„ A czy znasz ty, bracie młody, twoje ziemie, twoje wody?
Z czego słyną, kiedy giną, w jakim kraju i dunaju?
I czy znasz ty bracie młody, twojej ziemi bujne płody,
Twe kurhany i mogiły, i twe dzieje, co się ścmiły?”
z „Pieśń ziemi naszej” Wincentego Pola 1835

SEZON 2005

Statystyka <<<<<<<<<<<<<<<< Lista uczestników i trasy >>>>>>>>>>>>>>>> Osiągnięcia

Dzień I – 30 kwietnia

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 18 km.

 

01/001. 001 Ginter Juliusz

02/002. 002 Kołodziej Marzena

03/003. 003 Krzakowski Adam

04/004. 004 Kucharski Krzysztof

05.005. 005 Pawlik Zbigniew

06/006. 006 Pilarczyk Małgorzata

07/007. 007 Pilarczyk Zdzisław

08/008. 008 Rolska Anna

09/009. 009 Sójka Marta

10/010. 010 Tąporowska Agata

11/011. 011 Tąporowska Joanna

12/012. 012 Uchański Wojciech

———————————————————————————————

Dzień II – 28 maja

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 50 km.

 

01/013. 013 Kaźmierczyk Ewa

02/014. 014 Krawętkowski Tadeusz

03/015. 015 Skrok Waldemar

04/016. 016 Szczepanowska Anna

05/017. 017 Szczepanowska Tamara

———————————————————————————————

Dzień III – 02 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

 

01/018. 018 Krawętkowski Tadeusz

02/019. 019 Kryczka-Kotwica Małgorzata

03/020. 020 Uchański Wojciech

———————————————————————————————

Dzień IV – 30 lipca

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 63 km.

 

01/021. 021 Krawętkowski Tadeusz

———————————————————————————————

Dzień V – 21 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 58 km.

 

01/022. 022 Budkiewicz Malwina

02/023. 023 Ginter Juliusz

03/024. 024 Kotwica Zbigniew

04/025. 025 Krawętkowski Tadeusz

05/026. 026 Kryczka-Kotwica Małgorzata

06/027. 027 Krzakowski Adam

07/028. 028 Kuryga Małgorzata

08/029. 029 Pawlik Zbigniew

09/030. 030 Sójka Marta

10/031. 031 Szczepanowska Anna

11/032. 032 Szczepanowska Tamara

12/033. 033 Tąporowska Agata

13/034. 034 Tąporowska Joanna

14/035. 035 Tąporowska Małgorzata

15/036. 036 Tąporowski Karol

16/037. 037 Uchański Wojciech

———————————————————————————————

Dzień VI – 27 sierpnia

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 42 km.

 

01/038. 038 Kamiński Robert

02/039. 039 Karbowniczek Ludmiła

03/040. 040 Krawętkowski Tadeusz

04/041. 041 Rolska Anna

05/042. 042 Sitek Marek

06/043. 043 Sójka Marta

———————————————————————————————

Dzień VII – 04 września

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

 

01/044. 044 Dyk Stanisław

02/045. 045 Kral Dariusz

03/046. 046 Kral Kinga

04/047. 047 Kral Marzena

05/048. 048 Karbowniczek Ludmiła

06/049. 049 Kotwica Zbigniew

07/050. 050 Krawętkowski Tadeusz

08/051. 051 Kryczka-Kotwica Małgorzata

09/052. 052 Krzakowski Adam

10/053. 053 Lichota Piotr

11/054. 054 Pawlik Zbigniew

12/055. 055 Przepiórka Jadwiga

13/056. 056 Rolska Anna

14/057. 057 Skrok Waldemar

15/058. 058 Soja Marzena

16/059. 059 Starzomski Konrad

17/060. 060 Uchański Wojciech

———————————————————————————————

Dzień VIII – 09 października

Trasa W: Ostrowiec Św. –  – Ostrowiec Św. ~ 57 km.

 

01/061. 061 Dyk Stanisław

02/062. 062 Gawron Ryszard

03/063. 063 Ginter Juliusz

04/064. 064 Grabska Joanna

05/065. 065 Kral Dariusz

06/066. 066 Kral Kinga

07/067. 067 Kral Marzena

08/068. 068 Kotwica Zbigniew

09/069. 069 Krawętkowski Tadeusz

10/070. 070 Kryczka-Kotwica Małgorzata

11/071. 071 Pawlik Zbigniew

12/072. 072 Pietrzkiewicz Anita

13/073. 073 Skrok Waldemar

14/074. 074 Tąporowski Karol

15/075. 075 Tąporowski Zbigniew

16/076. 076 Uchański Wojciech