„ A czy znasz ty, bracie młody, twoje ziemie, twoje wody?
Z czego słyną, kiedy giną, w jakim kraju i dunaju?
I czy znasz ty bracie młody, twojej ziemi bujne płody,
Twe kurhany i mogiły, i twe dzieje, co się ścmiły?”
z „Pieśń ziemi naszej” Wincentego Pola 1835

SEZON 2007

 

Statystyka <<<<<<<<<<<<<<<< Lista uczestników i trasy >>>>>>>>>>>>>>>> Osiągnięcia

Dzień I – 01 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Gutwin – Szlak Czerwony im. Mieczysława Radwana – Denków –

Szewna – Częstocice – Kolonia Robotnicza – Gutwin – Ostrowiec Św. ~ 33 km.

 

01/001. 001 Borowiec Damian

02/002. 002 Konrad Kopała

03/003. 003 Kotwica Zbigniew

04/004. 004 Krawętkowski Tadeusz

05/005. 005 Krzakowski Adam

06/006. 006 M…….. Patryk

07/007. 007 Rolska Anna

08/008. 008 Sadrak Krystyna

09/009. 009 Sadrak Wenencjusz

10/010. 010 Skrok Waldemar

11/011. 011 Soja Marzena

12/012. 012 Teresiński Longin

13/013. 013 Uchańska Jadwiga

14/014. 014 Uchański Wojciech

15/015. 015 Zarzycki Stefan

———————————————————————————————-

Dzień II – 15 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Romanów – Chmielów – Kunów – Gromadzice – Rzuchów – Jacentów

Obręczna – Wszechświęte – Grocholice – Drzenkowice – Brzóstowa – Bodzechów –

Ostrowiec Św. ~ 52 km.

 

 

01/016. 016 Banaczek Kazimierz (35 km.)

02/017. 017 Borek Bożena (35 km.)

03/018. 018 Kopała Konrad

04/019. 019 Kostkowski Rafał

05/020. 020 Krawętkowski Tadeusz

06/021. 021 Krzakowski Adam (35 km.)

07/022. 022 Kucharski Krzysztof (35 km.)

08/023. 023 Majdak Sandra (35 km.)

09/024. 024 Moskalik Andrzej

10/025. 025 Rolska Anna

11/026. 026 Sadrak Krystyna (35 km.)

12/027. 027 Sadrak Wenancjusz (35 km.)

13/028. 028 Skrok Waldemar

14/029. 029 Uchańska Jadwiga

15/030. 030 Uchański Wojciech

 

———————————————————————————————-

Dzień III – 22 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Denków – Przyborów – Piaski Brzustowskie – Czarna Glina –

Krzemionki – Nowa Dębowa Wola – Miłkowska Karczma – Ostrowiec Św. ~ 43 km.

 

 

01/031. 031 Banaszek Kazimierz

02/032. 032 Krawętkowski Tadeusz

03/033. 033 Krzakowski Adam

04/034. 034 Moskalik Andrzej

05/035. 035 Moskalik Marzena

06/036. 036 Sadrak Wenencjusz

07/037. 037 Skrok Waldemar

08/038. 038 Soja Marzena

09/039. 039 Teresiński Longin

———————————————————————————————-

 

Dzień IV – 29 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Janik – Sadłowizna – Podlubienik – Nietulisko Małe – Kunów – Biechów

– Świrna – Częstocice – Ostrowiec Św. ~ 41 km.

 

 

01/040. 040 Chenke Kazimierz

02/041. 041 Ginter Juliusz

03/042. 042 Kostkowski Rafał

04/043. 043 Kotwica Zbigniew

05/044. 044 Krawętkowski Tadeusz

06/045. 045 Krzakowski Adam

07/046. 046 Kucharski Krzysztof

08/047. 047 Moskalik Andrzej

09/048. 048 Moskalik Marzena

10/049. 049 Pora Jolanta

11/050. 050 Rolska Anna

12/051. 051 Sadrak Wenencjusz

13/052. 052 Sałapa Teresa

14/053. 053 Soja Marzena

15/054. 054 Teresiński Longin

16/055. 055 Uchańska Jadwiga

17/056. 056 Uchański Wojciech

18/057. 057 Zawadzka Elżbieta

 

———————————————————————————————-

Dzień V – 01 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Bałtów – Lemierze – Ulów – Wólka Pętkowska – Pętkowice – Skarbka –

Bałtów – Ostrowiec Św. ~ 53 km.

 

 

01/058. 058 Jurys Ligia

02/059. 059 Kostkowski Karol

03/060. 060 Kostkowski Rafał

04/061. 061 Krzakowski Adam

05/062. 062 Kucharski Krzysztof

06/063. 063 Mazur Marcin

07/064. 064 Pałkiewicz W

08/065. 065 Pawlik Zbigniew

09/066. 066 Sadrak Krystyna

10/067. 067 Sadrak Wenancjusz

11/068. 068 Tąporowska Agata

12/069. 069 Tąporowski Karol

 

———————————————————————————————-

Dzień VI – 03 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Boria – Teofilów – Gliniany – Śródborze – Borownia – Czarna Glina –

Ostrowiec Św. ~ 60 km.

 

 

01/070 070 …. Barbara

02/071 071 Karolik Aleksandra

03/072 072 Kotwica Zbigniew

04/073 073 Krajewska Bożena

05/074 074 Krajewski Józef

06/075 075 Krzakowski Adam

07/076 076 Kucharski Krzysztof

08/077 077 Sadrak Krystyna

09/078 078 Sadrak Wenancjusz

10/079 079 Soja Marzena

11/080 080 Tąporowska Agata

12/081 081 Tąporowska Joanna

13/082 082 Teresiński Longin

14/083 083 Uchańska Jadwiga

15/084 084 Uchański Wojciech

16/085 085 Wojda Rafał

———————————————————————————————-

 

Dzień VII – 06 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Szewna – Gromadzice – Jacentów – Sadowie – Jacentów –

Gromadzice – Ostrowiec Św. ~ 30 km.

 

 

01/086 086 Ginter Juliusz

02/087 087 Kotwica Zbigniew

03/088 088 Krawętkowski Tadeusz

04/089 089 Teresiński Longin

05/090 090 Uchańska Jadwiga

06/091 091 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień VIII – 13 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Miłkowska Karczma – Kaplica – Błaziny – Iłża – Grabowiec – Kaplica –

Ostrowiec Św. ~ 76 km.

 

 

01/092 092 Kotwica Zbigniew

02/093 093 Krawętkowski Tadeusz

03/094 094 Moskalik Andrzej (35 km.)

04/095 095 Moskalik Marzena (35 km.)

05/096 096 Sadrak Krystyna

06/097 097 Sadrak Wenencjusz

07/098 098 Skrok Waldemar

08/099 099 Soja Marzena

09/100 100 Tąporowska Agata

10/101 101 Uchańska Jadwiga

11/102 102 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień IX – 20 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Gromadzice – Jacentów – Bogusławice – Ptkanów – Rosochy –

Przeuszyn – Mierzanowice – Wojciechowice – Mikułowice – Julianów – Śródborze –

Borownia – Podgrodzie – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie – Przyborów – Denków –

Ostrowiec Św. ~ 70 km.

 

01/103. 103 Banaszek Kazimierz

02/104. 104 Ginter Juliusz

03/105. 105 Karcz Kazimierz

04/106. 106 Kotwica Zbigniew

05/107. 107 Krawętkowski Tadeusz

06/108. 108 Kryczka-Kotwica Małgorzata

07/109. 109 Łebek Marian

08/110. 110 Rolska Anna

09/111. 111 Skrok Waldemar

10/112. 112 Soja Marzena

11/113. 113 Uchańska Jadwiga

12/114. 114 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień X – 27 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. – Gromadzice – Sadowski Las – Ruszków – Niemienice – Biskupice –

Łężyce – Gołoszyce – Modliborzyce – Rudniki – Planta – Ujazd – Planta – Rudniki –

Modliborzyce – Gołoszyce – Niemienice – Gromadzice – Ostrowiec Św. ~ 87 km.

 

01/115. 115 Banaszek Kazimierz

02/116. 116 Czajka Bogdan

03/117. 117 Karcz Kazimierz

04/118. 118 Kostkowski Rafał

05/119. 119 Krawętkowski Tadeusz

06/120. 120 Pora Jolanta (30 km.)

07/121. 121 Rolska Anna

08/122. 122 Skrok Waldemar

09/123. 123 Soja Marzena

10/124. 124 Sadrak Krystyna (50 km.)

11/125. 125 Sadrak Wenencjusz (50 km.)

12/126. 126 Zawadzka Elżbieta (30 km.)

———————————————————————————————-

 

Dzień XI – 07 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Bór Kunowski – Brody – Adamów – Starachowice – Lipie – Kutery –

Kaplica – Miłkowska Karczma – Ostrowiec Św. ~ 75 km.

 

01/127. 127 Czajka Bogdan

02/128. 128 Krawętkowski Tadeusz

03/129. 129 Moskalik Andrzej (30 km.)

04/130. 130 Moskalik Marzena (30 km.)

05/131. 131 Rolska Anna

06/132. 132 Sadrak Wenancjusz

07/133. 133 Soja Marzena

08/134. 134 Uchańska Jadwiga

09/135. 135 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XII – 17 czerwca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Świrna – Mychów – Kolonia Biechów – Nosów – Boleszyn – Czażów –

Skały – Grzegorzowice – Pokrzywianka Górna – Cząstków – Nieczulice – Chybice – Ambrożów –

Pawłów – Dąbrowa – Kałków – „Wióry” – „Witulin” – Nietulisko Duże – Nietulisko Małe – Kunów –

Udziców – Chmielów – Romanów – Ostrowiec Św. ~ 73 km.

 

01/136. 136 Banaszek Kazimierz

02/137. 137 Czajka Bogdan

03/138. 138 Kostkowski Rafał

04/139. 139 Kotwica Zbigniew

05/140. 140 Krawętkowski Tadeusz

06/141. 141 Rolska Anna

07/142. 142 Sadrak Wenancjusz

08/143. 143 Skrok Waldemar

09/144. 144 Soja Marzena

10/145. 145 Tworzewska Lidia

11/146. 146 Uchańska Jadwiga

12/147. 147 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XIII – 23 czerwca

Trasa R: Ostrowiec Św. – Wymysłów – Kunów – Prawęcin – Doły Biskupie – „Witulin” – Kałków –

Godów – Rzepin – Radkowice – Sieradowicki Park Krajobrazowy – „Lubianka” ~ 49 km.

 

01/148. 001 Karcz Kazimierz

02/149. 002 Krawętkowski Tadeusz

03/150. 003 Uchańska Jadwiga

04/151. 004 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XIV – 24 czerwca

Trasa R: „Lubianka” – Starachowice – Michałów – Dziurów – Ruda – Brody – Połągiew – Staw

Kunowski – Kunów – Janik Poręby – Boksycka – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

Trasa W: Ostrowiec Św. – Piaski Brzóstowskie – „Topiołki” – Ćmielów – Podgrodzie – Boria –

Podgórze – Ulów – Wólka Pętkowska – Bałtów – Wólka Bałtowska – Eugeniów – Sarnówek – Ostrowiec Św. ~ 70 km.

 

01/152. 148 Czajka Bogdan

02/153. 005 Karcz Kazimierz

03/154. 149 Kotwica Zbigniew

04/155. 006 Krawętkowski Tadeusz

05/156. 150 Rolska Anna

06/157. 151 Tworzewska Lidia

07/158. 007 Uchańska Jadwiga

08/159. 008 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XV – 01 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Ćmielów – Jastków – Przeuszyn – Rosochy – Lipowa – Opatów –

Janowice – Momina – Mychów – Ostrowiec Św. ~ 70 km.

 

01/160. 152 Banaszek Kazimierz

02/161. 153 Bzymek Andrzej

03/162. 154 Bzymek Lidia

04/163. 155 Ginter Juliusz

05/164. 156 Kotwica Zbigniew

06/165. 157 Krajewska Bożena

07/166. 158 Krajewski Józef

08/167. 159 Krawętkowski Tadeusz

09/168. 160 Moskalik Andrzej (32 km.)

10/169. 161 Przybytniewska Barbara

11/170. 162 Rolska Anna

12/171. 163 Tworzewska Lidia

———————————————————————————————-

 

Dzień XVI – 08 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Kolonia Miłkowska – Wymysłów – Kolonia Janik – Kunów – Chocimów –

Piotrów – Waśniów – Zajączkowice – Boksyce – Momina – Stryczowice – Ruszkowiec – Sadowie –

Jacentów – Gromadzice – Szewna – Ostrowiec Św. ~ 67 km.

 

01/172. 164 Banaszek Kazimierz

02/173. 165 Bzymek Andrzej

03/174. 166 Bzymek Lidia

04/175. 167 Krajewska Bożena

05/176. 168 Krajewski Józef

06/177. 169 Krawętkowski Tadeusz

07/178. 170 Krzakowski Adam

08/179. 171 Łukaszewski Zbigniew

09/180. 172 Przybytniewska Barbara

10/181. 173 Skrok Waldemar

11/182. 174 Szymańska Krystyna

12/183. 175 Teresiński Longin

13/184. 176 Uchańska Jadwiga

14/185. 177 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XVII – 15 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Bodzechów – Grocholice – Małoszyce – Ptkanów – Rosochy –

Przeuszyn – Mierzanowice – Wojciechowice – Bidziny – Wlonice – Przybysławice – Śmiłów –

Jankowice – Janowice – Ożarów – Śródborze – Borownia – „Topiołki” – Piaski Brzóstowskie –

Przyborów – Ostrowiec Św. ~ 83 km.

 

01/186. 178 Banaczek Kazimierz

02/187. 179 Ciepliński Karol

03/188. 180 Dunin-Borkowski Stanisław

04/189. 181 Jasiak Wojciech

05/190. 182 Kotwica Zbigniew

06/191. 183 Krawętkowski Tadeusz

07/192. 184 Kulikiewicz Paweł

08/193. 185 Pacelt Zbigniew

09/194. 186 Przybytniewska Barbara

10/195. 187 Rolska Anna

11/196. 188 Skrok Waldemar

12/197. 189 Soja Marzena

13/198. 190 Tworzewska Lidia

14/199. 191 Uchański Wojciech

15/200. 192 Wilczyński Kazimierz

———————————————————————————————-

 

Dzień XVIII – 22 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Romanów – Chmielów – Udziców – Kunów – Nietulisko – „Wióry” –

Kałków – Krynki – Ruda – Michałów – Starachowice – Mostki – Parszów – Majków –

Skarżysko Kamienna PKP ~ 72 km.

 

01/201. 193 Czajka Bogdan

02/202. 194 Kotwica Zbigniew

03/203. 195 Krawętkowski Tadeusz

04/204. 196 Krzakowski Adam

05/205. 197 Przybytniewska Barbara

06/206. 198 Rolska Anna

07/207. 199 Skrok Waldemar

08/208. 200 Soja Marzena

09/209. 201 Tworzewska Lidia

10/210. 202 Uchańska Jadwiga

11/211. 203 Uchański Wojciech

12/212. 204 Wilczyński Kazimierz

———————————————————————————————-

 

Dzień XIX – 29 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. – Nowa Dębowa Wola – Sarnówek – Eugeniów – Borcuchy – Bałtów

– Pętkowice – Potoczek – Tarłów – Cegielnia – Czachów – Ożarów – Gliniany – Teofilów – Wiktoryn –

Podgórze – Stoki Stare – Ruda Kościelna – Przyborów – Denków –

Ostrowiec Św. ~ 94 km.

 

01/213. 205 Banaczek Kazimierz

02/214. 206 Kotwica Zbigniew

03/215. 207 Krawętkowski Tadeusz

04/216. 208 Kryczka-Kotwica Małgorzata

05/217. 209 Krzakowski Adam

06/218. 210 Moskalik Andrzej

07/219. 211 Przybytniewska Barbara

08/220. 212 Soja Marzena

09/221. 213 Tworzewska Lidia

10/222. 214 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XX – 05 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Przyborów – Borownia – Ożarów – Czachów – Lasocin – Dębno – Linów –

Piotrowice – Zawichost – Dziurów – Czyżów Szlachecki – Ożarów – Drygulec – Ćmielów –

Ostrowiec Św. ~ 104 km.

 

01/223. 215 Czajka Bogdan

02/224. 216 Kotwica Zbigniew

03/225. 217 Krawętkowski Tadeusz

04/226. 218 Teresiński Longin

05/227. 219 Tworzewska Lidia

———————————————————————————————-

 

Dzień XXI – 12 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Ćmielów – Skała – Podgrodzie – Borownia – Ruda Kościelna – Stoki

Podgórze – Lemierze – Bałtów – Sienno – Sarnówek – Ostrowiec Św. ~ 70 km.

 

01/228. 220 Banaczek Kazimierz

02/229. 221 Kotwica Zbigniew

03/230. 222 Krawętkowski Tadeusz

04/231. 223 Tworzewska Lidia

———————————————————————————————-

 

Dzień XXII – 15 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sarnówek – Olechów – Karolów – Tarnówek – Stara Wieś

Krzyżanówka – Grabowiec – Dubrawa – Rybiczyzna – Kotlarka – Błaziny Górne – Iłża – Kotlarka –

Koszary – Piotrowe Pole – Kaplica – Miłkowska Karczma – Ostrowiec Św. ~ 77 km.

 

01/232. 224 Banaczek Kazimierz

02/233. 225 Czajka Bogdan

03/234. 226 Kotwica Zbigniew

04/235. 227 Krawętkowski Tadeusz

05/236. 228 Sadrak Krystyna

06/237. 229 Sadrak Wenancjusz

07/238. 230 Tworzewska Lidia

———————————————————————————————-

 

Dzień XXIII – 19 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Świrna – Piotrów – Kotarszyn – Szeligi – Wieloborowice – Pokrzywnica

Bukówka – Pawłów – Dębowa – Kałków – Prawęcin – Ostrowiec Św. ~ 69 km.

 

01/239. 231 Czajka Bogdan

02/240. 232 Ginter Juliusz

03/241. 233 Kotwica Zbigniew

04/242. 234 Rolska Anna

05/243. 235 Sadrak Wenancjusz

06/244. 236 Tworzewska Lidia

———————————————————————————————-

 

Dzień XXIV – 26 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sienno – Rzeczniów – Grabowiec – Dubrawa – Borsuki –  Marcule –

Zębiec – Kutery – Kurzacze – Nowa Dębowa Wola – Ostrowiec Św. ~ 79 km.

 

01/245. 237 Banaczek Kazimierz

02/246. 238 Kotwica Zbigniew

03/247. 239 Krawętkowski Tadeusz

04/248. 240 Tworzewska Lidia

05/249. 241 Uchańska Jadwiga

06/250. 242 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XXV – 02 września

Trasa W: Ostrowiec Św. – Wymysłów – Janik – Kunów – Chocimów – Piotrów – Nosów – Boleszyn

Wymysłów – Wieloborowice – Czerwony Dół – Włochy – Nowy Cząstków – Sosnówka – Łomno –

Krajków – Grabków – Celiny – Bodzentyn – Tarczek – Świętomarz – Brzezie – Wawrzeńczyce –

Ambrożów – Wieloborowice – Czażów – Prusinowice – Szarotka – Garbacz – Momina – Kosowice  –

Jędrzejowice – Świrna – Ostrowiec Św. ~ 96 km.

 

01/251. 243 Banaczek Kazimierz

02/252. 244 Zbigniew

03/253. 245 Krawętkowski Tadeusz

04/254. 246 Sadrak Krystyna (72 km.)

05/255. 247 Sadrak Wenancjusz (72 km.)

06/256. 248 Tworzewska Lidia

07/257. 249 Uchańska Jadwiga

08/258. 250 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

 

Dzień XXVI – 23 września

Trasa W: Ostrowiec Św. – Szewna – Denkówek – Bodzechów – Brzóstowa – Ćmielów – Ruda

Kościelna – Wólka Bodzechowska – Denków – Ostrowiec Św. ~ 45 km.

 

01/259. 251 Ginter Juliusz

02/260. 252 Kotwica Zbigniew

03/261. 253 Krawętkowski Tadeusz

04/262. 254 Skrok Waldemar

05/263. 255 Syc Sebastian

06/264. 256 Syc Zbigniew

———————————————————————————————-

 

Dzień XXVII – 30 września

Trasa W: Ostrowiec Św. – Kaplica – Sarnówek Mały – Sarnówek – Bałtów – Zamoście – Lemierze

Podgórze – Stoki Duże – Ruda Kościelna – Czarna Glina – Wólka Bodzechowska – Denków –

Ostrowiec Św. ~ 64 km.

 

01/265. 257 Banaczek Kazimierz

02/266. 258 Ginter Juliusz

03/267. 259 Krawętkowski Tadeusz

04/268. 260 Syc Krystian

05/269. 261 Syc Sebastian

06/270. 262 Syc Zbigniew

07/271. 263 Tworzewska Lidia

08/272. 264 Uchańska Jadwiga

09/273. 265 Uchański Wojciech

———————————————————————————————-

Dzień XXVIII – 13 października

Trasa W: Ostrowiec Św. – Sienno – Bałtów – Maksymilianów – Sudół – Ostrowiec Św. ~ 50 km.

 

01/274. 266 Krawętkowski Tadeusz

02/275. 267 Syc Sebastian

03/276. 268 Syc Zbigniew

04/277. 269 Teresiński Longin

==================================================