2014 Dzień 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Ilość  wyj Suma  km 6 kwi 13 kwi 27 kwi 1 maj 2 maj 3 maj 4 maj 10 maj 11 maj 18 maj 25 maj 1 cze 7 cze 8 cze 13 cze 14 cze 15 cze 19 cze 22 cze 28 cze 29 cze 6 lip 13 lip 20 lip 27 lip 3 sie 10 sie 15 sie 16 sie 17 sie 31 sie 6 wrz 7 wrz 13 wrz 14 wrz 21 wrz 26 wrz 28 wrz 5 paź 12 paź 19 paź 26 paź 9 lis 11 lis 16 lis
1 Kalinowski Michał   42 4208 23 63 85 98 102 123 53 72 85 91 71 85   104 88 116 95 101 105 104 164 117 147   113 187 166 91 139 83 118 204   79 95 117 58 107 102 93 87 109 61 83 24
2 Piwnik Wojciech    39 4004   63 85 88 39 93 79 72 85 91 71 85   104 88 116 95   105 104 164 117 167 115 113 187 166 132   143 118   128 79 95 117 58 107 102 93 87 109 61 83  
3 Wesołowski Jan     38 3717   63 85 98 102 123 53       42 51   104 88 116 95 101 105 104 164 117 147   32 187 166 91 139 83 118   128 79 95 117 58 107 102 93 87 109 61 83 24
4 Polak Waldemar  37 3111   51 85 35 39 43 48   38 39 71 51   104     95 101 105 104 164 44 50 115 113 52 166 132   143 118   128 79 95 117   107 22 93 87 109 61 83 24
5 Długosz Marcin     37 2939   63 38 98 102 123 53 72 38 91 60 85 90 104   54 38 101 105 104 110 44 50   89 52 166 132       204   79 95 59 58 42   65 87 55 61 48 24
6 Zarzycki Stefan  37 2718   51 85 35 39 43 48 72 38   71 51   20   116 50 101   104 164 117 167 115 20 187 166 49   54 24   58 79 52 28   107 45 65 55 109 61 48 24
7 Przybytniewska Barbara   36 3761   63   98 102 123 53 72 85 91 71     104 88 116 95 101 105 104 164 117 147 115 113 187 166 91 139 83 118   128     117   107 102 93 87 109   83 24
8 Wesołowska Agnieszka 34 3334       98 102 123 53         51   104 88   50 101 105 104 164 117 147 115 32 187 166 91 139 83 118   128   95 117 58 107 34 93 87 109 61 83 24
9 Moroń Izabela   34 3243   63 85 98 102 123 53 72   91 71 85   104 88 116 95     104 164 117 147         91 139 83 67   128 79 95 117   107 102 93 87 109 61 83 24
10 Redlich Romuald 34 1629     38 35 39 43 48   38 39 42 51   60     31 52 49   52 44 50 37 57 52 53 49   54 67   58   52 52   42 45 65 55 55 39 48 38
11 Mazur Gustaw   31 1500   51 38 35   43 48   38 39 42 51   60     38   49   52 44 50 37 57 52 53 49     67   58   52 52     45 65 55 55 39 48 38
12 Bartos Stanisław      30 3102 23 63       93 43 72 85   71     104 88 116 95 101 105 104 164 117 167 115 113 187       143 118   128 79 95 117   107   93 87 109      
13 Uchański Wojciech  30 2966   63 85 98 102 123 53 72 85 91 71 85     88   95 101 105 104 164 117 147 115       91 139 83 118   128     117   107 102 93         24
14 Heba Grażyna  30 1428   51 23 35   43 48   38 39 42 51   60     38   49   52 44 50 37 57 52   49   54 67   58   52 52   42   65   55 39 48 38
15 Banaczek Kazimierz  30 1409   51 38 35     48   26 25 42 51         38 52 49     44 50 37 57 52 53 49   54 67       52 52   42 45 65 55 55 39 48 38
16 Fronczek Jerzy 28 2364 23 63 85 88   93 79 72 85 91 71 85 90 104 88 116 95 101 105 104 164 44 50 115 113                         107         61 48 24
17 Gierczak Wiesław    28 1759   51 85 35     48   38 39 42 51   104     38   105 104 52 44 50 115       49   54 67       52 117   107 45 65   55 61 48 38
18 Zarzycka Bożena    28 1472   51   35 39 43 48 72 38     51   20   116           117 50 37 20 52 53 49   54 24   58 79 52 52   42 45 65 55 55      
19 Karpiński Krzysztof   28 1340   34 44     18 43 72 38 39 28 27   104     50 101 49 104 26 44 33 37   23 19 49           79 24 19   107 22 20 87        
20 Winiarska Iwona     26 1205 23     35 39   48   38 39   51   60     38   49   52 44 50 37 57   53 49             52 52   42 45 65 55 55 39   38
21 Kargul Stanisław 24 2446                       85   104   116 95   105 104 110 44 50 115 113   166     143 118   128 79 95 117   107 102 93 87 109 61    
22 Wierzbicka Ewelina 23 1949       88       72     71   90           105 104 110 44 50 115 113 52 166       67 95   79 95 117   42 102   87   61   24
23 Słapek Andrzej 23 1938     85 35   43     38   71 51   104     95   105 104 164           166       118   128   95 117   107 45 65 55   61 48 38
24 Tworzewska Lidia 23 1889                   39 71 85   104     95 101 49   52 44 50         49   143 118   128   95     107 102 93 87 109 61 83 24
25 Wierzbicki Piotr 22 1284     38 88           39 42 51 90       31   105 104   44 50 37 57 52 53       67 95     52       45 65 55       24
26 Borkowski Krzysztof 22 1059           43     38 39   51   60         49   52 44 50 37 32   53     54 67   58   52       45   55 55 39 48 38
27 Mroczek Adam   22 1039   51 38 35         38 39       60     38 52 49   52 44         53 49   54               42 45 65 55 55 39 48 38
28 Krawętkowski Tadeusz 21 1233   63 38           38   42 51           52 49   110 33 50   57 52 53 91 139 83           52         55   39 48 38
29 Dyk Stanisław 20 1025     44 35                           52 49     28 50   32 52 53     54 24   128 79   52   42 45 65   55   48 38
30 Poduszczak Waldemar 20 1012                                           44 50 37 57 52 53 49   54 67   58   52 52   42 45 65 55 55 39 48 38
31 Teresiński Longin   17 1781   63         79 72   91   85   104   116   101       117 147       166     143     128 79 95       102 93          
32 Jabłońska Krystyna 17 1264     38             91 28 51 90 17 88 50                 57 52   132       95   79       107   93 87 109      
33 Wójcik Andrzej 17 1062                     42               49           57 52   132   143 118   33   52 52   42 45 65 55   39 48 38
34 Borkowska Irena 17 819           43     38 39   51             49         37   52 53       67   58   52       45   55 55 39 48 38
35 Wilczyński Kazimierz 16 1379     85 88     79 42                                                 128 79 95 117   107 102 93 87 109 61 83 24
36 Myśliwska Ewa 16 788                     42 51   60                 50 37 57                   52 52   42 45 65 55 55 39 48 38
37 Janiszewski Andrzej 16 734 23   38     43 48       42     60   50 38 52     52   50 37     53     54         52     42              
38 Zychowicz Andrzej 13 1034                     28 51 90   88 50                 52 52   132       95           107   93 87 109      
39 Sroka Ryszard 13 676                                 38   49   52 44 50 37 57 52 53           58 79       42   65          
40 Ginter Juliusz       13 572 23     35 39           42 51                   44 50     52       54 24                 65 55       38
41 Kisiel Zbigniew   11 753 23 63           72 85 39       60                                                 102 93   109   83 24
42 Piasecki Andrzej 11 569                                                   52 53 49   54 67       52       45 65 55   39   38
43 Kupracz Teresa 11 527                     42               49                               52 52   42 45 65 55   39 48 38
44 Gajewski Grzegorz 9 668     85           85   18       88           141                                   17   87 109   38  
45 Bartkowiak Bogusław 8 425                     28 31   60     50 58   104   44 50                                            
46 Szemraj Zdzisław    8 383   51 38               42 51                 52   50   57                         42              
47 Chrzanowska Lucyna     6 290   51   35 39       38         60                                 67                            
48 Szczepanowski Jerzy 6 284                 38   42 51                 52 44     57                                        
49 Bryła-Mazurkiewicz Monika 6 271     38               42 51                   33 50   57                                        
50 Jezierska Jadwiga 6 204     38             39       20     38           27                             42              
51 Jędrzejczyk Wojciech  5 262 23 63 85     43 48                                                                            
52 Sadrak Krystyna 5 197                           20     38                                   52     42 45            
53 Sadrak Wenencjusz 5 197                           20     38                                   52     42 45            
54 Swat Bogusław 4 357                                           44     98     132                               83  
55 Kotwica Wojciech 4 240                           23                     15                   95     107              
56 Rachtan Jerzy 4 213                                             50   57         54         52                    
57 Seliga Krzysztof 3 295                         90     54                               151                          
58 Kotwica Zbigniew 3 276                                           117       52                       107              
59 Kaczmarczyk Janina 3 160                                                 57     49   54                              
60 Czajka Bogdan 3 119                                     49     28                               42              
61 Olczak Anna 3 105     38                     17   50                                                          
62 Nóżka Bartosz 2 241                         90                                     151                          
63 Tobiasz Kamil 2 241                         90                                     151                          
64 Piwowarski Piotr 2 144                         90     54                                                          
65 Barczyński Michał 2 124     85       39                                                                            
66 Aksanowski Leszek 2 109                                                 57                   52                    
67 Uchańska Jadwiga 2 102                                         52   50                                            
68 Sadrak Piotr 2 101                                     49   52                                                
69 Lisowski Bogdan 2 101                     18                                                                 83  
70 Rutkowski Krzysztof 2 97                                                                     52       45            
71 Pałkiewicz Nina 2 82                                           44                                             38
72 Kurzyńska Dorota 2 81                       21   60                                                              
73 Pacelt Zbigniew 2 47                                 31                           16                            
74 Zając Dawid 1 117                                           117                                              
75 Budzeń Jacek 1 107                                                                           107              
76 Czosnacki Ryszard 1 90                         90                                                                
77 Witecki Sławomir    1 63   63                                                                                      
78 Orzeł Zdzisław 1 61                                           61                                              
79 Heba Erwin 1 60                           60                                                              
80 Witek Ryszarda 1 57                                                 57                                        
81 Nowak Marek 1 55                                                                                 55        
82 Grabowski Jerzy 1 52                                                   52                                      
83 Sadrak Urszula 1 52                                         52                                                
84 Bańkowska Ewa 1 44                                           44                                              
85 Bańkowski Roman 1 44                                           44                                              
86 Gierczak Malwina 1 44                                           44                                              
87 Rdzanek Ryszard 1 44                                           44                                              
88 Nowak Adam 1 42                                                                           42              
89 Jastrzębowski Wojciech 1 33                                                     33                                    
90 Sypuła Monika 1 33                                                     33                                    
91 Wasiek Alina 1 32     32                                                                                    
92 Janiszewski Lech 1 30                           30                                                              
93 Czajka Alicja 1 28                                           28                                              
94 Sabat Małgorzata 1 28                                           28                                              
                                                                                                 
Ilość uczestników rajdu 49       7 7 7 7                                         7 7 7                              
Ilość uczestników wycieczki 550   15 17 5   4 7 15 8 9 19 10 11 17 12 18 16 14 15 19 17 14 10 12 11 7 14 7   7 13 9 14 17 15 17 5 22 16 16 17 16 15 13 15
Ilość uczestników spaceru 602 8 10 14 14 8 11 11   18 15 16 25   21     15 6 17   16 33 29 13 26 22 16 14   15 17   10   23 12   21 21 21 19 14 14 18 19
Ilość uczestników w sezonie 2014 1201 8 25 31 26 15 22 25 15 26 24 35 35 11 38 12 18 31 20 32 19 33 47 39 25 37 29 30 28 7 29 30 9 24 17 38 29 5 43 37 37 36 30 29 31 34
   
  Uwaga:      
  * Statystyka prezentuje aktywność uczestników wycieczek rowerowych i rowerowych spacerów krajoznawczych,
     organizowanych przez Klub Turystyki Rowerowej przy Oddziale PTTK im. M.Radwana w Ostrowcu Świętokrzyskim
  * O kolejności na liście decyduje ilość wycieczek i spacerów. Przy jednakowej liczbie wycieczek, ilość przejechanych kilometrów.
  * Przy jednakowej liczbie wycieczek i ilości kilometrów, nazwiska uczestników umieszczane są alfabetycznie.
  * Ilość kilometrów jest wielkością orientacyjną, wpisywaną wg licznika prowadzącego wycieczkę,  
     jednakową dla wszystkich uczestników wycieczki, którzy przejechali całą trasę (do granic miasta).
  * Aby wycieczka/spacer były zaliczone do statystyki, uczestnik musi przejechać minimum 15 km.
  * Za rajd uznaje się wyjazd minimum dwudniowy z nocą spędzoną poza miejscem zamieszkania.  
  * Odjechanie od grupy powoduje zmniejszenie ilości zapisanych kilometrów o długość nie przejechanego wspólnie odcinka trasy.
  * Statystyka nie uwzględnia dojazdu z domu na miejsce rozpoczęcia wycieczki.        
         
         
Średnia długość wycieczki 98,81     50 uczestnikiem został:  Mazur Gustaw                        
Średnia długość spaceru 47,49   100 uczestnikiem został:  Uchański Wojciech                      
    150 uczestnikiem została: Winiarska Iwona                      
Średnia ilość uczestników 27,76   200 uczestnikiem została:  Heba Grażyna                        
    250 uczestnikiem został: Wójcik Andrzej                        
    300 uczestnikiem został: Bartos Stanisław                        
    350 uczestnikiem został: Fronczek Jerzy                        
  1000 km. pierwszy przekroczył Kalinowski Michał                    
  1000 km. drugi przekroczył Fronczek Jerzy                      
  1000 km. trzeci przekroczył Długosz Marcin                      
    400 uczestnikiem został: Bartos Stanisław                        
    450 uczestnikiem został: Bartkowiak Bogusław                    
    500 uczestnikiem została: Winiarska Iwona                      
    550 uczestnikiem został: Bartkowiak Bogusław                    
    600 uczestnikiem został: Piwnik Wojciech
    650 uczestnikiem został: Bartos Stanisław                        
    700 uczestnikiem został: Teresiński Longin                      
    750 uczestnikiem został: Janiszewski Andrzej                      
    800 uczestnikiem została: Zarzycka Bożena                      
    850 uczestnikiem została: Zarzycka Bożena                      
    900 uczestnikiem została: Kupracz Teresa                      
    950 uczestnikiem został: Redlich Romuald                        
  1000 uczestnikiem została: Winiarska Iwona                      
  1050 uczestnikiem został: Kargul Stanisław                        
  1100 uczestnikiem została: Wesołowska Agnieszka                    
  1150 uczestnikiem został: Mazur Gustaw