukowiany –
Michałów – Truskolasy – Janowice – Nagorzyce – Mirogonowice – Sarnia Zwola – Grzegorzowice – Podchełmie – Nowa Słupia ~ 53 km.

01/227. 001 Karcz Kazimierz
02/228. 002 Kotwica Zbigniew
03/229. 003 Krawętkowski Tadeusz
04/230. 004 Król Małgorzata
05/231. 005 Kryczka-Kotwica Małgorzata
06/232. 006 Uchańska Jadwiga
07/233. 007 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XXV – 16 sierpnia
Trasa R: Nowa Słupia – Trzcianka – Bartoszowiny – Lechów – Zarzecze – Makoszyn – Bieliny –
Porąbki – Święta Katarzyna – Bodzentyn – Celiny – Wola Szczygiełkowa – Dębno – Jeziorko – Mirocice – Baszowice – Nowa Słupia ~ 61 km.

01/234. 008 Karcz Kazimierz
02/235. 009 Kotwica Zbigniew
03/236. 010 Krawętkowski Tadeusz
04/237. 011 Król Małgorzata
05/238. 012 Kryczka-Kotwica Małgorzata
06/239. 013 Uchanska Jadwiga
07/240. 014 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XXVI – 17 sierpnia
Trasa R: Nowa Słupia – Baszowice – Rudki – Serwis – Cząstków – Włochy – Wieloborowice
– Boleszyn – Kotarszyn – „Wióry” – Nietulisko Duże – Nietulisko Małe – Kunów – Udziców – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 51 km.
Trasa W: Ostrowiec Św. – – Ostrowiec Św. ~ 51 km.

01/241. 015 Karcz Kazimierz
02/242. 016 Kotwica Zbigniew
03/243. 017 Krawętkowski Tadeusz
04/244. 018 Król Małgorzata
05/245. 019 Kryczka-Kotwica Małgorzata
06/246. 227 Kusiak Angelika
07/247. 228 Skrok Waldemar
08/248. 020 Uchańska Jadwiga
09/249. 021 Uchański Wojciech
10/250. 229 Zugaj Aleksandra
———————————————————————————————————

Dzień    XXVII – 24 sierpnia
Trasa W: Ostrowiec Św. – Świrna – Mychów – Piotrów – Boleszyn – Skały – Grzegorzowice –
Pokrzywianka – Cząstków – Nieczulice – Chybice – Ambrożów – Pokrzywnica – Zbrza – Pawłów – Dąbrowa – Kałków – „Wióry” – Doły Biskupie – Nietulisko – Kunów – Udziców – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 75 km.

01/251. 230 Banaczek Kazimierz
02/252. 231 Krawętkowski Tadeusz
03/253. 232 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XXVIII – 31 sierpnia
Trasa W: Ostrowiec Św. – Przyborów – „Topiołki” – Ćmielów – Jastków – Buszkowice – Przeuszyn – Ptkanów – Opatów – Truskolasy – Janowice – Garbacz – Stryczowice – Momina – Sławęcice – Mychów – Świrna – Ostrowiec Św. ~ 74 km.

01/254. 233 Karcz Kazimierz
02/255. 234 Kotwica Zbigniew
03/256. 235 Krawętkowski Tadeusz
04/257. 236 Kryczka-Kotwica Małgorzata
05/258. 237 Skrok Waldemar
06/259. 238 Teresiński Longin
07/260. 239 Tworzewska Lidia
08/261. 240 Uchańska Jadwiga
09/262. 241 Uchański Wojciech
10/263. 242 Wesołowska Agnieszka
11/264. 243 Wesołowski Jan
———————————————————————————————————

Dzień    XXIX – 07 września
Trasa W: Ostrowiec Św. – Sadowski Las – Ruszków – Biskupice – Łężyce – Gołoszyce –
Modliborzyce – Rudki – Planta – Ujazd – Czernikow – Opatów – Bogusławice – Grocholice – Bodzechów – Ostrowiec Św. ~ 86 km.

01/265. 244 Banaczek Kazimierz
02/266. 245 Tworzewska Lidia
03/267. 246 Uchańska Jadwiga
04/268. 247 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XXX – 14 września
Trasa W: Ostrowiec Św. – Sudół – Krzemionki – Czarna Glina – Brzóstowa – Bodzechów –
Rzuchów – Momina – Boksyce – Waśniów – Pękosławice – Nosów – Małe Jodło – Zagaje – Prawęcin – „Witulin” – Nietulisko – Kunów – Udziców – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 80 km.

01/269. 248 Karcz Kazimierz
02/270. 249 Karpiński Krzysztof
03/271. 250 Marczyński Marcin
04/272. 251 Mazur Wiesław
05/273. 252 Pawlik Zbigniew
06/274. 253 Skrok Waldemar
07/275. 254 Tworzewska Lidia
08/276. 255 Uchańska Jadwiga
09/277. 256 Uchański Wojciech
10/278. 257 Wesołowska Agnieszka
11/279. 258 Wesołowski Jan
———————————————————————————————————

Dzień    XXXI – 28 września
Trasa W: Ostrowiec Św. – Bodzechów – Bogusławice – Różal – Opatów – Okalina – Włostów
– Karwów – Nikisiałka Mała – Nikisiałka Duża – Gierczyce – Kaliszany – Marianów – Buszkowice – Jastków – Ćmielów – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie – Przyborów – Ostrowiec Św. ~ 73 km.

01/280. 259 Ginter Juliusz
02/281. 260 Karpinski Krzysztof
03/282. 261 Krawętkowski Tadeusz
04/283. 262 Król Małgorzata
05/284. 263 Leśkiewicz Cezary
06/285. 264 Skrok Waldemar
07/286. 265 Teresiński Longin
08/287. 266 Tworzewska Lidia
09/288. 267 Uchański Wojciech
10/289. 268 Wesołowski Jan
11/290. 269 Wilczyński Kazimierz
———————————————————————————————————

Dzień    XXXII – 12 października
Trasa W: Ostrowiec Św. – Wymysłów – Bór Kunowski – Połągiew – Brody – Ruda – Dziurów  Starachowice – Lipie – Zębiec – Kutery – Kaplica – Miłkowska Karczma – Ostrowiec Św. ~ 71 km.

01/291. 270 Czajka Bogdan
02/292. 271 Karpiński Krzysztof
03/293. 272 Kotwica Zbigniew
04/294. 273 Krawętkowski Tadeusz
05/295. 274 Marczyński Marcin
06/296. 275 Mazur Wiesław
07/297. 276 Skrok Waldemar
08/298. 277 Teresiński Longin
09/299. 278 Tworzewska Lidia
10/300. 279 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XXXIII – 19 października
Trasa W: Ostrowiec Św. – Przyborów – Czarna Glina – Ruda Kościelna – Skałecznica – Gliniany – Potok – Bronisławów – Łubów – Czachów – Lasocin – Ożarów – Śródborze – Borownia – Piaski Brzóstowskie – Ostrowiec Św. ~ 72 km.

01/301. 280 Ginter Juliusz
02/302. 281 Krawętkowski Tadeusz
03/303. 282 Moskalik Andrzej
04/304. 283 Uchańska Jadwiga
05/305. 284 Uchański Wojciech
06/306. 285 Wesołowski Jan
———————————————————————————————————

Dzień    XXXIV – 26 października
Trasa W: Ostrowiec Św. – Gutwin – Jelenia Góra – Krzemionki – Przyborów – Bodzechów –
Denkówek – Jędrzejów – Poręba – Szewna – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 41 km.

01/307. 286 Banaczek Kazimierz (31 km.)
02/308. 287 Czajka Bogdan
03/309. 288 Ginter Juliusz
04/310. 289 Janik Hanna (15 km.)
05/311. 290 Janik Stanisław (15 km.)
06/312. 291 Karcz Kazimierz (33 km.)
07/313. 292 Karpiński Krzysztof
08/314. 293 Król Małgorzata
09/315. 294 Marczyński Marcin
10/316. 295 Tworzewska Lidia
11/317. 296 Uchańska Jadwiga
12/318. 297 Uchański Wojciech
———————————————————————————————————

Dzień    XXXV – 09 listopada
Trasa W: Ostrowiec Św. – Goździelin – Rzuchów – Jacentów – Sadowie – Mirogonowice –
Waśniów – Piotrów – Bukowie – Kunów – Chmielów – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

01/319. 298 Banaczek Kazimierz
02/320. 299 Czajka Bogdan
03/321. 300 Krawętkowski Tadeusz
04/322. 301 Mazur Wiesław
05/323. 302 Przybytniewska Barbara
06/324. 303 Skrok Waldemar
07/325. 304 Tworzewska Lidia
08/326. 305 Wesołowski Jan
———————————————————————————————————

Dzień    XXXVI – 11 listopada
Trasa W: Ostrowiec Św. – Magonie – Boria – Wiktoryn – Brzozowa – Kozłówek – Tarłów –
Wólka Tarłowska – Kruków – Brzozowa – Potok – Gliniany – Wojciechówka – Borownia – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie – Przyborów – Wólka Bodzechowska – Ostrowiec Św. ~ 75 km.

01/327. 306 Karcz Kazimierz
02/328. 307 Karpiński Krzysztof
03/329. 308 Kotwica Zbigniew
04/330. 309 Krawętkowski Tadeusz
05/331. 310 Przybytniewska Barbara
06/332. 311 Tworzewska Lidia
07/333. 312 Wesołowska Agnieszka
08/334. 313 Wesołowski Jan
============================================================